Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 13:51, Mafoski napisał:

a powiedzcie czy polonizacja (wersja kinowa) bedzie tylko dialogow mowionych czy moze calego
menu & gameplay''u?


Oczywiście menu i interfejs też po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 13:31, Arclight napisał:

Otrzymaliście mastera? :)

Czy będziemy musieli poczekać na premierę? :(


Równoczesna premiera z resztą Europy: 29.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gra na razie i tak nie pójdzie mi(za słaba karta graficzna,demko nie działało) ale edycje kolekcjonerską i tak kupię. W konću tak czy siak miałem robić upgrade kompa:)
A gra będzie świetna.Właśnie składam zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej skrzynki po amunicji: dostajecie je od wydawcy gry? Bo widzialem, ze inne kraje tez takie pudelka beda mialy.
Czy moze kupujecie od Wojska Polskiego? :)
Ciekawi mnie czy te pudelka sa autentyczne, tzn. czy w nich naprawde kiedys byla amunicja, a moze byly na wojnie? czy tylko sa wyprodukowane na podobizne oryginalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:08, Bobo napisał:

Co do tej skrzynki po amunicji: dostajecie je od wydawcy gry? Bo widzialem, ze inne kraje tez
takie pudelka beda mialy.
Czy moze kupujecie od Wojska Polskiego? :)
Ciekawi mnie czy te pudelka sa autentyczne, tzn. czy w nich naprawde kiedys byla amunicja,
a moze byly na wojnie? czy tylko sa wyprodukowane na podobizne oryginalnych?


Jako ciekawostkę mogę podać, że THQ uznało naszą edycję za wzorową - tzn. bardzo możliwe, że edycje w innych krajach została zainspirowane naszą. Zresztą nasze skrzynki miały być właśnie przez nich sprowadzane. Co do drugiego pytania, zapewniono nas, że to oryginalne skrzyneczki - czy były na wojnie, czy tylko na poligonie, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:08, Bobo napisał:

Co do tej skrzynki po amunicji: dostajecie je od wydawcy gry? Bo widzialem, ze inne kraje tez
takie pudelka beda mialy.
Czy moze kupujecie od Wojska Polskiego? :)

Skrzynka wygląda na USA. Dla nich to odpady a jak im ktoś za to jescze płaci to dla nich bomba w ogóle :)

Dnia 08.09.2006 o 16:08, Bobo napisał:

Ciekawi mnie czy te pudelka sa autentyczne, tzn. czy w nich naprawde kiedys byla amunicja,
a moze byly na wojnie? czy tylko sa wyprodukowane na podobizne oryginalnych?

A tak serio to na 99% repliki :)

zamówiłem EK - 20 zł można śmiało dopłacić za taką wypaśną edycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:08, Bobo napisał:

Co do tej skrzynki po amunicji: dostajecie je od wydawcy gry? Bo widzialem, ze inne kraje tez
takie pudelka beda mialy.
Czy moze kupujecie od Wojska Polskiego? :)
Ciekawi mnie czy te pudelka sa autentyczne, tzn. czy w nich naprawde kiedys byla amunicja,
a moze byly na wojnie? czy tylko sa wyprodukowane na podobizne oryginalnych?


No to też mnie ciekawi... Oryginał czy ładna produkcja (moding?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:10, Jay Z napisał:

Jako ciekawostkę mogę podać, że THQ uznało naszą edycję za wzorową - tzn. bardzo możliwe, że
edycje w innych krajach została zainspirowane naszą. Zresztą nasze skrzynki miały być właśnie
przez nich sprowadzane. Co do drugiego pytania, zapewniono nas, że to oryginalne skrzyneczki
- czy były na wojnie, czy tylko na poligonie, nie wiem.


Hurrrra dostane sciorana, poobdzierana juz skrzynke na ammo :D:D:D:D Zapakujcie do tego jeszcze jakies luski po nabojach tak by sie walaly po ammo-packu ;)

BTW. co do premiery - taka miala chyba byc od poczatku, tzn. 29.09 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:10, Jay Z napisał:

Jako ciekawostkę mogę podać, że THQ uznało naszą edycję za wzorową - tzn. bardzo możliwe, że
edycje w innych krajach została zainspirowane naszą. Zresztą nasze skrzynki miały być właśnie
przez nich sprowadzane. Co do drugiego pytania, zapewniono nas, że to oryginalne skrzyneczki
- czy były na wojnie, czy tylko na poligonie, nie wiem.

Widzę że THQ szanuje was jako dystrybutora i macie wyłączność na ich tytułu :)
Czy w związku z tym będziecie też polskim wydawcą STALKER''a i The Outfit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:26, morthi napisał:

te 20 zl to wlasnie koszt tej skrzynki ;) looknij sobie na allegro :) na pewno takowa znajdziesz
wlasnie w cenie 20 zl :)

a tu poza skrzynką masz mapy itp. więc warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ba :) pewnie ze warto :) ja niesteyt ale musze poczekac z zamowieniem :D najpierw dark crusade :P pozniej bedzie kompania ;) za duzo gier na raz to niezdrowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Oglaszam petycje :)
My podpisani (jak sie podpisujecie to nie piszcie tylko "podpisuje" tylko jakis wartosciowy komentarz) chcemy aby w skrzynce walaly sie luski po nabojach, a przynajmniej jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pozniej wszystcy nizej podpisani zostana pociagnieci do odpowiedzialnosci karnej za posiadanie amunicji - czyli lusek - bez zezwolenia :D to malo madry pomysl :)

niestety ale wg polskiego prawa nie majac pozwolenia na bron nie mozesz posiadac ednoetek broni, amunicji, lusek, pociskow itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale cienias ze mnie, nawet na easy nie mogę pokonać kompa w skirmishu.
Gierka jest wypasiona, drugiej tak dobrej strategii osadzonej w WWII nie widziałem (w Soldiers grałem, ale to jednak nic w porównaniu z CoH''em):]
Gierke na 150% zamówie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:34, morthi napisał:

a pozniej wszystcy nizej podpisani zostana pociagnieci do odpowiedzialnosci karnej za posiadanie
amunicji - czyli lusek - bez zezwolenia :D to malo madry pomysl :)

niestety ale wg polskiego prawa nie majac pozwolenia na bron nie mozesz posiadac ednoetek broni,
amunicji, lusek, pociskow itp...


No co Ty??
A np. amunicje dekoracyjna? Znalazlem takie naboje na allegro, po 2 zl za sztuke - sa przewiercone, niezdatne do uzycia - takie cos chyba mozna miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować