Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

4401 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2006 o 18:41, Dyzio Diablo napisał:

> Oto Hive Fleet w calej swej okazalosci:
>

Muszę powiedzieć ,że super wygląda :) czy to twoje modele?


Niestety nie. Osobiscie zajmuje sie "jedynie" walkami na planetach i to w mniejszej skali :P
Przy czym zamieszczone u gory obrazki sa jedynie *konwersja* zrobiona z czesci od Tyranidow. Bardziej oficjalne obrazki:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warpie się raczej nie poruszają ( dzięki temu w Imperium nie ma naraz 30 flot)
A w naszym planie materialnym poruszają się dzięki jakimuś systemowi wydalniczemu (przez co cała flota śmierdzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...ganic Cie za to nie bede, obrazic sie nie obraze, jednak pisanie czegos takiego moge

Dnia 03.10.2006 o 18:39, BlackTemplar napisał:

jedynie porownac do wypowiedzi: "Cala religia chrzescijanska jest smieszna." w czasie kolka
rozancowego.


Dzięki za pobłażliwość.I za flotę.Teraz Tyrki jeszcze bardziej mi się podobają.Ich figurki też najfajniej wyglądają.Ale w planach mam zakupienie pewnej figurki,która przypadła mi do gustu.Przedstawiłem ją na obrazku.Attack Bike z SM...czy porywam się z motyką na słońce??Jeszcze nie miałem z czymś takim do czynienia...Nawet modeli nie składałem.Czy Green Stufem można...nie wiem jak to ująć...zrobić tunning swojej figurce/modelowi??I jakie farbki najlepiej używać.Akrylowych?Dociekliwy Amator... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 18:44, Hubi Koshi napisał:

> Oto Hive Fleet w calej swej okazalosci:
To ja zadam specjaliście pytanie :-]
Na jakiej zasadzie poruszają się statki Tyranidów, mają jakieś pseudo-silniki odrzutowe, albo
coś w tych klimatach. No i czy potrafią się poruszać w WARPie ??


Pseudo-silniki odrzutowe, jednak nie moge powiedziec tego na 100% - I z tego co wiem, nie nie poruszaja sie w WARPIE, jakkolwiek wytwarzaja strefe "ciszy" wokol siebie nulifikujac komunikacje na poziomie psychicznym (zjawisko to zwie sie Shadow of the Warp) - czyli w sposob ktory wykorzystuje Imperium

oto reszta obrazkow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 19:13, Krzysztof111177 napisał:

Attack Bike z SM...czy porywam się z motyką na słońce??Jeszcze
nie miałem z czymś takim do czynienia...Nawet modeli nie składałem.Czy Green Stufem można...nie
wiem jak to ująć...zrobić tunning swojej figurce/modelowi??I jakie farbki najlepiej używać.Akrylowych?Dociekliwy
Amator... ;D


Heh... zaopatrz sie w nozyk modelarski (z tym to jednak ostroznie - dranstwo jest ostre), jakis pilnik (bron Boze kosmetyczny ;) ). Aha i klej. Modelarski. Kropelka rowniez sie nadaje, jezeli zachowasz daleko idaca ostroznosc.
Do tego sluzy wlasnie Green Stuff - do "Tuningowania" czy tez raczej konwersji figurek, z jego pomoca mozna zdzialac cuda... i jeszcze wiecej, jesli sie wie co sie robi. Przy czym najlepszy do tego celu jest GS produkowany przez Games Workshop.
Akrylowe farbki sa do tego celu najlepsze, a dokladniej akryle Citadel i Vallejo. Pactra nie podpisala umowy z dystrybutorem - zreszta osobiscie bym je odradzal, zostaje jeszcze Humbrol - dobrze pokrywa, ale uzywanie jej jest "strzelaniem do komara z dziala przeciwpancernego", zreszta ciezko po niej doczyscic pedzle, bez rozpuszczalnika sie nie obedzie - dodatkowo mocno skracaja one zywotnosc pedzli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 19:34, BlackTemplar napisał:


Do tego sluzy wlasnie Green Stuff - do "Tuningowania" czy tez raczej konwersji figurek, z jego
pomoca mozna zdzialac cuda... i jeszcze wiecej, jesli sie wie co sie robi. Przy czym najlepszy
do tego celu jest GS produkowany przez Games Workshop.


A to co Cytadela sprzedaje?Masa modelarska,czy tak jakoś??Też się nadaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:24, Krzysztof111177 napisał:

>
> Do tego sluzy wlasnie Green Stuff - do "Tuningowania" czy tez raczej konwersji figurek,
z jego
> pomoca mozna zdzialac cuda... i jeszcze wiecej, jesli sie wie co sie robi. Przy czym najlepszy

> do tego celu jest GS produkowany przez Games Workshop.

A to co Cytadela sprzedaje?Masa modelarska,czy tak jakoś??Też się nadaje??



Masa modelarska - przynajmniej ta polska, nadaje sie jedynie do robienia podstawek, ew. wypelniania szczelin lecz nie do modelowania, Green Stuff GW jest drozszy ale lepiej nadaje sie do modelowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 22:09, BlackTemplar napisał:

>
> A to co Cytadela sprzedaje?Masa modelarska,czy tak jakoś??Też się nadaje??

Masa modelarska - przynajmniej ta polska, nadaje sie jedynie do robienia podstawek, ew. wypelniania
szczelin lecz nie do modelowania, Green Stuff GW jest drozszy ale lepiej nadaje sie do modelowania.


Szkoda więc że w Cytadeli nie mają tego Green Stuffu jak na razie...Nożyk,klej i pilniczki to małe piwo.Farbki...Wystarczą podstawowe kolory(czerwony,żółty,niebieski) plus czarna i biała i można wszystko zmalować.Ale ten GS by się przydał.Cóż poszukam jeszcze po sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 22:24, Krzysztof111177 napisał:

Szkoda więc że w Cytadeli nie mają tego Green Stuffu jak na razie...Nożyk,klej i pilniczki
to małe piwo.Farbki...Wystarczą podstawowe kolory(czerwony,żółty,niebieski) plus czarna i biała
i można wszystko zmalować.Ale ten GS by się przydał.Cóż poszukam jeszcze po sklepach internetowych.


http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=6613&sid=3a2426e6 - jest dostepna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ptyanie - czy aby zainstalować najnowszego patcha 1.51 do gry WARHAMMER 40,000: DAWN OF WAR - muszę mieć zainstalowane poprzednie wersje patcha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 10:09, tosz napisał:

mam ptyanie - czy aby zainstalować najnowszego patcha 1.51 do gry WARHAMMER 40,000: DAWN OF
WAR - muszę mieć zainstalowane poprzednie wersje patcha ?


1. Nie ten temat chlopie
2. Tak, musisz miec zainstalowane wszystkie poprzednie wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:55, mrlukas11 napisał:

> Paczciie co znalazlem:P (tak sobie pomyslalem ze moze to kogos zainteresuje)
Co twogule jest??


To jest obrazek:D a serjo to obrazeg z magic the gathering ale jak na to popatszec pod innym katem to wyglada jak tyrki zwlaszcza te male cosie co goscia zjadaja(calkiem jak rozrywacze)i pomyslalem ze kogos to zainteresuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 16:01, RafiXxx napisał:

> > Paczciie co znalazlem:P (tak sobie pomyslalem ze moze to kogos zainteresuje)
> Co twogule jest??

To jest obrazek:D a serjo to obrazeg z magic the gathering ale jak na to popatszec pod innym
katem to wyglada jak tyrki zwlaszcza te male cosie co goscia zjadaja(calkiem jak rozrywacze)i
pomyslalem ze kogos to zainteresuje

Jak już wiem co miałeś na myśli to żeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 16:05, mrlukas11 napisał:

Jak już wiem co miałeś na myśli to żeczywiście.

wystarczylo popatszec na nazwe obrazka.....ale dobra wazne ze wyszlo na moje :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok.Nowy temat...Panowie z GW wymyślili że Necroni kiedyś byli potężną rasą która uciekając przed śmiercią stała się tym czym jest teraz.Orki zaś mają być,podobno wychodowani przez jakąś tajemniczą rasę jako broń. Sporo tych tajemniczych ras w świecie Warhammera bo i Eldarzy... ;D Może jak stawiacie Orka przeciw Necronowi na stole to sługa z panem się naparza?? ;D A tak serio to w jaki sposób odbywa się rozgrywka?? Szczerze pisząc to chcę tylko kolekcjonować ów figurki,ale zawsze mnie ciekawiło jak się w to gra?? I czy jakieś poważne spotkania "wojowników"się odbywają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować