Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2009 o 21:28, Falcon napisał:

Ale, że co z tym zrobiłeś? Pokolorowałeś, czy tylko dodałeś podpis? :D

Tło, podpis, efekty typu cienie, oświetlenie krawędzi itp.

Pokolorowałem? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 08:58, mariowsad napisał:

Zabawa w gimpie z światłem


Gdyby grafika stała tu na wyższym poziome praca byłaby imo super, bo akurat pomysł jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 23:31, Tethys napisał:

> Zabawa w gimpie z światłem

Gdyby grafika stała tu na wyższym poziome praca byłaby imo super, bo akurat pomysł jest
świetny.

niestety nie jestem w tym dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 19:52, Falcon napisał:

Tak o? ;)

Właśnie.. Przy czym niech to nie będzie metoda którą ja się bawiłem (magiczna różdżka czy jak się to nazywa), bo tych arkuszy jest 6 z czego tylko na tym nie ma żadnego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:11, Falcon napisał:

Najlepiej zrobić to narzędziem "Zaznacz -> zakres koloru", wybrać kolor linii, odwrócić
zaznaczenie i wywalić tło. :P


O.. O tym zapomniałem.. ;D.. Dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... mam do was małą prośbę. Nie ma za bardzo czasy na zabawę w Photoshopie ponieważ jestem dość zajęty szkołą.... no i tutaj moja prośba drodzy gramowicze. Moja płyta ma niedługo pojawić się na iTunes i wciąż poszukuję odpowiedniego covera. *(okładki) Dlatego zwracam się do was...

Projekt covera ma być dość prosty: Nie wumagam cudów... jedynie trochę oryginalności... Nie potrafiłbym wytłumaczyć jak ma cover wyglądać dlatego dam wam kilka przykładów jaki by mnie zadowalał...

Nie potraktujcie tego jako wykorzystywanie lecz jako prostą przysługę za jaką na pewno się odwdzięczę...

A oto przykłady: (muzyka jaką tworzę podchodzi pod Electro House/Psychedelic jeśli to coś pomoże...)

http://latinousa.kut.org/wp-content/uploads/2009/10/brownout-cdcover.jpg

http://static.open.salon.com/files/wideopen_album_cover_copy_11248660573.jpg

http://shop.portlandcelloproject.com/images/krs508small%20CD%20Cover.jpg

http://jerzovskaja.com/images/blog/margate/CD-Cover-Margate_1.gif

Zważając na moje wymagania może to być dla was dość ciekawe wyzwanie "mam nadzieję" ...
UWAGA: Prosiłbym też o umieszczenie mojego pseudo i nazwy albumu : Pseudo - Hosted Nazwa Albumu:Tough Meat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pilne.. Kolega ma problem gdyż musi mieć plakat (tematyka dj: Incartey b day). Plakat będzie prezentowany na radiu Sunstacja, która ma podpisaną umowę z klubem jakimś. Więc myśle jest to zadanie w sam raz dla tych, którzy chcięli by zaprezentować swoje dzieło...;) Osoba, która mogłaby się podjąć tego zadania niech napisze na gg5513616 ;P Oczywiście z góry dziękuje za pomoc w imieniu swoim jak i kolegi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu nudów i praktycznie braku dostępu do internetu postanowiłem stworzyć jakąś pracę, dosyć dawno tego nie robiłem.

Pierwszą zrobiłem kilka dni temu, druga skończyłem dziś. To takie luźne projekty blogu/portfolio.

Proszę o komentarze, szczególnie dot. drugiego projektu. ;]

Co do drugiej pracy: obiekty z sxc.hu i własnego opracowania.

20091104195445

20091104195608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda, tak ładnie że nie widze śladów jakiegokolwiek wkładu i podejrzewam że to czysty skan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli, mówiąc że to skan? ;]

Notatnik robiłem sam. Obiekty typu kawa, czy srajpod pochodzą z sxc.hu. Trudno, żebym robił wszystko od podstaw dla czegoś, co jest w sumie tylko małą koncepcją. Z resztą patrząc na podobne prace, widzę że obiekty też niekoniecznie były tworzone przez ich autorów.

Nie mówię, że nie masz racji. Powinienem zrobić zdjęcie filiżanki (albo zrobić ją od podstaw, choć ty by było chyba przesadne). Ale to projekt, a nie prawdziwe portfolio, więc postanowiłem dla niektórych obiektów skorzystać ze wspomnianego portalu, który w sumie po to właśnie powstał i nie bez powodu cieszy się dużą popularnością. Z resztą gdybym miał z tego zrobić stronę, to i tak zapewne w^$#^&%#%^& bym niektóre obiekty, zastępując własnymi.

I wybacz, że dopiero teraz odpisuje, nie mam obecnie jako tako dostępu do sieci.

I dzięki za opinię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 13:42, Mars napisał:

Co masz na myśli, mówiąc że to skan? ;]

Po tym pytaniu zeszły ze mnie podejrzenia ale przedtem miałem na myśli, że ten notatnik po prostu położyłeś na skaner i ....i dalej już nic nie musze pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie... czy jest możliwość edytowania kilkudziesięciu zdjęć na raz? tj. zamiast dodawać ten sam filtr 30 razy na każdym zdjęciu oddzielnie, chciałbym móc to zautomatyzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Poszukuje osoby, która by mi zrobiła tło pod stronę ;)
Znaczy się ja mam `projekt` tegoż tła powstały przez konwersacje swojej foty w redukcji kolorów w GIMP`ie. Ale przydałoby się rozciągnąć to tło ;] Bo robię stronę "O sobie" czyli jako DJ`a więc żeby ok. 1/4 to ja na tle, reszta to tło.. Narazie to jestem w planie i zajmuje całą fotę. Warstwy nałoże sam itp. tylko nie wiem jak zrobić taki efekt tła ;P Więc moja prośba.. Czy byłaby taka osoba? Oczywiście nie podpisze tego jako swoją zasługę, tylko umieszcze na stronie, tę wlasnie osobę jako jednegoż z grafików ;)
Ew. Nie wiem czy nie lepsze będzie szare tło z takimi jakby rozjaśnieniami gdzie niegdzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógłby mi ktoś zrobić pewną rzecz w Photoshopie? Mianowicie napisać na załączonej tapecie "Piskuła" lub "Piskula" pod tym stworkiem na gramofonie, i jeszcze pozbyć się napisów HT i adresu.
Chcę poprostu mieć swoje nazwisko pod obrazkiem. Prosiłbym też o czcionkę podobną do tej HT, jeśli można.
Najlepsza rozdzielczość to 960x1250 lub mniejsza, może być zapisana w GIFie; potrzebuję tego do animacji.

Z góry dziękuję.


http://hard-techno.outset.ws/files/hard-techno-wallpaper-6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować