Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Company of Heroes: Kompania Braci – tylko na gram.pl!

987 postów w tym temacie

nie da rady :) nie mozna i juz :) ludzie to trzymaja po domach :) ale w przypadku jakiejkolwiek kontroli lezysz :) i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:32, metal_man napisał:

A my dalej o tej mapie nic nie wiemy... Jaka jakosc?


Bardzo dobra :)) A tak na serio - jak przyjdzie pierwszy sample do biura, zrobimy zdjęcie i przekażę wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie zasugerowac aby zaczac skladac propozycje dotyczace polonizacji (chyba ze nie mamy na nia zadnego wplywu;), aby po premierze wszyscy byli zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:54, Jay Z napisał:

> A my dalej o tej mapie nic nie wiemy... Jaka jakosc?

Bardzo dobra :)) A tak na serio - jak przyjdzie pierwszy sample do biura, zrobimy zdjęcie i
przekażę wrażenia.


Jay Z, proszę cie o to aby skrzynka była wypełniona (oprócz wszystkiego co związane z CoH :P) gąbką lub czymś miękkim, aby podczas transportu (a każdy wie jak Masterlink dba o przesyłki :/) nic się nie uszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:54, Jay Z napisał:

> A my dalej o tej mapie nic nie wiemy... Jaka jakosc?

Bardzo dobra :)) A tak na serio - jak przyjdzie pierwszy sample do biura, zrobimy zdjęcie i
przekażę wrażenia.


A jak tam wyglada sprawa polonizacji. Pytam bo chce uniknac sytuacji, w ktorej ktos na polu wlaki krzyczy "O Kurka, szczelaja do nas ci zli ludzie!!!. Wiadomo, ze wojsko to wojsko - szczegolnie podczas akcji. Ludzie rzucaja miechem, a komunikuja sie za pomoca 3,4 slow... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:10, metal_man napisał:

A jak tam wyglada sprawa polonizacji. Pytam bo chce uniknac sytuacji, w ktorej ktos na polu
wlaki krzyczy "O Kurka, szczelaja do nas ci zli ludzie!!!. Wiadomo, ze wojsko to wojsko
- szczegolnie podczas akcji. Ludzie rzucaja miechem, a komunikuja sie za pomoca 3,4 slow...
;)


z tego co napisano to glosow maja nie tlumaczyc wiec to chyba rozwiazuje problem (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamawiać, ale najpierw chciałem zobaczyć demo... 1.8GB, to jest cała gra czy co? I teraz mam dylemat... pewnie zamówie, no bo czemu nie? Gawlińskiego nie ma ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:16, Mafoski napisał:

z tego co napisano to glosow maja nie tlumaczyc wiec to chyba rozwiazuje problem (?)


Ja nie mowie o glosach... ;) Zreszta jak juz tlumaczyc to dobrze i zgodnie z realiami...

@R4v - te 1.8 GB to demko ;) Ale najlepsze przed Toba bo po instalce zajmuje 2.02 GB na dysku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie przeszedłem już demko i musze powiedzieć że jestem mile zaskoczony, gierka jest świetna, co więcej udało mi się ją odpalić na max ustawiniach przy dobrej ilości FPS''ów, jedyne co mi się nie podobało- strasznie długo ładowały się misje nie mówiąc już o czasie jaki zajmowało grze zamknięcie się, ale może to tylko to demko tak ma ;] no i ta artyleria.....no poprostu "mordą w blat" że tak powiem bo wygląda cudownie. Jednak ktoś już o tym wspomniał że cienie wyglądały troche nieestetycznie, takie rozpikselowane, nie wiem czego to wina, ale poza tym było ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, całość zamówienia zamyka się w stówinie.

Co do zamykania się wersji demo - DoW na kompach ze średnią ilością ramu zamykał się strasznie długo, szybciej wychodziło zrestartować kompa. Tyle, że przy DoW występowało to przy 256 MB RAM, a w przypadku CoH wolno wyłącza się przy 1 GB RAM 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest poprostu świetna... juz zamówiłem ten zestaw. Tam bez wątpienia obrona Carentan była nie małą przeprawą podczas D-DAY polecam rowniez film kompania braci i ksiazke D-Day... E COMPANY ROX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 23:05, Arclight napisał:

Tak, całość zamówienia zamyka się w stówinie.

Co do zamykania się wersji demo - DoW na kompach ze średnią ilością ramu zamykał się strasznie
długo, szybciej wychodziło zrestartować kompa. Tyle, że przy DoW występowało to przy 256 MB
RAM, a w przypadku CoH wolno wyłącza się przy 1 GB RAM 0_o

heh no właśnie ja mam 1 GB RAM''u ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 17:29, metal_man napisał:

@R4v - te 1.8 GB to demko ;) Ale najlepsze przed Toba bo po instalce zajmuje 2.02 GB na dysku
:D


Sęk w tym, że to nie na moje łącze (Neo256) :( I będę musiał brac kota w worku (a raczej w metalowej puszce). Może jakaś gazetka ma to demko, chociaż nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 11:03, R4v napisał:

> @R4v - te 1.8 GB to demko ;) Ale najlepsze przed Toba bo po instalce zajmuje 2.02 GB na
dysku
> :D

Sęk w tym, że to nie na moje łącze (Neo256) :( I będę musiał brac kota w worku (a raczej w
metalowej puszce). Może jakaś gazetka ma to demko, chociaż nie sądzę.



To troszke Ci pomoge. Jesli lubisz strategie oraz interesujesz sie 2 Wojna Swiatowa - kupuj. Za gre zabralo sie studio, ktore jest odpowiedzialne za przewspanialego Homeworlda.

Co do tej puszki po amunicji to mam swoja teorie. ;) Armia amerykanska przekazala te skrzynki w ramach tzw. Offsetu za zakup mysliwcow F-16 ;) Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować