Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji – SWAT 4 Złota Edycja!

227 postów w tym temacie

Daj se spokój z Neverwinter, jedyną sluszną grą jest TETRIS! Nie piernicz nam o jakichś popłuczynach, bo teraz przyszedł czas na prawdziwą klasykę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 20:55, misiaqu8 napisał:

Daj se spokój z Neverwinter, jedyną sluszną grą jest TETRIS! Nie piernicz nam o jakichś popłuczynach,
bo teraz przyszedł czas na prawdziwą klasykę!


właśnie !! będą wszystkie części jakie wyszły !! wszystkie rodzaje tetrisa ! ile wejdzie na DVD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, dajmyse spokój z NWN, przestańmy inwestować w gry cRPG i RTS, oczywiście strzelanki i taktyczne w każdym tego znaczeniu odpadają, nie mówiąc już o przygodówkach i grach niższego rzędu, jak szachy. Tetris na DVD opanuje Polskę, następnie rozniesię się przez Niemcy (tam zdobędzie tylko 99% poparcia graczy), dojdzie do Francji, nagle zacznie się spór o to kto wymyślił tetrisa, a CDP opublikuje że jako pierwsi opatentowali grę Tetris i mają wyłączne prawo do wydawnia tej gry w Układzie Słonecznym i peryferiach w odległości 90,6543 jednostek astronomicznych od granicz wyżej wymienionego układu :)) to może się udać ! Taaaak my rządamy TETRIS ! Co tam NWN2, co tam Gothic3, co tam Wiedźmin ! Zajmijcie się dystrybucją TETRIS od zaraz :D :D :D ^^ :P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeee nie bedziesz mial racji.... ja nie chce..... nnnieeee..... za duzo Tony Hołków.... tak samo jak simsow i wormsow.... cos bardziej oryginalnego oby... zobaczycie oni nas zaskocza tak jak robia to z edycjami i konkursami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, przecież gra miała "pełną" premierę w Polsce, a nie tylko częściową. Myślę, że będzie to złota edycja gry, która sama była w Polsce, ale dodatek/dodatki już nie (NWN raczej odpada, bo z tego co pamiętam, to kiedyś można było je u nas nabyć). Ja wciąż stawiam na TETRISA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak!! tony hawk aw to by było coś jak niewiem !! ale ja nadal obstawiam Tetrisa ZE na DVD :) wszystkie rodzaje tetrisów !! od dych zwykłych poprzez sex tetrisy aż do 3D tetrisów !! Tetris rządzi!! a CDP będzie jego wydawcą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozatym gdzies czytalem ze zeby grac w gw po polsku nie bedzie mialo znaczenia czy posiada sie polska (jezeli wyjdzie) czy angielska wersje bedzie sie wybierac w grze jezyk :) mam nadzieje ze jutro wpadnie nwn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej obstawiam Tetrisa jako 6 gre;p ale doszly mnie przecieki o jeszcze nowej grze... wrecz premierowej... Taczka Racer Delukse PL Ediszon:P lol moj kochany tetris co ja sie w niego nagralem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 21:26, Mr.Sexy napisał:

Mam nadzieje ze to bedzie warhammer z 3 dodatkami to by było coś


niebędzie żadnych łorchammerów kurka wodna !! :D będzie tetriz złota edycja jak mówiłem :) a może ta jakaś taczka race deluxe ?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Co drugi post to Dajcie NWN! Czy wy nie wiecie że już sto lat temu wyszła NWN ZE za 99zł? Dwa tygodnie temu wyszło samo NWN za 20 zł! Byłoby idiotyzmem wsadza to w PE. Popatrzcie zresztą na tytuły! Jeżeli bierzemy pod uwagę dodatki to jest tylko 1 gra starsza niż rok! I jest już Saga RPG - Gothic! Ja obstawiam GW z polską instrukcją, Settlersi raczej odpadają ze względu na "częściową" premierę (chociaż częśc może się odnosic do Settlers II remake, ale to za wcześnie. Módlmy się aby nie był to Frater (częściowa bo tylko w CDA premiera), a liczmy na coś o czym jeszcze nie wspomnieliśmy. WoW nawet w oryginale odpada. W nejwiększych promocjach z WPLN nie schodził poniżej 80 złotych i to na 24 godziny. Tetris jest super ale ja obstawiam Sapera DeLuxe 3,5 D edition. A na serio - poza GW nie mam pomysłów, ani życzeń. CDP: Napiszcie jutro o 00:01 Już na 2,5 godziny) Co to za gra zanim wszyscy zwariujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 18:36, Jack PL napisał:

ja nie wytrzymam do jutra:P, wczesniej popelnie samobojstwo^^

niestety muszę cię zmartwić nawet jeśli ci się uda to i tak nic ci to nieda no chyba że zagrozisz cdp że jeśli nie powiedzom to się zabijesz zawsze jakiś sposób(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować