Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji – SWAT 4 Złota Edycja!

227 postów w tym temacie

No i nie bedzie sagi silent hilla, bo mowa o 1 grze. Czesciowo polska premiera. hmmm. czyzby flatout 2(chociaz tego to zupelnie w polsce nie wydano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 18:01, Mario / CDP napisał:

Fable jeszcze nie będzie, co uwazniejsi juz to spostrzegli:) Dam małą podpowiedź: gra wydana
będzie na DVD, w pełnej polskiej wersji językowej i będzie CZĘŚCIOWO polską premierą :).

Pozdrawiam,


Czyli pasuje do Dark Crusade, chociaż to że ma byc częściowo polską premierą budzi wątpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 18:04, Erton napisał:

No i nie bedzie sagi silent hilla, bo mowa o 1 grze. Czesciowo polska premiera. hmmm. czyzby
flatout 2(chociaz tego to zupelnie w polsce nie wydano)


Inny pracownik CDP mowil, ze ta gra bedzie wydana, ale nie w Platynowej Kolekcji. A gdyby tak CDP zrobił niespodzianke i wydał World of WarCraft w pełnej polskiej wersji językowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 18:01, Mario / CDP napisał:

Fable jeszcze nie będzie, co uwazniejsi juz to spostrzegli:) Dam małą podpowiedź: gra wydana
będzie na DVD, w pełnej polskiej wersji językowej i będzie CZĘŚCIOWO polską premierą :).

Pozdrawiam,

Fable nie to już wiadome od dawna, Na DVD czyli duuuża gra, PL werjsa i polska premiera. Jedyne co przychodzi mi na myśl to FlatOut 2 albo Guild Wars Nightfall przy czym drugie odpada, bo już będzie wydane za 130 zł. Zostaje tylko FlatOut, więc tego można się spodziewać, ale może koledzy z CDP nas milej zaskoczą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 18:01, Mario / CDP napisał:

Fable jeszcze nie będzie, co uwazniejsi juz to spostrzegli:) Dam małą podpowiedź: gra wydana
będzie na DVD, w pełnej polskiej wersji językowej i będzie CZĘŚCIOWO polską premierą :).


Skoro polpremiera i pl no to bedzie GW;p na 99%;p trzebaby bylo napisac maila do arena i sie spytac;p a jak dark crusade no to juz mnie bo przeciez bylaby pelna premiera :) Szkoda ze NWN nie bedzie;p Ci co sie z tym nie zgodza sa skazani na wygranie... tzn wygnanie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 18:04, Erton napisał:

flatout 2(chociaz tego to zupelnie w polsce nie wydano)

FlatOut odpada bo gdzieś czytałem, że bedzie wydany ale nie w tej serii :)
1 DVD, pełna polska wersja (tzn z dialogami ? ) zupełnie nie mam pojęcia co to może być :D Silent Hill, RollerCoaster (tam to za dużo raczej nie gadają ), a moze coś zupełnie nowego jakieś Die Gildie II ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable JESZCZE nie będzie, ha a wiec niedługo bedzie w jakies serii super na pewno kupie co do swata 4 no szkoda nie dla mnie i na razie zaden tytuł PK mi nie pasi :( mam nadzieje ze jutro bedzie cos naprawde super i mysle ze cdp wszystkich tym tytułem zaskoczy ale ja błagAm dajcie dungeon siege 2 !!! hmm a moze total overdose po polsku ?? jest po angielsku ale troche głupio miałaby podrozec cena ?! no nie wiem ja bym chciał jakis rpg ewentualnie toca 3 fajne wyscigi fajne demko a moze opowiesci z narni ?? no nie wiem nic mi innego mi juz nie przychodzi do głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm do opisu pasuje GW:] No bo premiera była.. ale nie premiera PL. A PL mieli wydać, ale jednak termin nie jest znany... Jeśli GW to lecę do sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

częściowa premiera... czyli Settlers 2 3D. to wydaje sie oczywiste... premiera częściowa bo juz kiedyś tak jakby S@ swoją premierę mieli... to musi byc to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować