Zaloguj się, aby obserwować  
iNPHIN1TY

Prace w Photoshopie

2328 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2009 o 19:45, Lord-AdeQ napisał:

Witam, jak zaznaczyć kilka warstw naraz?


Aby zaznaczyć kilka warstw, musisz przytrzymać shift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 20:00, LESZ3u napisał:

> Witam, jak zaznaczyć kilka warstw naraz?

Aby zaznaczyć kilka warstw, musisz przytrzymać shift.


W Photoshopie 7...zarówno ctrl jak i shift nie działają...trzymam shift i klikam na warstwy, a efekt jest taki sam jak bym klikał tylko lewym.....;) help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że trafiłem do dobrego tematu, mam prośbę czy mógł by mi ktoś wykonać albo zna taka osobę która mogła by to zrobić, nie wielkie logo w miarę proste(myślałem nad czymś z feniksem) byłbym wdzięczny, ja niestety photoshopem nie umiem się obsługiwać a widzę że niektórzy tu naprawdę fajne prace wykonują ;p Jeżeli ktoś by był zainteresowny by mi pomóc prosił bym napisac na gg 358859 albo dopwiedzieć na tego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś podpisał fotkę żółwia`zułw` to bym się też przyczepił ;)
a tak serio:
Boazeria się zbyt powtarza, mi się przynajmniej to błyskawicznie rzuciło w oczy. Dodałbym maseczkę na warstwę z drewnem i troszkę bym podmalował charakterystyczne elementy. Ew użyłbym stempla. Na ramkę jednak bym nałożył jakiś lekki szum bo na chwilę obcą zdaje się nienaturalna. Brakuje lekkiego cienia w dolnej warstwie obrazka (tak by wynikało jednak ze źródeł światła) i uważam, że sam obrazek zbyt się ściemnia w porównaniu do deseczek ;)

Aha, takie fotki robione bez flasha są dosyć ziarniste, też można jakiś filtr dodać :)

PS: `taki dinks` - chyba nie nadążam za twórczością językową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 00:52, Cyngiel--Master napisał:

Opinie?

Nie wiem co tu jest twoją robotą ale w każdym bądź razie ładne tło i chętnie bym je chciał od ciebie czyste.
Odstąpisz w rozdzielczości około 1k*1k ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 00:23, TetraGramaton napisał:

> Opinie?
Nie wiem co tu jest twoją robotą ale w każdym bądź razie ładne tło i chętnie bym je chciał
od ciebie czyste.
Odstąpisz w rozdzielczości około 1k*1k ?


Chodzi ci o drewno? http://cgtextures.com/ tu masz tekstury. Po lewej masz menu, wybierz wood -> fine wood i sobie wybierz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...ale Ja pytałem jego, skąd mam wiedzieć że ta właśnie tekstura będzie się znajdowała w gąszczu innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie bawiłem w takie coś. Wcześniejsze sygnatury były całkowicie do bani, ale kiedy je robiłem, zaczynałem dopiero moją "kariere" w photoshopie. Jak Wam się podoba moja nowa praca? ;>

20090621134243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować