Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

4401 postów w tym temacie

Co do nekronów to wg najnowszych plotek C''tanowie nie tyle znikną z fluffu co z bitewniaka. Ich modele zacznie produkować forgeworld w odpowiednio większej skali (ofc też potężniejsze) na potrzeby Apokalipsy, natomiast ich obecne figsy będą mogły być wystawiane jako Necron Lordowie. Ci zyskają nieco "osobowości". Podobno podział będzie na bronzowych, srebrnych i złotych (możliwe też, że platynowych) lordów, dostaną indywidualne umiejętności miedzy innymi naśladowanie formy C''tanów właśnie. Zyskają również kilka nowych jednostek, a część obecnych ulegnie modyfikacji. Będą też nazwani z imienia lordowie jako bohaterowie specjalni. Ale jak na razie to wszystko plotki

Źródło: Dzwon Zaginionych Dusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 02:07, Verd Navarro napisał:

Hehe! :D Świetne, fajnie, że twórcy[?] mają takie poczucie humoru. ^^


To nie twórcy, tylko modelarze. To konwersje robione własnoręcznie, tak podejrzewam :)

Lord Avatar---> phi, nawet ja zrobiłem facepalma lepszego niż Picard :D

20080927085346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 08:53, Budo napisał:

To nie twórcy, tylko modelarze. To konwersje robione własnoręcznie, tak podejrzewam :)



Hm... No nie miałem na myśli tego, że twórcy gry osobiście wykonali te figurki, tylko zlecili ich stworzenie. ;) Ciekawe z jakiej okazji powychodziły takie "easter eggi" i czy można było je nabyć. Widok załamanego SM Codexem jest co najmniej niecodzienny. ;D

A jak już mówimy o modelingu itd. to trafiłem kiedyś na niesamowite modele drednotów stworzonych na jakiś konkurs. Zwycięska maszyna służyła po stronie Chaosu, po prostu mistrzowskie wykonanie, otworzyłem oczy ze zdumienia. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeśli interesują Was figurki malowane i konwertowane na najwyższym poziomie, to googlajcie pod hasłem Golden Demon- to konkurs games workshop na najlepsze malowanie i konwersję, już w grafice google można masę niezłych figurek znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 12:41, Verd Navarro napisał:

Co do figurek, to na tej stronce jest ich dużo i świetnie zrobionych:

http://www.ifelix.co.uk/wh40kgallery/index.html


Osobiście polecam stronkę www.coolminiornot.com naprawdę perełki się tam trafiają. Na przykład tutaj http://coolminiornot.com/37085 :) Galeria jest pełna czasem lepszych częściej gorszych malunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 22:54, Budo napisał:


Jak to się mówi, te figurki rządzą :)


Nie no ten załamany SM rządzi. Ja chce takiego... =D

BTW (pytam z czystej ciekawości) Jaka jest twoja ulubiona rasa (możecie bić, ale nie wiem jak to inaczej określić) z Warhammera 40k? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 14:07, PolishWerewolf napisał:

Jak można nie widzieć tak oczywistej ironii w słowach Avatara :]



:D jak
xD Można
:] Nie
:p widzec
;] ironi
=) w
+) mych
:) słowach
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 17:22, Lord Avatar napisał:

Gif z czaterii LOL


O czym mówisz i co to jest czateria /dla odmiany post ten pozbawiony jest ironii :P/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 17:25, Budo napisał:

> Gif z czaterii LOL

O czym mówisz i co to jest czateria /dla odmiany post ten pozbawiony jest ironii :P/


Może lepiej to olać i przywrócić normalność temu topicowi? :P Może mi się to uda: kim poza SM chcielibyście zostać, gdybyście żyli w uniwersum i mielibyście wybór? Taka nieśmiała próba, ale warto ratować ten temat przed zalewem dziwnych postów... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 23:40, Verd Navarro napisał:

Może mi się to uda: kim
poza SM chcielibyście zostać, gdybyście żyli w uniwersum i mielibyście wybór?


Sorki za francuski, ale zaj*****y mamy wybór xD
No jakby nie patrzeć :P Przecież nie Orkiem xD
Chyba Tau dają jeszcze w miarę radę (zaznaczam- Tau, nie krooty, czy nie daj Khornie krootoxy xD)
Przede wszystkim to chciałbym zostać kimś, kto ma dużą przeżywalność na polu walki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować