Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

Juz za kilka dni zamawiam! Gierka jest super :)
A jak zamawiac - to od razu kupą!
Mam dwa pytania:
jak zamowie CoH EK z darmowa przesylka to czy jak dodatkowo zamowie jeszcze 3 gry, z czego dwie to duze objetosciowo - Antologie Blizzarda - to one wejda do tej darmowej przesylki?
I: czy nie szykuje sie promocja na Antologie Blizzarda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:25, jarken napisał:

Hmmm, ciekawe jak się będzie grało na Athlonie 2600+, 1300mb RAM, GF6600GT :/


ja mam to samo i gra z bliska wygląda tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi dziala na minimalnych i sie niezacina na amd athlon xp 2200 512ram geforce fx 5600 128mb:D jesli demo mi dziala to pełna wersja też będzie działać bez zażutów??????????
pozdrowienia dla ekipy:P gra świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja widzę, że w kosztuje 99 złotych przy wykorzystaniu 30 Wpln. Może to cena dla nowych klientów, którzy wirtualnych pieniędzy nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 23:15, Majtek napisał:

Wirtualnych pieniędzy mam prawie 400 zł, więc spoko ale dam głowę że przez jakieś pół dnia
cena była zawyżona.


Kolega już napisał, że wchodziłeś na kartę CoH Edycji Specjalne gram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 19:55, Cep-10 napisał:

> Hmmm, ciekawe jak się będzie grało na Athlonie 2600+, 1300mb RAM, GF6600GT :/

ja mam to samo i gra z bliska wygląda tak

u mnie wygląda tak, jednak gierka ma mocne wymagania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:12, metal_man napisał:

Kurcze ja tam nigdy nie wiem jakie radki maja odpowiedniki u NVidii...

Gdyby ktos nie zauwazyl...

Oficjalnie:

Minimalne wymagania systemowe: Windows(R) XP lub Vista * 2.0 GHz Intel Pentium IV lub AMD Athlon
XP * 512 MB RAM * karta graficzna 64MB zgodna z DirectX(R) 9.0c obsługująca technologię Pixel
Shader 1.1 (z zainstalowanymi najnowszymi sterownikami) oraz najnowsze sterowniki do karty
* 16-bitowa karta dźwiękowa zgodna z DirectX(R) 9.0c * Napęd DVD * Klawiatura, mysz * 6.5 GB
wolnego miejsca na dysku twardym (zalecamy pozostawienie 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym
po instalacji gry)

Rekomendowane wymagania systemowe: 3.0 GHz Intel Pentium IV * 1 GB RAM * karta graficzna 256
MB NVIDIA(R) GeForce(TM) z serii 6800 lub lepsza


Wiec ja sie spokojnie mieszcze w rekomendowanych :)

Metal_man mógłbyś podać mi konfig twojego kompa oraz jaki wynik osiągasz w tym teście w CoH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj konfig:

AMD Athlon X2 3800+ (AM2)
2GB RAM
2x GeForce7900GT w SLI
Wszystko to upakowane zostalo na plycie MSI.

A jakie wyniki sam nie wiem bo nie sprawdzalem (ale wydaje mi sie, ze cos 50-60 fps''ow wyciaga). Podczas gry wszystko na High i zero zaciachow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo chodzi bardzo plynnie, jesli ustawie textury na najwyzej medium (mam "tylko" 128 mb ramu na karcie) - reszta moze byc na full.
Textury w grze sa dosc rozmyte, ale taka jest cena za mozliwosc zrobienia bardzo duzego zblizenia, a nawet ogladania walki prawie jak z FPP i dalej grafika jest swietna.
U kolegi na grafice Radeon 9550 trzeba bylo wziasc wiekszosc ustawien na low, i niestety gra sporo traci na jakosci, ale plynnosc jest zawsze swietna. Zadnych zaciec.
Takze zawsze wybierajcie Automatic settings, a potem sami podwyzajcie wszystkie ustawienia o jedno oczko (albo dwa) i gra dalej bedzie dzialac plynnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 08:37, metal_man napisał:

Moze i byloby ciekawiej ale w grze opowiedziana jest operacja Ovwerload a nie cala IIWW...

To powinny być jeszcze jednostki brytyjskie i kanadyjskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 10:07, darsz napisał:

> Moze i byloby ciekawiej ale w grze opowiedziana jest operacja Ovwerload a nie cala IIWW...
To powinny być jeszcze jednostki brytyjskie i kanadyjskie.


Czytałem w zachodniej recenzji iż kampania ma posiadać misje, w których kierujemy oddziałami innych narodowości. A może tylko pojawiają się jako NPC? hehe... nie pamietam juz dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 09:19, metal_man napisał:

Moj konfig:

AMD Athlon X2 3800+ (AM2)
2GB RAM
2x GeForce7900GT w SLI
Wszystko to upakowane zostalo na plycie MSI.

A jakie wyniki sam nie wiem bo nie sprawdzalem (ale wydaje mi sie, ze cos 50-60 fps''ow wyciaga).
Podczas gry wszystko na High i zero zaciachow. ;)

lols, gratuluje sprzętu, mam nadzieje że kiedyś też się takiego dorobie, jak mówisz czy w mojej konfiguracji tj. Athlon 3200, 1 GB RAM''u, Gefroce 7800 GT Extreme, i pł. gł. ASUS A8N-E dokupienie jeszcze jednego modułu pamięci 1 GB pomogłoby w upłynnieniu CoH ? Teraz gram na max ustawieniach z AAx8 i FAx16 i gierka chodzi całkiem znoścnie jenak czasem potrafi przycinać,natomiast jak zmniejszałem AA to było niewiele lepiej także karta jest chyba ok jak do tej gry, jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta wydaje sie byc OK. I reszta sprzetu tez powinna uciagnac na maxa - spelniasz wymagania zalecane. A na jakiej rozdzialce grasz? Zobacz 1024x768 lub nawet 800x600 (nie smiac sie, ta ostatnia rozdzialka jest calkiem dobra). Powylanczaj wszystkie antywiry w systemie, powylanczaj wszystkie programy co dzialaja podczas gry - to potrafi skutecznie obnizyc plynnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 10:07, darsz napisał:

To powinny być jeszcze jednostki brytyjskie i kanadyjskie.


Oj no dobrze - to i Polakow tez powinnismy znalezc... Juz mnie ktos wczesniej uswiadomil, ze zostal polozony nacisk na frajde z gry niz realizm do bolu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 10:54, metal_man napisał:

Karta wydaje sie byc OK. I reszta sprzetu tez powinna uciagnac na maxa - spelniasz wymagania
zalecane. A na jakiej rozdzialce grasz? Zobacz 1024x768 lub nawet 800x600 (nie smiac sie, ta
ostatnia rozdzialka jest calkiem dobra). Powylanczaj wszystkie antywiry w systemie, powylanczaj
wszystkie programy co dzialaja podczas gry - to potrafi skutecznie obnizyc plynnosc.

Gram w rozdziałce 1024x768, zawsze wyłączam wszystkie te śmietki działające w tle także z tym nie powinno być problemu, no ale jednak tak jak pisałem potrafi sie przycinać, myślałem o tym żeby dokupić ten 1 GB bo na wymiane innych podzespołów w tej chwili (a także w najbliższych miesiącach) mnie nie stać, nie wiem zobacze jeszcze jak pełna wersja bedzie działać, może bedzie lepiej czy coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 10:55, metal_man napisał:

> To powinny być jeszcze jednostki brytyjskie i kanadyjskie.

Oj no dobrze - to i Polakow tez powinnismy znalezc... Juz mnie ktos wczesniej uswiadomil, ze
zostal polozony nacisk na frajde z gry niz realizm do bolu... ;)

Może w sumie przesadziłem troche z tym antialliasingiem, chociaz gra bez niego wygląda kiepsko :}, dziś robie dzień porządkowania kompa, nie chce mi się robić formata więc męcze go defragmentowaniem, scanami i czyszczeniem rejestru :D może po tym bedzie troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować