Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji – SWAT 4 Złota Edycja!

227 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 21:53, Fifisz napisał:

a może pes 6!!!!!!!!!!

Też myślałem o nim. Bo jest na DVD, bo jest teraz w pełnej wersji polskiej, ale żeby tak od razu do Platynowej Kolekcji ? Chyba nie, Żurawski byłby mało widoczny pośród napisów Platynowa Kolekcja i takie tam (za to lubie wszystkie serie bo mają jednakowe pudełka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym jutro zobaczył GuildWars to bym się chyba zrzygał... Ta gra jest STRAAASZNA i BEZNADZIEJNA :( Mój najgorszy zakup na gram.pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 22:21, Avaris napisał:

Jakbym jutro zobaczył GuildWars to bym się chyba zrzygał... Ta gra jest STRAAASZNA i BEZNADZIEJNA
:( Mój najgorszy zakup na gram.pl :(


Ja kupilem obie gry.... i nie uwazam zeby byly super... zal mi bylo tych pieniedzy bo moglem pograc 4 mieski wiecej w wowa a te gry zagralem raz i nic wiecej.... no sie staram cos pogrywac w to ale nie wciaga... trudno sie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie do opisu "częściowa premiera" pasuje gra JADE EMPIRE:), bo na rynku jest od dawna, a w Polsce i po polsku jej jeszcze nie było:). No i jest zapowiadana w CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaa sprawdzam co chwilę i już się nie mogę doczekać. Może to będzie miła niespodzianka w odwrotnym słowa tego znaczeniu czyli na przykład jakieś symulatory?!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba największa niespodzianka. :) Jak dla mnie extra - i jak dacie jeszcze jeden tytuł na tyle samo mocny, TOCA 3 To chyba zamówie u was. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje, ze dzis znowu beda testowac nasza cierpliwosc i informacja ukaze sie mniej wiecej o tej porze co wczoraj. Co do typow - obstawiam Guild Wars PL albo Settlers 2 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 10:49, Klimos napisał:

Cos czuje, ze dzis znowu beda testowac nasza cierpliwosc i informacja ukaze sie mniej wiecej
o tej porze co wczoraj. Co do typow - obstawiam Guild Wars PL albo Settlers 2 3D.

Settlersów bym chciał bardzo ale wątpię aby się zdecydowali na ten tytuł ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 10:49, Klimos napisał:

Cos czuje, ze dzis znowu beda testowac nasza cierpliwosc i informacja ukaze sie mniej wiecej
o tej porze co wczoraj. Co do typow - obstawiam Guild Wars PL albo Settlers 2 3D.



nie kracz ;) oby tak nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 10:55, mota napisał:

nie kracz ;) oby tak nie bylo :P


Oby nie bylo informacji przez dlugi czas, czy oby nie bylo GW PL lub S2 3D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 10:53, spider88 napisał:

Settlersów bym chciał bardzo ale wątpię aby się zdecydowali na ten tytuł ;(


Ktos w koncu musi go wydac, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 10:49, Klimos napisał:

Settlers 2 3D.

heh, o tym nie pomyslalem :D hmm, 59zl? nie wazne ile wazy migem - ludzie i tak beda go nosic na rekach :D
a tak na serio - dla mnie najlepsze bylo do tej pore aoe3, ciekawe czy dzisiejszy tytul przebije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 10:57, Klimos napisał:

Oby nie bylo informacji przez dlugi czas, czy oby nie bylo GW PL lub S2 3D ???


Oby nie było infa o tytule, tak pozno jak wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 10:58, Klimos napisał:

Ktos w koncu musi go wydac, nie ?

Na pewno ale wątpię aby od razu znalazło się w tej serii .Wydaje mi się że zostanie wydana normalnie a dopiero za jakiś czas zostanie przeniesiona do którejś z serii ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować