Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji – SWAT 4 Złota Edycja!

227 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2006 o 11:01, mota napisał:

> Oby nie bylo informacji przez dlugi czas, czy oby nie bylo GW PL lub S2 3D ???

Oby nie było infa o tytule, tak pozno jak wczoraj ;)


pewnie będzie jeszcze poźniej... zauważ wszystkie tytuły pojawiały +/- godzine poźniej niż dnia poprzedniego... dzisiaj pewnie około 16;20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:06, spider88 napisał:

> Ktos w koncu musi go wydac, nie ?
Na pewno ale wątpię aby od razu znalazło się w tej serii .Wydaje mi się że zostanie wydana
normalnie a dopiero za jakiś czas zostanie przeniesiona do którejś z serii ;D


Najbardziej by mi pasowala do eXtra Klasyki Next :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:31, Klimos napisał:

Najbardziej by mi pasowala do eXtra Klasyki Next :D

Obawiam się tylko że pułap cenowy nie ten , ale może miło nas zaskoczy CDP wyda za max 30 pln ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:37, spider88 napisał:

> Najbardziej by mi pasowala do eXtra Klasyki Next :D
Obawiam się tylko że pułap cenowy nie ten , ale może miło nas zaskoczy CDP wyda za max 30 pln ;)


Troche mnie to zaskoczylo, ale w UK pre-order jest za 29,99 funtow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie jakby na to nie patrzeć, Settlers juz byl wydan przez CDP, a to jest reedycja, wiec czemu nie moze ona trafic do serii zajmujacej sie reedycjami? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:46, Mistic napisał:

Ale w sumie jakby na to nie patrzeć, Settlers juz byl wydan przez CDP, a to jest reedycja,
wiec czemu nie moze ona trafic do serii zajmujacej sie reedycjami? ;-)

Daltego że to jest nowa gra a nie reedycja .Niestety z tego co mi wiadomo gierka wcale nie będzie tania ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:50, Klimos napisał:

Niestety: http://www.game.co.uk/ViewProduct.aspx?cat=10405&mid=329384
Myslalem ze w S2 3D pogram sobie jeszcze w tym roku. A tak zanim wpadnie do XKN to trzeba bedzie
poczekac przynajmniej ze 2 lata ;(

He he, wiedziałem ;p
Jak nic ponad stówka na początek niestety :(
Ale mam nadzieję że gierka będzie warta swojej ceny ale mimo wszystko od razu jej nie kupię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:54, spider88 napisał:

He he, wiedziałem ;p
Jak nic ponad stówka na początek niestety :(
Ale mam nadzieję że gierka będzie warta swojej ceny ale mimo wszystko od razu jej nie kupię.


Jedyne co mnie martwi to to, ze gra juz od kilku dni jest do sciagniecia z ed2k. I badz tu czlowieku uczciwy i nie kradnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:58, Klimos napisał:

Jedyne co mnie martwi to to, ze gra juz od kilku dni jest do sciagniecia z ed2k. I badz tu
czlowieku uczciwy i nie kradnij...

To już każdy sam musi ze swoim sumieniem ocenić , ja piratów nie uznaję i tyle .Żadko kupuję gierki za ponad stówkę ,zazwyczaj czekam aż stanieją ale są gry gdzie poświęcam się i wydaje większą kasę a na łatwiznę nie idę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:58, Klimos napisał:

Jedyne co mnie martwi to to, ze gra juz od kilku dni jest do sciagniecia z ed2k. I badz tu
czlowieku uczciwy i nie kradnij...

do tej pory byla tylko niemiecka premiera wiec zlodziej bedzie musial umiec "szprechać" :) ja spokojnie poczekam narazie skoncze kampanie herosow, w piatek wychodzi faces of war, jest naprawde duzo tytulow do zabicia czasu przed settlersami... ze o egzaminie z inf. kwantowej nie wspomne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:58, Klimos napisał:

I badz tu czlowieku uczciwy i nie kradnij...


Proste. Nie ściągaj. Oczywiście nie kieruję tego hasła do Ciebie osobiście, kieruję je ogólnie. Zresztą, nie ma to jak oczekiwanie na kuriera. Ale to nie temat o piractwie, więc zakończę już swoje wywody.

A co do Settlersów - może CDP udało się wywalczyć niższą cenę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ze to nowa gra, ale jakby na to nie patrzec jest to reedycja, ale na nowym silniku :P
Ide na poczte, mam nadzieje, ze jak wroce to ostatni tytul zostanie juz objawio ny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 12:10, Mistic napisał:

No wiem, ze to nowa gra, ale jakby na to nie patrzec jest to reedycja, ale na nowym silniku

Nie będę się czepiał ale nowa to nie reedycja ;p
Mniejsza z tym bo i po cenie widać że niestety jest w pełni traktowana jako gra nowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Settlersów to CDP, jeżeli grę przetłumaczy, to może wydać ją po cenie ustalonej przez siebie. Mogliby wydać ich razem z klasyczną II-ką Gold. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:18, misiaqu8 napisał:

Nie sądzę, przecież gra miała "pełną" premierę w Polsce, a nie tylko częściową. Myślę, że będzie
to złota edycja gry, która sama była w Polsce, ale dodatek/dodatki już nie (NWN raczej odpada,
bo z tego co pamiętam, to kiedyś można było je u nas nabyć). Ja wciąż stawiam na TETRISA.


miała pełną premierę, ale później umowa z Atari została zerwana, w jeszcze dalszym odstępie czasu CDP uzyskało prawa do podstawki, a teraz podstawka + dodatki - więc dodatki mają 2 premierę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować