Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2008 o 17:31, jcl99 napisał:

Miałem wyświetlone wyniki, na początku myślałem że to jakiś błąd, sprawdziłem, ale nie!
Chelsea - ManUtd 0:42!
Nikogo nie wystawili! Tylko ciekawi mnie, skąd ten karny...


I to jest bajer :p
Kiedyś w FM2007 gdzieś w roku 2023 miałem dwa mecze w ciągu jednego dnia i z racji że na drugi nie było już wolnych zawodników gra nie dopuściła do meczu i musiałem zakończyć grę :/
Jak widać tutaj komputer może nie wystawić nikogo...
Ale to jakiś śmieszny błąd jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest waszym zdaniem najlepsza taktyka dla zespołu z wieloma bdb. ofensywnymi pomocnikami? - van der vaart, Matias Fernandez, Elano, Petrov. Na ataku mam Liedsona, i jeszcze kogoś dokupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 09:41, Asthariel napisał:

Jaka jest waszym zdaniem najlepsza taktyka dla zespołu z wieloma bdb. ofensywnymi pomocnikami?
- van der vaart, Matias Fernandez, Elano, Petrov. Na ataku mam Liedsona, i jeszcze kogoś
dokupię.


4-2-3-1 Powinno pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 09:41, Asthariel napisał:

Jaka jest waszym zdaniem najlepsza taktyka dla zespołu z wieloma bdb. ofensywnymi pomocnikami?
- van der vaart, Matias Fernandez, Elano, Petrov. Na ataku mam Liedsona, i jeszcze kogoś
dokupię.

Ja bym radził system 4-3-2-1, czyli:

- 4 obrońców
- defensywny pomocnik
- dwóch bocznych pomocników z długimi strzałkami
- dwóch ofensywnych pomocników
- napastnik

Przykład taktyki 4-3-2-1, sprawdzającej się w każdym klubie by Ki070:
http://www.centrumfm.org/taktyki.php?goto=pokaz&id=3

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie ;)
Chciałbym w grze umieścić herby wszystkich lig jakie są w grze Football Manager 2008 i teraz mam pytanie gdzie mogę znaleźć te herby ale chodzi mi o to by te wszystkie herby były zapakowane w jednym folderze wiem, że mogę znaleźć pojedyncze ligi na tej stronie http://www.cmrev.com ale nie mogę tam znaleźć właśnie takiego packa o jaki mi chodzi. czy ktoś wie gdzie mogę taki pack znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 15:46, wdowiakm napisał:

Witam mam pytanie ;)
Chciałbym w grze umieścić herby wszystkich lig jakie są w grze Football Manager 2008
i teraz mam pytanie gdzie mogę znaleźć te herby ale chodzi mi o to by te wszystkie herby
były zapakowane w jednym folderze wiem, że mogę znaleźć pojedyncze ligi na tej stronie
http://www.cmrev.com ale nie mogę tam znaleźć właśnie takiego packa o jaki mi chodzi.
czy ktoś wie gdzie mogę taki pack znaleźć?


Niestety każda praktycznie liga oddzielnie , ale nie tylko koszuki ;))

http://sortitoutsi.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 13:19, Coxsik napisał:

W FM 2008 istnieje jakaś możliwość gry przez neta najlepiej z kumplem?


Jest to możliwe, aczkolwiek dość zawiłe w realizacji.
Bo należy zrobić wirtualne połączenie LAN, ale dzięki temu gra się z wybranymi kumplami.
Cały opis jak tego dokonać tu:

http://fm.gram.pl/artykuly/czytaj/Football-Manager-w-sieci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:46, ostry3000 napisał:

> W FM 2008 istnieje jakaś możliwość gry przez neta najlepiej z kumplem?

Jest to możliwe, aczkolwiek dość zawiłe w realizacji.
Bo należy zrobić wirtualne połączenie LAN, ale dzięki temu gra się z wybranymi kumplami.
Cały opis jak tego dokonać tu:

http://fm.gram.pl/artykuly/czytaj/Football-Manager-w-sieci.html

No wielkie dzięki. Już dzisiaj z kumplem wojujemy ligę angielską on Manu a ja Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:23, wdowiakm napisał:

Mam problem:
W czasie rozgrywania meczu wyskakuje mi ta tabelka. Co to znaczy, co to za błąd?


Trudno powiedzieć, co to za błąd ! W każdym razie najczęściej pojawia się przed okienkiem transferowym latem...
SAVEGAME zwykle rozwiązuje ten problem a sam błąd zwykle nie jest uciążliwy, bo gra dalej działa poprawnie :)
Zastanawiam się, czy na występowanie tego błędu nie wpływa w jakiś sposób antywirus (NORTON lub inny rezydentny program), ale jest to teoria nie sprawdzona przez mnie ;>
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 17:31, jcl99 napisał:

Miałem wyświetlone wyniki, na początku myślałem że to jakiś błąd, sprawdziłem, ale nie!
Chelsea - ManUtd 0:42!
Nikogo nie wystawili! Tylko ciekawi mnie, skąd ten karny...


Takie rzeczy się zdarzają np. gdy przegrywasz i nagle się przejdzie na urlop i asystent prowadzi drużynę :(
rada? przed urlopem lepiej savegame zrobić ;>
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 20:43, SEBASA napisał:

Trudno powiedzieć, co to za błąd ! W każdym razie najczęściej pojawia się przed okienkiem
transferowym latem...


Mi się pojawiał w trakcie meczu ;)

Dnia 20.08.2008 o 20:43, SEBASA napisał:

SAVEGAME zwykle rozwiązuje ten problem a sam błąd zwykle nie jest uciążliwy, bo gra dalej
działa poprawnie :)


Nie całkiem działa poprawnie gdyż potrafi wywalić do pulpitu.

Dnia 20.08.2008 o 20:43, SEBASA napisał:

Zastanawiam się, czy na występowanie tego błędu nie wpływa w jakiś sposób antywirus (NORTON
lub inny rezydentny program), ale jest to teoria nie sprawdzona przez mnie ;>


Nie mam żadnego antywirusa zainstalowanego więc to wykluczam.

Dnia 20.08.2008 o 20:43, SEBASA napisał:

Pozdro

Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zmienić klub jeżeli mam jeszcze ważny przez jeden sezon kontrakt??? Bo ja gram Chelsea i ukończyłem pierwszy sezon wygrywając Ligę Mistrzów, Tarcze Wspólnoty i Ligę Angielską a teraz chciałbym zmienić klub i spróbować innej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 17:24, Coxsik napisał:

Da się jakoś zmienić klub jeżeli mam jeszcze ważny przez jeden sezon kontrakt??? Bo ja
gram Chelsea i ukończyłem pierwszy sezon wygrywając Ligę Mistrzów, Tarcze Wspólnoty i
Ligę Angielską a teraz chciałbym zmienić klub i spróbować innej ligi.

Chyba tak. A nie możesz po prostu rozpocząć nowej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 17:31, Asthariel napisał:

> Da się jakoś zmienić klub jeżeli mam jeszcze ważny przez jeden sezon kontrakt???
Bo ja
> gram Chelsea i ukończyłem pierwszy sezon wygrywając Ligę Mistrzów, Tarcze Wspólnoty
i
> Ligę Angielską a teraz chciałbym zmienić klub i spróbować innej ligi.
Chyba tak. A nie możesz po prostu rozpocząć nowej gry?

Właśnie chce dalej grać tym menedżerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubiegaj się o posadę w klubach, które aktualnie nie mają menedżera lub też jest on zagrożony. Jeśli domniemanemu pracodawcy będzie zależało na tym, abyś to właśnie ty poprowadził jego klub to zgodzi się zapłacić odszkodowanie twojemu dotychczasowe prezesowi z tytułu kontraktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 17:06, Asthariel napisał:

Pytanie na szybko - czy opłaca się sprzedać Elano za 34 mln Euro po 24 miesiącach i Thierrego
Henrego, czy da sie wyciągnąć jeszcze trochę?

A ile to funtów? :P Hmm. jeśli będzie kolejny sezon dobrze grał, i zodbywał dużo bramek i świetne oceny, to na pewno wartość się jego podwyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 09:44, Aragloin napisał:

A ile to funtów? :P Hmm. jeśli będzie kolejny sezon dobrze grał, i zodbywał dużo bramek
i świetne oceny, to na pewno wartość się jego podwyższy.


To jest tylko takie gdybanie, bo nigdy nie jesteśmy wstanie przewidzieć jak dany gracz będzie grał w kolejnym sezonie.

Asthariel

To zależy od tego jaką rolę odgrywają ci zawodnicy w twoim zespole. Poza tym ja zawsze patrzę na to czy za taką i taką kwotę jestem w stanie kupić kogoś kto mógłby np. zastąpić Elano, tzn. czy za te 34 miliony euro kupię gracza, który będzie grał co najmniej tak samo dobrze jak on lub nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować