Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 16:42, paweldomar1 napisał:

A więc tak: jak masz profil piłkarza (patrz screen) w prawym górnym rogu ekranu "Tryb" (pod
herbem Arsenalu). Tam następnie zaznacz "pokaż efekty treningu" (nie pamiętam dokładnie, ale
coś takiego) i proszę, masz zaznaczone strzałki i to, jak Twoi zawodnicy się rozwijają:) Mam
nadzieję, że pomogłem.

O, właśnie o to mi chodziło.Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:40, rafekx 12 napisał:

mam pytanie czy ktos zna uniwersalny sposób na zwiekszenie budżetu klubu?[fm 2008]


Trzeba wygrywać ;) Tak naprawdę to nie ma uniwersalnego spodobu, oczywiście nie mówię tutaj o edytorach, bo to inna bajka, w grze, tak jak w życiu, pieniądze pojawiają się wraz z sukcesami, zwiększa się liczba widzów na stadionie, dochody ze sprzedaży pamiątek, piłkarze są wyżej wyceniani, a sponsorzy hojniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:40, rafekx 12 napisał:

mam pytanie czy ktos zna uniwersalny sposób na zwiekszenie budżetu klubu?[fm 2008]

jeśli grasz słabym klubem, staraj się zapraszać na mecze sparingowe jakieś mocarne drużyny w każdym wolnym terminie :) Po 10 taki meczach budżet powinien się dość zwiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:40, rafekx 12 napisał:

mam pytanie czy ktos zna uniwersalny sposób na zwiekszenie budżetu klubu?[fm 2008]


Mogę ci udostępnić mój update ;> podaj nazwę drużyny a kasy będziesz mieć jak lodu ;>

Wesołych Świąt :)))

p.s.
Jak się pospieszysz to update dostaniesz jeszcze pod choinkę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie ostatnio strasznie... denerwuje. Otóż kiedy zawodnik z listy transferowej dojdzie do wniosku, że jednak chce zostać w klubie to w zasadzie nie można tej prośby odrzucić. Będzie się pytał do skutku. Codziennie. Jedyna możliwość, żeby nie musieć co chwila się nim zajmować to zdjąć go z listy... Normalne to to nie jest... Mieliście też tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 08:43, SEBASA napisał:

> mam pytanie czy ktos zna uniwersalny sposób na zwiekszenie budżetu klubu?[fm 2008]

Mogę ci udostępnić mój update ;> podaj nazwę drużyny a kasy będziesz mieć jak lodu ;>

Wesołych Świąt :)))

p.s.
Jak się pospieszysz to update dostaniesz jeszcze pod choinkę ;>

ty gram Realem adryt ale potrzebuje ciagle kasy na transfery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 16:35, cubba napisał:

> mam pytanie czy ktos zna uniwersalny sposób na zwiekszenie budżetu klubu?[fm 2008]
jeśli grasz słabym klubem, staraj się zapraszać na mecze sparingowe jakieś mocarne drużyny
w każdym wolnym terminie :) Po 10 taki meczach budżet powinien się dość zwiększyć.

A ja np. probuje zaprosic ale zawsze odrzucaja propozycje nawet jesli dam im troche kasy. Co mam wtedy robic, zeby jednak chcialy ze mna zagrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 13:18, rafekx 12 napisał:

ty gram Realem adryt ale potrzebuje ciagle kasy na transfery...


to się dobrze składa bo ja też ;>
ja na początek mam ok 300mln na transfery ;P
więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 13:18, rafekx 12 napisał:

ty gram Realem adryt ale potrzebuje ciagle kasy na transfery...


Gwarantuję ci, że po pierwszym okienku transferowym nie będziesz wiedział, co zrobić z kasą ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 19:21, SEBASA napisał:

> ty gram Realem adryt ale potrzebuje ciagle kasy na transfery...

Gwarantuję ci, że po pierwszym okienku transferowym nie będziesz wiedział, co zrobić z kasą
;>

ok to moge liczyc na twoją pomoc z finansami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 19:07, spider88 napisał:

Dziś zagrałem w starą grę , muszę przyznać że bramkarze mieli dzień konia ;))


Hehe:) Przyznam, że aż tak to nie miałem nigdy, choć bywało, że większość nie wpadała;) Ale w "czwórce" dziwne rzeczy lubiły się zdarzać... pamiętam, że kiedyś wygrałem w niej 18:0 (1. Bundesliga!)... Przynajmniej można się uśmiechnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh, ale ciężki ten FM 08...spójrzcie na zrzutke ekranu z terminarza, jadę na samych porażkach i jednym remisie...a Wam jak idzie? Też tak kiepsko czy tylko mi tak źle?
PS: FM 08 chodzi szybciej od 7-emki nawet dużo szybciej..a ja myślałem, że mój komp już nie da rady ;p

20071226212824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 22:15, patryk-1992 napisał:

Ja postanowilem zagrac Interem che im pomoc cos osiagnac na miedzybarodowej arenie:p

Odkryłem ogromny talent w FM 07. Na początku gra w Realu Madryt C i ma 15 lat. W wieku 19 lat u mnie był wart 35 milionów euro i króle strzelców La Liga i LM. Polecam każdemu niech go sprowadzi za grosze jako młodzika, a potem to już tylko korzyści :P. Chłopak jest lepszy of RvN w wieku 17 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o forme moich zawodnikow na poczatku sezonu wygrywalem kazdy mecz 3:1 z Valencia 3:0 z Espanyolem 2:0 z Atletico i Sevilla a teraz wygrywam ledwo co 2:1 z Ejido 19 miejsce i 1:0 z Cadizem 20 miejsce. Co moze miec na to wplyw?? Mecze rozgrywam srednio 2 na tydzien czasami 3 czy taka czestotliwosc moze mic wplyw na spadek formy moich zawodnikow. (zaden nie chce jechac na urlop)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować