Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

A ja bez przerwy czekam na tego patcha i modle się aby zrobili coś z tym zacinaniem się podczas walki >< 512 RAMu powinno starczyć na wszystko, do tego 2.0 Ghz :/
BF2 nigdy się nie ciął -.-

BTW. Gra jest fajna, nie mam do niej żadnych uprzedzeń, nie licząc paru błędów CD P ;) Dobrze się gra, fabuła ciekawa.. No cóż, nic oryginalnego nie powiem już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 19:20, Lex napisał:

PS. Pod koniec gry polecam walkę z Sun Li. Zakończenie jest o wiele ciekawsze. :)


A może ludzie nie chcieliby usłyszeć co jest na końcu gry? Myśle, że jak ktoś jest przed 5 rozdziałem to nie spodziewa się co jest na końcu samej gry
Ja już widziałem wszystkie 3 zakończenia, ale najlepsze jest zakończenie po ostatniej walce, zabijając wiecie kogo :P Czyli idąc Ścieżką Otwartej Dłoni, duzo informacji na końcu jest, choć krocząc Ścieżką Zamkniętej Pięści filmik na końcu jest dośc zaskakujący, jeśli wcześniej widziało się zakończenie Otwartej Dłoni

Grałem na 512 RAM i 1.8 Gzh procek i gra mi się ani razu nie zacięła

pOzdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo Magister to najlepsza przemiana... nie dość że jest wmiare silna to odbiera jeszcze przeciwnikowi za każdym uderzeniem życie i ducha + nie jest tak wkur.. wolna jak golem... (udało mi się przejść wreszcie ten las, magister to jedyna możliwość by przejść to... przynajmniej ja tak twierdze... na jadeitowym to by pokonać kilku zbirów średnich już potrzebujesz pomocy golema lub magistra...a ja jestem dopiero po lesie :D ciekawe jak z lotosem będzie :D albo ze skalnymi demonami... boze to będzie jadka...

Muszę to przejść bo się rozchoruje... kurw... dostanę... :D

a co do tych stylów walki to wszystkie można zdobyć tylko na 1 sposób
obowiązkowo 2 razy trzeba zagrać (raz dobrym raz złym ) ponieważ ten kolo z niebiańskiej biurokracji handlarz będzie sprzedawał ci różne style.. przynajmniej tak wyczytałem.

PS
Ej ludu czy to tylko ja jestem taki popieprzony czy to coś się dzieje z światem... jak gracie w gry tego typu (gdzie możecie wybierać dobre uczynki lub złe) to czy was też czasami tak sumienie bierze gdy gracie po ciemnej stronie SZZZMOCY? ja jakoś nie mogę się nigdy przełamać by zagrać mrocznym charakterkiem, zawsze muszę być dobry... no chyba że się maksymalnie wkur... (JEŚLI TAK, TO OZNACZA CHYBA ŻE JESTEŚ UZALEŻNIONY OD GIER :D)

Panowie i panie no to robimy sobie wyścig kto pierwszy przejdzie na jadeitowym mistrzu :D?
ciekawe czy jakiegoś bonuska odblokuje to...
(Np tak jak w PoP, broń piła mechaniczna lub gumowa kaczka...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to nie kapuję co u mnie jest nie tak. Są dwie rzeczy.
1. Po walce w gospodzie z kannibalami nie otwierają mi się drzwii na zapleczu i nie mam możliwości zejścia do jaskiń. Myślałem, że może wejście jest gdzie indziej, ale w poradniku też jest napisane, że drzwi powinny się otworzyć.
2. Nie umiem a grzyba zrobić harmonijnej kombinacji. Używam przykładowo niebisńskiej fali, pod przeciwnikiem pojawia się koło odlioczające i w tym czasie atakuję gościa potężnym atakiem z legendarnego uderzenia. Czy zdrowie mi wraca to nie zwróciłem uwagi, ale z tego co wiem to gościa powinno zabić (z takim fajnym rozpryskiem krwi :P), a tu nic... Natomiast przy użyciu smoczej burzy (czy jakoś tak) nawet nie pojawia mi się u przeciwników koło, że harmonijna kombinacja została włączona (oczywiście w tym przypadku używam atakau obszarowego)...
Miło by było gdyby ktoś mógł mi to i owo wyjaśnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko raz sie udało zrobić kombinacje :P i to chyba przez przypadek...
także próbowałem bardzo dużo i wogóle mi się nie udaje :P

no cóż nie przejmuje się tym... wierze, że wydadzą patcha i coś się naprawi (jeśli nie... to oznacza tylko jedno :D że jestem maksymalnym kre...tem :D)

Swoją drogą zapewne zanim dadzą łate to ja przejdę już 5-6 razy... czyli tak jak zwykle :D

Ehh te gry robią teraz za krótkie... choć w Jade jak i Fable można to wytrzymać, bo się i tak kilkanaście razy przechodzi bo aż tak nie nudzi. Ahh jak pamiętam jak dostałem Final Fantasy X... to była gra 1120 godzin grałem...:D I TO BYŁO COŚ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 19:20, Lex napisał:

Uff... Jade Empire już za mną. :) Przejście gry zajęło mi niecałe 16 godzin (dokonałem tego
w 5 dni). Muszę przyznać, że gra trzyma poziom starych, kultowych eRPeGów. Od jutra zabieram
się za przechodzenie gry na "Jadeitowym Mistrzu". Dla niedowiarków kilka screenów z końca gry.

i po co?? po co dajesz te screeny?? zeby popsuc zabawe ludziom? no sory ale czasem zanim cos zrobisz to pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archacus - też mnie sumienie bierze, nie potrafie grać złymi charakterami :D

Co do kombinacji - bawię sie teraz na jadeitowym mistrzu i z paraliżującą dłonia + legendarne uderzenie zamieniam kolesi w kamien, za kazdym razem. Harmonijna kombinacja nie dziala na bosów, więc nawet nie warto probować...


ps - cholera mam już dość tego ^#$@!%$!#$ jadeitowego mistrza, chyba daje sobie spokój (na razie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archacus - też mnie sumienie bierze, nie potrafie grać złymi charakterami :D

Co do kombinacji - bawię sie teraz na jadeitowym mistrzu i z paraliżującą dłonia + legendarne uderzenie zamieniam kolesi w kamien, za kazdym razem. Harmonijna kombinacja nie dziala na bosów, więc nawet nie warto probować...


ps - cholera mam już dość tego ^#$@!%$!#$ jadeitowego mistrza, chyba daje sobie spokój (na razie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DarthGhost - chyba 7
danzelmario - któryś z towarzyszy ma zdolność pomocniczą regeneracji skupienia. No i z wrogów wypadają różniaste power-upy, też ze skupieniem. Oprocz tego chyba nie ma innej możliwości regenarcji.

JE strasznie się u mnie tnie (podczas walki). Moj komp - P4 3.2 ghz 1 gb ramu, radek x1600 pro... Wczesniej bylo gorzej ale zainstalowalem nowe sterowniki i troszkę pomogło

aa i jak ktoś chce zobaczyć zakończenia, a nie chce mu się już grać (np mi ;D) to polecać youtube....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Jade Empire ukończone, całkiem przyjemna i ciekawa giera. Towarzysze jak zwykle jeden wielki śmiech (w pozytywnym znaczeniu ^^ ). Kang - mistrz latawców swoimi zębrami mógłby chyba w metalu dziure przegryźć, Czarny Wicher z taką lekkością gada o zabijaniu wszystkich, włącznie z rodziną żony, że też do śmiechu doprowadza, a opowieść typa od bułeczek i stylu pijanego mistrza o próbie spłodzenia dzieci rodem z kawałów ^^ A jak do tej historyjki dodać tekst z zakończenia to już wogóle ;-) Doatkowo ciekawą postacią jest ten demon, jego wytrzeszcz na niektórych scenkach wymiata :P No i w końcu prawdziwa miłość. "Kocham Cię", "A ja ciebie też" plus pocałunki :P Nie jakieś puste dialogi ^^

No, a system walki też niezły, denerwujące, i to bardzo!, są wyłącznie duchy, których nie można prać zwykłą bronią tylko pięściami, no ale jak ktoś się uprze to i to przejdzie. Końcowa walka jak z poradnika styl walki dwoma broniami + styl burzowego smoka, przetrwanie pierwszych 5 sekund a nastepnie juz przeciwnik nic ci nie daje rady zrobić. Szkoda mi troche też Zu. Fajny z niego typ, kojarzył mi się troche z Riddickiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:18, Szczeblo napisał:

aa i jak ktoś chce zobaczyć zakończenia, a nie chce mu się już grać (np mi ;D) to polecać youtube....


Wystarczy tylko 3 razy zagrać ostatnie 15 minut gry, i już można zobaczyć wszytskie możliwe zakończenia, ja tak zrobiłem xD

A mnie też zawsze sumienie bierze, po prostu nie umiem odpowiedzieć, zeby kogoś obrazić, bądź zrobić zły uczynek, np. zabijając kogoś zamiast go uwolnić, po prostu nie moge :)
Teraz zamierzam grać drugi raz, tym razem być po złej stronie mocy, może mi się wreszcie uda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:24, Skarmory napisał:

czy na moim kompie :
AMD Athlon 1,5 Ghz
384 Ram
128 mb GeForce FX 5200
Ruszy Jade Empire ??

raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do fajnych tekstów to non stop telepie mi się w głowie tekst faceta od krówki gdy żonka dochodzi.
Zonka: Co mam zrobić byś wreszcie ze mną rozmawiał(nie pamiętam dokładnie kwestii)
Facet: Nie kotku
Zonka Czy ty aby nie oszukujesz
Facet: nie kotku
Żonka: Słuchasz ty mnie wogóle
Facet Niieee kotku
(plask)

to jest poprostu genialna scena :D

Eee fajne gierka :D byle więcej takiego humoru :D
a końcówka już wogóle wymiata
szczególnie z Kangiem który wypróbował fotel rakietowy :D i tyle było o nim słychać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 22:49, Archacus napisał:

Hmm co do fajnych tekstów to non stop telepie mi się w głowie tekst faceta od krówki gdy żonka
dochodzi.
Zonka: Co mam zrobić byś wreszcie ze mną rozmawiał(nie pamiętam dokładnie kwestii)
Facet: Nie kotku
Zonka Czy ty aby nie oszukujesz
Facet: nie kotku
Żonka: Słuchasz ty mnie wogóle
Facet Niieee kotku
(plask)


A no, to też świetne było :D I to był wół a nie krówka gwoli ścisłości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 20:54, Marcin08 napisał:

i po co?? po co dajesz te screeny?? zeby popsuc zabawe ludziom? no sory ale czasem zanim cos
zrobisz to pomysl...


a po co je otwierales, po co? zanim cos zrobisz to pomysl...

BTW po 5 godzinach gry jestem dopiero w chorym lesie, chyba cos cienko, mam nadzieje ze jutro troche dalej zajde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:24, Skarmory napisał:

czy na moim kompie :
AMD Athlon 1,5 Ghz
384 Ram
128 mb GeForce FX 5200
Ruszy Jade Empire ??


ja mam Duron 1GHz, Radeon 9550 i 256 ram i chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że w kolejnych dziełach BioWare relacje z towarzyszami mają coraz mniejsze znaczenie? W BG II, było genialne, romanse, świetne rozmowy. W KOTOR''rze i Neverwinterze mniej, a w Jade Empire, prawie w ogóle tych relacji nie ma, a szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować