Zaloguj się, aby obserwować  
Illidan_Shando

Nowa matura ;/

5431 postów w tym temacie

Ja mam odbiór od 10.00 do 12.00. OKE nieźle wali sobie w kulki. OBIEG miał być niedostępny od 11.00 do 19.00, później ten czas przesunął się do 21.00 a teraz do 23.00. Na jakimś forum czytałem, że rok temu tez tak było i wyniki ukazały się dopiero o 3 nad ranem. Już wolę sobie sprawdzić wyniki jutro rano, bez zbędnych obciążeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam o 12:00. W samo południe ;D

Przysięgam, że kiedy będę tam stał i czekał na wynik, w głowie odegram sobie tytułowy kawałek z "Człowieka z harmonijką" :P

EDIT
Citkowsky- Belegdil podał odnośnik do wstępnych wyników trzy posty wyżej. Tych dla poszczególnych osób dowiemy się dopiero jutro (u mnie jedynie przy odbiorze osobistym), jak widać, każdy o innej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:07, Citkowsky napisał:

Hmmm, a to nie ma na necie wyników? Bo jak ja pisalem mature te 2 lata temu to wyniki
na necie chyba były dzień wczesniej.


Mój okręg - Gdańsk nie ma niestety wyników przez neta;/ Trzeba iść do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle skąd wiecie od której możecie odbierać wyniki? Wasza szkoła ogłosiła to na stronie albo coś w tym stylu? Czy tylko moja szkoła jest tak zacofana i nie wspomniała nic o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:15, shinoda napisał:

A tak wogóle skąd wiecie od której możecie odbierać wyniki? Wasza szkoła ogłosiła to
na stronie albo coś w tym stylu? Czy tylko moja szkoła jest tak zacofana i nie wspomniała
nic o tym?

No u mnie też nie ma konkretnej godziny. Nam powiedzieli że wyniki będą wtedy kiedy kurier przyjedzie. A;e powiedzieli że około 10 powinny się pojawić wyniki. Ale ja tam wolę później iść. Od razu po wynikach wybieram sięna małe co nie co z kumplami (niezależnie od wyników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:15, shinoda napisał:

A tak wogóle skąd wiecie od której możecie odbierać wyniki? Wasza szkoła ogłosiła to
na stronie albo coś w tym stylu? Czy tylko moja szkoła jest tak zacofana i nie wspomniała
nic o tym?


U mnie na stronce szkoły jest info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O poszperałem troszkę i znalazlem. Od godziny 0:00 oke w Krakowie udostępni wyniki egzaminów;) Akurat moje miasto sprawdza ten oddział oke dlatego tez dobrze pamiętałem, iż byly wyniki w necie;)

Krótkie info:

,,Wydawanie świadectw absolwentom odbędzie się 30 czerwca w godzinach ustalonych przez dyrektorów szkół. Począwszy od tego dnia, absolwenci będą mogli sprawdzić w systemie OBIEG punkty uzyskane za każde zadanie wraz z przypomnieniem treści zadań. Mogą także zobaczyć swój wynik na tle wyników swojej szkoły, gminy, powiatu i całego województwa.

Logowanie do systemu OBIEG - dla ucznia odbywa się za pomocą numeru PESEL oraz hasła, które uczniowie otrzymują w szkole. W przypadku zgubienia hasła należy zwrócić się do dyrektora szkoły."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> No u mnie też nie ma konkretnej godziny. Nam powiedzieli że wyniki będą wtedy kiedy kurier

Dnia 29.06.2009 o 22:18, Ziggy napisał:

przyjedzie. A;e powiedzieli że około 10 powinny się pojawić wyniki. Ale ja tam wolę później
iść. Od razu po wynikach wybieram sięna małe co nie co z kumplami (niezależnie od wyników).


Świętowanie pomyślnego zaliczenia matury, albo opłakiwanie nie zdanej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 21:02, Rick napisał:

Ja mam odbiór od 10.00 do 12.00. OKE nieźle wali sobie w kulki. OBIEG miał być niedostępny
od 11.00 do 19.00, później ten czas przesunął się do 21.00 a teraz do 23.00. Na jakimś
forum czytałem, że rok temu tez tak było i wyniki ukazały się dopiero o 3 nad ranem.
Już wolę sobie sprawdzić wyniki jutro rano, bez zbędnych obciążeń...


To by się zgadzało, podobnie nam mówiła nasza wychowawczyni kilka miesięcy temu. Na tą chwilę mamy godzinę 23 i... strona OKE po raz pierwszy i pewnie nie ostatni dziś się nie wczytała. Nawet jeśli wyniki już są (będą) to dobranie się do tej strony będzie jak zdobycie jakiejś twierdzy. Ktoś mi mówił, że w tamtym roku "przeludniło się" dopiero po 4 nad ranem. Wcześniej po prostu nie było szans...
Ja poczekam do tej pierwszej-drugiej i pójdę spać. Z samego rana o 9 mam rozdanie świadectw w szkole, ale wolałbym wcześniej sprawdzić sobie w OBIEGu jednak.

A teraz życzę wszystkim pomyślnych wyników i spokojnej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, coś mi się widzi, że dostęp do wyników na krakowskim oke będzie bardzo utrudniony. Mamy dopiero 23:10, a już wejście na stronę jest praktycznie niemożliwe. Tak czy siak, czekamy do północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2009 o 22:40, shinoda napisał:

Świętowanie pomyślnego zaliczenia matury, albo opłakiwanie nie zdanej;]

No raczej tego pierwszego mi życcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:11, BigM napisał:

Taa, coś mi się widzi, że dostęp do wyników na krakowskim oke będzie bardzo utrudniony.
Mamy dopiero 23:10, a już wejście na stronę jest praktycznie niemożliwe. Tak czy siak,
czekamy do północy.


Ja to będę próbował w necie do skutku, wole zrobić zonk w domu niż w szkole przy ludziach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:11, BigM napisał:

Taa, coś mi się widzi, że dostęp do wyników na krakowskim oke będzie bardzo utrudniony.
Mamy dopiero 23:10, a już wejście na stronę jest praktycznie niemożliwe. Tak czy siak,
czekamy do północy.

Pamiętam jak były wyniki w testu gimnazjalnego - wtedy tez wejście na oke graniczyło z cudem. Będzie ciężko ale dalej próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 23:20, Citkowsky napisał:

Info na OKE Kraków dla was czekających;)

,,
Strona główna

OBIEG
- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06)"

To prawda, ale była dzisiaj przerwa techniczna w systemie od 11 do 23, podejrzewam że wyniki były wprowadzane także jeśli można sie dostac (a na razie nie mogę) do logowania to wyniki powinny byc juz wprowadzone i prawdopodobnie można sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować