Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Może tak, jest to KOTOR bez walki turowej w klimacie japońskich legend. :D Gra jest super, może lekko grafa nie dzisiejsza, ale miód ocieka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:32, tytusgit napisał:

Hehe...byłem dziś w Empiku i gra już leżała na półkach :) Długo się nie zastanawiałem i właśnie
ją instaluję ;)



POWIEM jedno SZCZĘŚCIAŻ w moim miaście nawet empiku niema i sklepu z grami też ;( Więc musze zamawiać przez internet , a na dodatek teraz cienko z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co już mają gre i widzą co nieco. Czy gra ma bardzo duże wymagania i jak chodzi w porównaniu z NWN 2 (w końcu ta sama firma Bioware)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:40, kapec11 napisał:

Fajna gierka? Bo się zastanawiam czy kupić to czy test drive.



Hehe mam ten sam dylemat:) (tylko że umnie dochodzi oblivion ;( )
Gry juz niektórzy mają,więc mam pytanie na jakich detalach będzie chodziła gra i czy płynnie??
Ge Force 6200 256mb
2.8 (procek)
1024 mb ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:48, Domon napisał:

> Fajna gierka? Bo się zastanawiam czy kupić to czy test drive.


Hehe mam ten sam dylemat:) (tylko że umnie dochodzi oblivion ;( )
Gry juz niektórzy mają,więc mam pytanie na jakich detalach będzie chodziła gra i czy płynnie??
Ge Force 6200 256mb
2.8 (procek)
1024 mb ram.

Mam to co ty ale znacznie mniejszy procek (1,6) i gra się przy wszystkim włączonym oprócz Alisaingu naprawdę przyjemnie. Więc u ciebie powinno śmigać tym bardziej. A jak ja wyłączę miękkie cienie to już w ogóle błyskawica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:46, Czarkinson napisał:

Mam pytanie do tych co już mają gre i widzą co nieco. Czy gra ma bardzo duże wymagania i jak
chodzi w porównaniu z NWN 2 (w końcu ta sama firma Bioware)?


Gra ma wymagania mniejsze niż NWN2. U mnie wszystko chodzi fajnie, a w NWN2 gram na średnich ( ze wskazaniem na niskie :)) ustawieniach i też trochę przycina. Sprawdź sobie w tym linku co wyżej podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pytaja tutaj tak o wymagania jakby to oblivion byl, przeciez ta grafika jest tak kanciata ze na srednich kompach powinna na max detalach dzialac, dla mnie ta grafa przypomina katora 1 ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przperaszam za spam ale wlasnie po poscie powyzej odpalilem gre, hahaha i okazuje sie ze sie zrabala, nie widze mojej postaci tylko kamera lata jak glupia i nic nie moge zrobic...to sobie pogralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:03, Gosu napisał:

Przperaszam za spam ale wlasnie po poscie powyzej odpalilem gre, hahaha i okazuje sie ze sie
zrabala, nie widze mojej postaci tylko kamera lata jak glupia i nic nie moge zrobic...to sobie
pogralem.


Spróbuj (patrząc na minimapę) wyjść z obszaru, na którym przebywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić jeśli przy 3 akcie trzeba walczyć z obcokrajowcem i kiedy daje jestem gotowy do walki to arena na której mam walczyć jest w wodzie a gracz kręci się w kółko.

proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Jade Empire pójdzie mi na moim kompie: Athlon 1ghz, 256 sdram, Radeon 9550 256mb/128bit, przynajmniej chciałbym żeby chodziło na minimalnych bez zacinania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:36, Kraju92 napisał:

Czy Jade Empire pójdzie mi na moim kompie: Athlon 1ghz, 256 sdram, Radeon 9550 256mb/128bit,
przynajmniej chciałbym żeby chodziło na minimalnych bez zacinania się?


Nie nie pójdzie, sprawdź wymagania na stronce podanej parę postów wcześniej.

Ja zarzucę pytaniem z innej beczki. Może ktoś jest zorientowany (już w grze) d oczego są te wszystkie rzeczy, które dostajemy i można je zobaczyć w zakładce techniki? Mam przykładowo (nie tylko, to przykłady :P) jakąś książkę Mistrza Li dającą +7 do chyba ducha albo stalowy pancerz od Usmiechniętej Góry za pobicie rekordu co daje +3 do ciała (czy jakoś tak). Ale wogóle nie wiem co z tym zrobić, mam to sobie w tym nazwijmy to ekwipunku i to tyle O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc, jeśli ktoś chciałby wygrać Jade Empire zapraszam na Strefę MMO. I to wcale nie jest reklama :) Sponsorem nagród jest CDPROJEKT :P

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:46, Czarkinson napisał:

Mam pytanie do tych co już mają gre i widzą co nieco. Czy gra ma bardzo duże wymagania i jak
chodzi w porównaniu z NWN 2 (w końcu ta sama firma Bioware)?


Gra ma podobno małe wymagania i chodzi nieźle ;) A Bioware robiło tylko pierwsze NWN, za dwójkę oodpowiada Obsidian (który zrobił również sequel bioware''owego Kotora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaje ci to np. jeśli masz amulet UG to masz o siedem ptk. więcej w żyćku itp. Może i to ma otoczkę nawalanki, ale to dalej jest actionRPG. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 12:01, darth 16 napisał:

Dodaje ci to np. jeśli masz amulet UG to masz o siedem ptk. więcej w żyćku itp. Może i to ma
otoczkę nawalanki, ale to dalej jest actionRPG. :D


Chyba się nie rozumiemy. Ja nie mówię o klejnotach, które się wkłada do amuletu (które dźwigają staty), tylko na ekranie postaci po wejściu w technikę (jest też do przełączenia na opcję latawce). Tam znajduje się parę rzeczy, które dostałem, ale samo ich bycie w ekwipunku nic nie zmienia w statach, a raczej powinno. Dlatego zastanawiam się czy tego się jakoś nie używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować