Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

Tekstury mam ne medium, bo mam tylko 128 mb ramu na grafice, przez co tekstury sa rozmyte jak woda...
Czytalem na forach, ze inni tez maja pixelowate cienie, a nawet na screenach w pismach sa zabkawane cienie.
Gdzies znalazlem, ze jest to bug w sterownikach procesorow AMD, bo mam takie pixelozy w innych rts-ach takze.
Mam nadzieje, ze cos z tym zrobia, bo podczas gry to nie przeszkadza, ale podczas cut-scenes sa duze zblizenia i wtedy widac pixeloza straszna.

A filmik z inwazji na Normandie byl najpierw renderowany, a potem plynnie przeszedl w real-time - to bylo mistrzostwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 11:37, metal_man napisał:

Musze powiedziec, ze 2 misja (obrona Carentan) mnie przerosla :D Musze sie za to zabrac lepiej
:D Jest jeszcze jakas misja po Carentan czy to koniec demka?


To ostatnia misja demka. Pozostaja skirmishe :P. A ta obrona Carentam jest łatwa do prejścia. Przy każdym moscie budujesz po 2-3 karabiny maszynowe (te w namiotach). Dodajesz po 2-3 Anti Tank (te działa), po 2 gości z karabinami maszynowymi (już bez namiotu), po 1 oddziale airbone. Dodatkowo zaminowujesz wszytkie mosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 11:48, Lex napisał:

> Musze powiedziec, ze 2 misja (obrona Carentan) mnie przerosla :D Musze sie za to zabrac
lepiej
> :D Jest jeszcze jakas misja po Carentan czy to koniec demka?

To ostatnia misja demka. Pozostaja skirmishe :P. A ta obrona Carentam jest łatwa do prejścia.
Przy każdym moscie budujesz po 2-3 karabiny maszynowe (te w namiotach). Dodajesz po 2-3 Anti
Tank (te działa), po 2 gości z karabinami maszynowymi (już bez namiotu), po 1 oddziale airbone.
Dodatkowo zaminowujesz wszytkie mosty.



Za pierwszym razem mi sie nie udalo bo wlasnie za malo dzialek dalem ;) Za chwilke raz jeszcz do tego podejde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat takiego mi narobiliście smaku, że... ^_^ ściągam właśnie demko (2,5 h czekania ;/) jak bedzie ładnie chodzić i przypadnie mi do gustu to napewno się w tą gierkę zaopatrze, a że jestem fanem wszelkich gierek dotyczących WW 2 jest to bardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 12:16, Skwarek pl napisał:

Czytając ten temat takiego mi narobiliście smaku, że... ^_^ ściągam właśnie demko (2,5 h czekania
;/) jak bedzie ładnie chodzić i przypadnie mi do gustu to napewno się w tą gierkę zaopatrze,
a że jestem fanem wszelkich gierek dotyczących WW 2 jest to bardzo prawdopodobne.


Jesli rowniez lubisz strategie to ta gra przypadnie Ci do gustu. Wnosi kilka swiezych oraz ciekawych pomyslow do gry. :D

BTW. mam pytanie co do fabuly. Dlaczego zaczynamy akje na plazy a w drugiej misji przenosimy sie do obrony Carentan podczas prowadzenia jednej kompanii? Z tego co pamietam (moge miec luki... ) to Carentan bylo zdobywane i utrzymywane przez dywizje/brygady desantowo-spadochronowe, ktore nie wchodzily do akcji z plazy a zostaly zrzucone na tyly Niemcow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 12:30, metal_man napisał:

BTW. mam pytanie co do fabuly. Dlaczego zaczynamy akje na plazy a w drugiej misji przenosimy
sie do obrony Carentan podczas prowadzenia jednej kompanii? Z tego co pamietam (moge miec luki...
) to Carentan bylo zdobywane i utrzymywane przez dywizje/brygady desantowo-spadochronowe, ktore
nie wchodzily do akcji z plazy a zostaly zrzucone na tyly Niemcow...


bo jak sam producent mowi, polowicznie bazuje na historii, a polowicznie na tym zeby sie fajnie gralo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem demokampanię. Wooohooo! Pierwsza misja bardziej wprowadzająca niż wyzwanie, ale Carentan? Poezja! Sądzę, że będzie to któraś z kolei misja w kampanii w pełnej wersji. Smaczki w grze są świetne - pocisk artyleryjski spadł obok drzwi kierowcy niemieckiego transportera - Out of Control, skręt w prawo, po własnej piechocie, w ścianę i wybuch :D A ci piechociarze wyznający zasadę - lotem bliżej. Havok pokazuje swoje maksimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie dostali skoro siedza cicho... Chociaz moze juz grzebia przy polskim wydaniu ;) Ktos moglby sie pokusic o napisanie jednego zdania na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zamówił (no kusi, kusi...) tylko, że... Nie jestem pewien czy mi się spodoba :)

Bo lubię drugowojenne strategie, tylko, że im bardziej urealistycznione to tym bardziej mi gorzej idzie gra :P Ja tam z tych co grają dla zabawy jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pociagnijsobie demo :) i sie przekonaj :)

mnie jak na razie drazni jedno - w drugiej misji kampanii w demie przez watekfabularny trace centrum...a tak ladnie sie bronie i niemcy nie wchodza a tu nagle bum i musze sie wycofac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną opcją pogrania w demko będzie poczekać aż w jakimś piśmie dadzą... (mam taki transfer niziuteńki że masakra, zanim bym zassał byłaby już premiera :P).

Ghrr, ma się te problemy =_=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 15:37, Sephirath napisał:

Jedyną opcją pogrania w demko będzie poczekać aż w jakimś piśmie dadzą... (mam taki transfer
niziuteńki że masakra, zanim bym zassał byłaby już premiera :P).

Ghrr, ma się te problemy =_=


Nie jestem pewny ale chyba bedzie dolaczona do nastepnego CDA. Poza tym prawdopodobnie bedzie jak z Herolsami. Jeszcze teraz mozna kupic LIMITOWANA (!!!) edycje... Nie boj nic kupisz sobie nawet na swieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 15:41, metal_man napisał:

Nie jestem pewny ale chyba bedzie dolaczona do nastepnego CDA. Poza tym prawdopodobnie bedzie
jak z Herolsami. Jeszcze teraz mozna kupic LIMITOWANA (!!!) edycje... Nie boj nic kupisz sobie
nawet na swieta ;)


a z jakimi heroesami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 15:41, metal_man napisał:

> Jedyną opcją pogrania w demko będzie poczekać aż w jakimś piśmie dadzą... (mam taki transfer

> niziuteńki że masakra, zanim bym zassał byłaby już premiera :P).
>
> Ghrr, ma się te problemy =_=

Nie jestem pewny ale chyba bedzie dolaczona do nastepnego CDA. Poza tym prawdopodobnie bedzie
jak z Herolsami. Jeszcze teraz mozna kupic LIMITOWANA (!!!) edycje... Nie boj nic kupisz sobie
nawet na swieta ;)


Czyli i premiera i "limitowność" edycji przetrzyma akurat tyle bym doczekał do CDA, do demka i mógłbym się zdecydować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować