Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dark Crusade już dostępne

171 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2006 o 19:24, EvilKillaruna napisał:

Właśnie przed chwilą THQ oficjalnie potwierdziło daty wydania garści tytułów, w tym Dark Crusade
który ma mieć oficjalną premierę ... 9 października.

I to już jest chyba ostateczna data. Nie powinno też być opóźnień.


No wreszcie jakaś oficjalna data premiery. Teraz tylko czekać na premierę Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego kraju data będzie inna. Najszybciej DC będzie w USA. U nas... trudno powiedzieć.

"Podobno" 27-go ma być w Europie ale nie wiem czy tego dnia będzie dopiero premiera, czy raczej będzie już dostępna na terenie calego starego kontynentu. Z drugiej strony kierując się metodą CDP należy do 9-go doliczyć 9-10 dni...

To się wyjaśni już wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DC jest w stadium golden beta i wydane zostanie 9-go października - kolejne potwierdzenie na gamespot.com:
______________________________

It''s a happy day in the grim darkness of the future, relatively speaking. THQ today announced that Warhammer 40,000: Dawn of War: Dark Crusade, the stand-alone expansion to the real-time strategy hit Dawn of War, has gone gold and will begin shipping worldwide October 9.

Dark Crusade adds two new races to the game: the technologically minded Tau and the undead Necrons, who have recently been awakened from a 60-million-year nap and are downright cranky. The two new factions bring the game''s total to seven playable races.

Developer Relic Entertainment has also included a new single-player campaign in the game to challenge players to take command of one race and exterminate all opposing forces.

For more information on the game, check out GameSpot''s latest hands-on impressions or download the single-player demo.

____________________
Evil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 07:52, Mroku21 napisał:

Dobre ;).A najfajniejszy ten z zachodem słońca.


Trzeba przyznać, bardzo fajny screen ten z zachodem słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy myślą że nie będzie już żadnych nowych materiałów z DC (poza screenami) mam wiadomość że jakoś przed wydaniem gry (może z tydzień...) będzie opublikowane "coś" ekstra. Prawdopodobnie video z Necronami... ale to tylko spekulacje. Równie dobrze może to być DC multiplayer necron demo.

Wiadomo jednak na pewno że ma "coś" być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 17:25, EvilKillaruna napisał:

Dla wszystkich którzy myślą że nie będzie już żadnych nowych materiałów z DC (poza screenami)
mam wiadomość że jakoś przed wydaniem gry (może z tydzień...) będzie opublikowane "coś" ekstra.
Prawdopodobnie video z Necronami... ale to tylko spekulacje. Równie dobrze może to być DC multiplayer
necron demo.

Wiadomo jednak na pewno że ma "coś" być.

Wydaje mi sie że będzie to demko multiplayer , już wcześniej w jakimś zagranicznym serwisie podawano niepewną informacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 16:39, Olszak15 napisał:

Dla mnie nowa rasa w demie jest słaba o wiele bardziej wole SM


A może jakaś konkretna krytyka? Np. powiesz nam co tak bardzo się ci w niej nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newsy:

-> Dark Crusade będzie wydana na DVD i CD. Ale wersja CD - tylko dla U.S. :P
-> 9 października coraz częściej podawane jako oficjalna data wydania i potwierdzona przez THQ. Dolicznie te 9-10 dni i macie premierę PL ale w Europie ponoć ma być dopiero 27-go października.
-> DC będzie dostępne w trzech wersjach pudełkowych: Tau, Necroni (ostatnia widoczna aktualnie tu na stronie) i obie rasy po przeciwnych stronach (tak jak na oficjalnej stronie DC).
-> Będzie wydana wersja Dawn of War: Anthology - czyli gold. 3 w 1. DoW+WA+DC. Okładka przedstawia dowódców siedmiu ras wychodzących razem w szyku trójkąta ze świątyni w żabiej perspektywie. Całkiem fajnie się prezentuje. Tylko dla fanatyków. Kiedy wyjdzie - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 16:39, Olszak15 napisał:

Dla mnie nowa rasa w demie jest słaba o wiele bardziej wole SM

Zapewne chodzi ci o Tau? To tak, jest słaba jeżeli nie umie się wykorzystać jej atutów....;] ja zaraz po wyjściu DC mam zamiar ostro rozpracować Tau, kto wie, może staną się moją nową ulubioną rasą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 18:31, EvilKillaruna napisał:

Newsy:

-> Dark Crusade będzie wydana na DVD i CD. Ale wersja CD - tylko dla U.S. :P
-> 9 października coraz częściej podawane jako oficjalna data wydania i potwierdzona przez
THQ. Dolicznie te 9-10 dni i macie premierę PL ale w Europie ponoć ma być dopiero 27-go października.
-> DC będzie dostępne w trzech wersjach pudełkowych: Tau, Necroni (ostatnia widoczna aktualnie
tu na stronie) i obie rasy po przeciwnych stronach (tak jak na oficjalnej stronie DC).
-> Będzie wydana wersja Dawn of War: Anthology - czyli gold. 3 w 1. DoW+WA+DC. Okładka przedstawia
dowódców siedmiu ras wychodzących razem w szyku trójkąta ze świątyni w żabiej perspektywie.
Całkiem fajnie się prezentuje. Tylko dla fanatyków. Kiedy wyjdzie - nie wiem.



Coś mi się wydaje, że data tego pudła antologia ma wyjść w Australii około 26 października.
A co do demka multiplayer można by pograć, ale ciekawe czy będą Necroni czy tylko Tau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 18:31, EvilKillaruna napisał:

Newsy:

-> Dark Crusade będzie wydana na DVD i CD. Ale wersja CD - tylko dla U.S. :P


No nieeeeeeeeee a ja napęd DVD mam kupować za jakiś miesiąc :P jeżeli pojawiłby się choć jeden egzemplarz Dark Crusade na CD po polsku na pewno bym go kupił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 18:31, EvilKillaruna napisał:

-> DC będzie dostępne w trzech wersjach pudełkowych: Tau, Necroni (ostatnia widoczna aktualnie
tu na stronie) i obie rasy po przeciwnych stronach (tak jak na oficjalnej stronie DC).

Ciekawe tylko jakie wersje będą dostępne w Polsce. O ile w ogóle dadzą wybór, bo być może będzie dostępna tylko jedna z tych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 20:06, Czedwik napisał:

> -> DC będzie dostępne w trzech wersjach pudełkowych: Tau, Necroni (ostatnia widoczna
aktualnie
> tu na stronie) i obie rasy po przeciwnych stronach (tak jak na oficjalnej stronie DC).

Ciekawe tylko jakie wersje będą dostępne w Polsce. O ile w ogóle dadzą wybór, bo być może będzie
dostępna tylko jedna z tych wersji.


Jak znam życie to nie dadzą wyboru X).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować