Zaloguj się, aby obserwować  
DonZ

rekordy przechodzenia gier

86 postów w tym temacie

a co to za radosc przejsc gre w 10 min? wydajesz 50/100 zł na gierke i konczysz ją w 10 min? O_o

ps. ciekawe ile wynosi rekord WoW''a - przejscie od 1 do 60lvlu postaci i zrobienie wszystkich zadan dla danej rasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 20:15, edzio1983 napisał:

a co to za radosc przejsc gre w 10 min? wydajesz 50/100 zł na gierke i konczysz ją w 10 min? O_o

ps. ciekawe ile wynosi
rekord WoW''a - przejscie od 1 do 60lvlu postaci i zrobienie wszystkich zadan dla danej rasy :D

hmm... Powerleveling 1-60 trwa okolo 15dni, +all questy (razem z szukaniem grup do instancow:P) bedzie jakies 20-25dni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludziska to nei jest tka ze oni kupuja gre i przechodza ja raz dwa. Po prostu w wiekrzosci filmików gry sa przechodzone pare razy i sa myki wykorzystywane jak w HL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 21:07, Kafar napisał:

ludziska to nei jest tka ze oni kupuja gre i przechodza ja raz dwa. Po prostu w wiekrzosci filmików gry sa przechodzone
pare razy i sa myki wykorzystywane jak w HL :)

Powiedziałbym że parenaście albo i nawet paredziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 21:34, graczomaniak napisał:

jeden mecz w fifie- 0.06.12 he he :D:D, a co...

kropki można zmienic na : ale ja tam wole te pierwsze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 20:15, edzio1983 napisał:

a co to za radosc przejsc gre w 10 min? wydajesz 50/100 zł na gierke i konczysz ją w 10 min? O_o

ps. ciekawe ile wynosi
rekord WoW''a - przejscie od 1 do 60lvlu postaci i zrobienie wszystkich zadan dla danej rasy :D

Z tego co wiem to 7dni playable - only grinding

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 20:17, GrooG napisał:

> a co to za radosc przejsc gre w 10 min? wydajesz 50/100 zł na gierke i konczysz ją w 10 min? O_o
> > > ps. ciekawe
ile wynosi
> rekord WoW''a - przejscie od 1 do 60lvlu postaci i zrobienie wszystkich zadan dla danej rasy :D
hmm...
Powerleveling 1-60 trwa okolo 15dni, +all questy (razem z szukaniem grup do instancow:P) bedzie jakies 20-25dni ;P

Ja w 12h nabiłem 17lvli od 1 do 1-18. Początkowe questy znałem na pamięć ponieważ uczestniczyłem w becie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle co to się porobiło ze światem gier komputerowych, że teraz przyszła moda na jak najszybsze ukończenie ich :P Ale ci co biją te rekordy szybkości w przechodzeniu, to chyba daną grę to muszą znać na wylot, każdy szczegół =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups zapomnialem znów czegoś dopisać - muszę się zmobilizować :/ . Mój rekord w saperze mam lepszy od twojego Matrix14 :) . Wyciąłem z całego pulpitu kawałek bo by się nie zmieściło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować