Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

ehhhh Pan G. w ogóle nienadaje sie na ministra edukacji ;/ Sam powiedział że ma ukończone studia prawnicze (zapewne prywatne .... ) a więt to tak samo jakby człowiek po ukończeniu filologii polskiej nauczał by w szkole średniej rozszerzonej matematyki ;/ to jest poprostu bezsens! (Choć powiadają że tylko bezsens ma sens ;) :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten giertych jest tak samo mądry jak te jego pomysły.Rozumiem,że w polskim szkolnictwie trzeba coś zmienić,ale na pewno nie w taki sposób w jaki on chce.Ja bym go wywalił na zbity pysk z tego rządu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:23, Wiadroman napisał:

Kazdy inny pomysl wujka Romana jest po prostu idiotyczny.
Jelsi uwaza, ze bede nosic mundurek, to jest w wielkim bledzie. Nawte rozmawialem juz z dyrektorka
an ten temat i powiedziala, ze zostanie mi obnizone zachowanie. Tez mi kara! Poza tym co ejsli,
kogos nie stac na te mundurki? Jesli maja byc obowiazkowe, to niech wujek roman je nam kupi!



Co do Twojej wypowiedzi na temat mundurków. A z kąd masz pieniądze na nowe ubrania? Chyba nie powiesz mi, że chodzisz ciągle w starych. Logicznie myśląc skonczyła by się wreszcie pogoń za trendami w modzie i wybiegami dla modelek na szkolnych korytażach. To co się czasami w szkole dzieje nie przypomina jej wogule. Jest to istna rewia mody. Wedłóg mnie jak wejda mundurki koszt wyprawienia dziecka do szkoły znacznie spadną. U nas w szkole było kilka takich dziewczyn co każdego dnia nosiły inne ubranie i średniodopiero po dwuc tygodniach zakladała je spowrotem. Policzyć skromnie 100zł za komplet dzienny razy 10 dni = 1000 zł na ubrania wydała na dwa tygodnie. a taki mundurek bedzie kosztował załóżmy 150zł i wyjdzie na pól roku rok lub dłużej - zależy od rodzaju szkołu. Po drugie mundurki bedzie można oddawać/sprzedawac młodszym za juz znacznie niższą cenę więc to według mnie znacznie zmniejszy cene wyprawienia dziecka do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w mojej podstawówce (chodzę do 2 klasy gim.) był pomysł wprowadzenia mundurków szkolnych. Ale na szczęście nie uchwalono go. Co do zakupu tych mundurków - powinno się rozdawać takie mundurki, bo trzeba wydać też na inne rzeczy - to na książki, to na komitet, to na ubezpieczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki cel ma wprowadzenie mundurków? Czy sposób ubioru coś zmieni... A pojawią się zapewne i buntownicy, a z tego nic dobrego nie wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

burak i tyle.... ocena z religi historia podzielona na 2 nauczanie patryjotyzmu czy można nauczyć kogoś patryjotyzmu? to trzeba mieć czuć albo $$#@%$ te mundurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to kompletny debil, zresztą jak wszyscy co teraz nami rządzą. Ale to moje zdanie i też wcale nie znaczy że jestem mądry ;p
Jedynie w czym go popre to rozwiązanie gimnazjów i powrót do starego systtemu i wycofanie naszych wojsk z Iraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz Romek zaczyna sie rozkrecac i jak tak dalej pójdzie bedziemy musieli płacic 400 zl miesięcznie za szkołe bo juz będzie ona prywatna a w szkole poziom nie będzie większy niż dotyczas.Wiem że w polskim szkonictwie nie jest dobrze ale jego pomysły tego nie poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:08, Larry Laffer napisał:

Jedynie w czym go popre to rozwiązanie gimnazjów i powrót do starego systtemu i wycofanie naszych
wojsk z Iraku.


Powiedz mi co ma mnister edukacji do obecności wojsk w Iraku? To nie on o tym decyduje.

mateo9977 ---> Skoro twierdzisz, że pomysły Giertycha nic nie zminią, powiedz mi czy znasz jakieś, które by coś zminiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:37, gaax napisał:

> Jedynie w czym go popre to rozwiązanie gimnazjów i powrót do starego systtemu i wycofanie
naszych
> wojsk z Iraku.

Powiedz mi co ma mnister edukacji do obecności wojsk w Iraku? To nie on o tym decyduje.

mateo9977 ---> Skoro twierdzisz, że pomysły Giertycha nic nie zminią, powiedz mi
czy znasz jakieś, które by coś zminiły?


Chodzi mi o tą ostatnią aferę, że amerykanie się jego czepili za to, że się źle o naszej interwencji w iraku wypowiadał. Mówili, że np. jak premier niem,iec, włoch, czy francji by tak powiedział to by odrazu się podał do dymisji.
Niestety zapomnieli że tu jest Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:40, Larry Laffer napisał:

Chodzi mi o tą ostatnią aferę, że amerykanie się jego czepili za to, że się źle o naszej interwencji
w iraku wypowiadał. Mówili, że np. jak premier niem,iec, włoch, czy francji by tak powiedział
to by odrazu się podał do dymisji.
Niestety zapomnieli że tu jest Polska


To są spekulacje, nie wyjaśniono tego do końca, a amerykanie się do takiego stwierdzenia nie przyznają. A Twojego rozumowania, to kompletnie nie rozumiem. Najpierw mówisz, że jesteś za zakończenmiem polskiej interwencji w Iraku, a potem, że Giertych za tą wypowiedź się powinien podać do dymisji. O co Ci chodzi w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem za zakończeniem naszej interwencji w iraku, nawet jak to tylko spekulacje tego debila to go popieram. Nie byłbym też wcale zły jakby za to go wy**** z rządu - przyjemne z porzytecznym, bo to jest debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:16, Larry Laffer napisał:

Nie byłbym też wcale zły jakby za to go wy**** z rządu - przyjemne z porzytecznym, bo to jest debil.

Ja jestem zły jak ktoś używa rynsztokowego słownictwa w dyskusji.
Określenie "debil" tż można podciągnąć pod obrażanie kogoś, więc hamuj się z takim ocenianiem.
Za wulgaryzmy - ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 09:57, Tomek.czwa napisał:

A ten zakaz noszenia komórek to już obowiązuje??

Z tego co wiem jeszcze nie ale niedługo pewnie to wprowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 09:51, Kogamin napisał:

Giertych zgrywa dobrego ministra...ale jakoś mu to nie wychodzi. Te mundurki, ten brak komórek
w szkole...troche przesada:/

To w poruwnaniu do jego godziny policyjnej to pikuś :/ (sorki za 2 posty pod rząd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 10:17, Warrior Within napisał:

> A ten zakaz noszenia komórek to już obowiązuje??
Z tego co wiem jeszcze nie ale niedługo pewnie to wprowadzą.

No bo u mnie wszkole już wprowadzili od poniedziałku. Ciekawe jakie szopki będą odwalać bo i tak prawie wszyscy przyniosą. A może sobie szkoła wprowadzić zakaz bez nakazu ministerstwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować