Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji – SWAT 4 Złota Edycja!

227 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 18:01, Mario / CDP napisał:

Dam małą podpowiedź: gra wydana
będzie na DVD, w pełnej polskiej wersji językowej i będzie CZĘŚCIOWO polską premierą :).


Saga Rollercoaster Tycoon? :> Trójki, ani jej dodatków w Polsce jeszcze nie było, choć reklamy tu i ówdzie - owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do opisu Mario niestety nie pasuje mi to na co czekam najbardziej - NWN + dodatki (cos w rodzaju zlotej edycji juz kiedys bylo). Za to GW PL do opisu pasuje jak najbardziej. Jak to rzeczywiscie bedzie ten tytul, to kupuje na 100% i to pewnie 2 egzemplarze - zeby pograc z bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie kombinujemy, a w siedzibie Cdp siedza i sie z nas smieja, co my to probujemy wymyslic. I tak pewnie bedzie to gra ktorej absolutnie nikt sie nie spodziewa. Przynajmniej mam taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 18:36, Arclight napisał:

FlatOut 2 będzie w innej serii. Tak więc to na pewno nie to. Moim zdaniem to GW PL.

Tak jak mówisz i masz rację, to FlatOut będzie innej serii, ale GW też raczej nie, bo polska premiera odbyła się już dawno. Chociaz, Mario powiedział częściowo, podkreślił to i wstawił buźkę, co może poniekąt oznaczać zmyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest szansa na NWN, sage gier na silniku Infinity, GW raczej odpada bo to chyba bedzie kinowa wersja, czyz nie?

Ale teraz słowo dlapanów co teraz klęcza na kolanach i błagają o NWN. Nie przesadzacie przypadkiem? Tu jeden spamuje NWN Ze, NWN Ze, tu drugi w każdym poście powtarza ja chce NWN, ja chce NWN. Wyluzujcie troche, nie skomentowalbym tego bo bede sie musial liczyc z ostra krytyka, ale ze czasem lubie ludzipoprowokowac chcialbym zobaczyc wasze minu gdy sie okaze ze to nie nwn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o Guild Wars po polsku. Zauważ, że sprawa spolszczenia coś przycichła, a Platynowa Kolekcja to niezły sposób wydania wersji PL. No i podpowiedź Mario. GW premierę miało, ale nie w wersji PL. Zresztą wszystko okaże się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW pasowałoby najbardziej poza jedną informacją niezmienną od początku. TO BĘDZIE DUŻA NIESPODZIANKA!
GW wszyscy się spodziewają od początku ale na miejscu CDP też bym utrzymywał niespodziankę... Więc... Trzymam kciuki za GW albo za jakieś ekstra zaskoczenie. (A WoW PL nie będzie. Nie zależy to od CDP ale od Blizza. A Blizz nie robiłby oddzielnych serwerów i opcji interfejsu dla kilkudziesięciu tysięcy graczy z małego kraju między Niemcami a Rosją :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że nikłe szanse na NWN ZE ;( no ale cuż może będzie GW ?? Tak bym się cieszył że osobiście bym uścisnoł dłoń paną z CDP ;P... Lub wysłał jakiś list i kartkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdania że GW nie będzie - Arena Net poszukuje źródeł dochodów WSZĘDZIE, a gra im się dobrze sprzedaje po obecnej cenie :)

chociaż z drugiej strony zachęciłoby to ludzi do zakupu 2 innych dodatków... pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jedyne co mnie interesuje z tych nowych gier to EE2 i AoE3, ale narazie wolałbym kupic cos innego:D Np. Guild Wars więc może jutrzejsza gra to będzie GW:P No saga gothic to oczywiście też świetna propozycja ale mam Gothic 2 i musiałbym sprzedac zanim kupiłbym całą sage, no ale w sumie narazie nie gram w G2 więc i saga chwilowo mi nie potrzebna:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest na zachodzie taka edycja specjalna NWN - bodajze z dopiskiem diamentowa, ktora zawierala dodatkowo 2 platne mody. Moze zostanie wlasnie wydana w PE. Akurat GW PL mnie w ogole nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować