Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

No to wszystko wiemy. Tryb 3D, od nowa napisany moduł transferowy, podpowiedzi asystenta podczas meczu, konferencje prasowe, poprawiona generacja regenów... miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:32, Pr0fesor napisał:

No to wszystko wiemy. Tryb 3D, od nowa napisany moduł transferowy, podpowiedzi asystenta
podczas meczu, konferencje prasowe, poprawiona generacja regenów... miodzio.

To super wiadomość! Juz nie moge sie doczekać mam tylko nadzieje że cena nie przekroczy 60 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:40, rafekx 12 napisał:

> No to wszystko wiemy. Tryb 3D, od nowa napisany moduł transferowy, podpowiedzi asystenta

> podczas meczu, konferencje prasowe, poprawiona generacja regenów... miodzio.
To super wiadomość! Juz nie moge sie doczekać mam tylko nadzieje że cena nie przekroczy
60 zł...


Na 99% przekroczy ja stawiam na 99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 21:02, Rts-p napisał:

> > No to wszystko wiemy. Tryb 3D, od nowa napisany moduł transferowy, podpowiedzi
asystenta
>
> > podczas meczu, konferencje prasowe, poprawiona generacja regenów... miodzio.

> To super wiadomość! Juz nie moge sie doczekać mam tylko nadzieje że cena nie przekroczy

> 60 zł...

Na 99% przekroczy ja stawiam na 99zł.

Z reguły cena to 99,99 zł a czasem 79,90 zł . No zobaczymy jak będzie tym razem :D Oby było trochę taniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:32, Pr0fesor napisał:

No to wszystko wiemy. Tryb 3D, od nowa napisany moduł transferowy, podpowiedzi asystenta
podczas meczu, konferencje prasowe, poprawiona generacja regenów... miodzio.


Można jakiś link?
Bo CM Revolution na gram.pl w przebudowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, dlaczego jeśli zawodnik przebywa u mnie podan 5000 dni (w tym wypadku w Polsce, gdzie potrzeba ponad 1200 dni przebywania w kraju) nie dostał polskiego obywatelstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 14:10, jcl99 napisał:

Wie ktoś może, dlaczego jeśli zawodnik przebywa u mnie podan 5000 dni (w tym wypadku
w Polsce, gdzie potrzeba ponad 1200 dni przebywania w kraju) nie dostał polskiego obywatelstwa?

Bo może sam nie chce? Bo jest napisane: "rozważa przyjęcie drugiego obywatelstwa". Nie ma tak jak, np. w FM 2006, że gdy była odpowiednia ilość dni otrzymywał paszport i tyle. A teraz może pewnie to decydować, że np. zawodnik grał już w reprezentacji innego kraju i nie ma potrzeby mieć innego obywatelstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jeśli ściągnąłem update i go poprawnie zainstalowałem, to przy wyborze bazy danych gdy rozpoczynam nową grę go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 19:12, jcl99 napisał:

Dlaczego jeśli ściągnąłem update i go poprawnie zainstalowałem, to przy wyborze bazy
danych gdy rozpoczynam nową grę go nie ma?


Sprawdź do jakiej wersji aktualizował Ci grę , Wtedy będziesz wiedział czy aktualizacja wgrała się poprawnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:24, jcl99 napisał:

Już nieaktualne.
Wie ktoś czy można jakoś zmusić zawodnika od przyjęcia obywatelstwa?


Nie da sie go "zmusić" Musisz odczekać z jakies 3 lata aż zawodnik rozegra[przepracuje]w danym kraju odpowiednia ilość czasu a wtedy otrzyma obywatelstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak w FM08 zmienić budżet płacowy? Zachciało mi się zabawy i zmieniłem w Legii Warszawa budżet transferowy na 5mld a płacowy nic się nie zmienił. Nie wiem co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 20:19, lol24 napisał:

Wie ktoś może jak w FM08 zmienić budżet płacowy? Zachciało mi się zabawy i zmieniłem
w Legii Warszawa budżet transferowy na 5mld a płacowy nic się nie zmienił. Nie wiem co
się dzieje


Musisz zacząć grę od początku na tym module co edytowałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka newsów i okładka edycji 2009 , oraz mniej więcej termin wydania ;))

- Tryb 3D. SI pracowało na nim podobno od niecałych trzech lat. Będzie możliwość oglądania meczu zarówno w wersji trójwymiarowej, jak i obecnie - w 2D. Będziemy mogli także dowolnie przewijać czy zwalniać widok, tak jak ma to miejsce w FM Live.
- System wsparcia managera przez asystenta w czasie meczu. Podzielony będzie na dwie główne części - motywacyjną (rozmowa z piłkarzami) i ogólną. W drugiej z nich dostaniemy informacje o tym jak spisuje się nasza taktyka, jak gra rywal i jak możemy to wykorzystać.
- Konferencje prasowe. Będziemy na nich występować zarówno przed jak i po meczu, a także zaraz po zostaniu managerem danego klubu. Nie będziemy odpowiadać jedynie na kilka pytań, tak jak ma to miejsce obecnie, lecz będziemy musieli budować trwałe relacje z dziennikarzami, którzy pamiętać będą co mówiliśmy ostatnio.
- Trenowanie PPMów, czyli ulubionych zagrań piłkarzy.
- Zupełnie nowy system transferowy.
- Możliwość stworzenia managera - kobiety.
- Dwie nowe pozycje w zakładce Zaufanie: harmonia w zespole oraz struktury klubowe.

Nastąpi to dopiero 14 listopada, a więc w Polsce pewnie pod koniec tego miesiąca.Założywszy że nie będzie poślizgów , co niestety zdarza się co roku . Należy także dodać czas na oczekiwanie łatki , zresztą jak co roku ;))

Po okładce można chyba zaryzykować , że kolorystyka w grze będzie pomarańczowa ;p

20080911142940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 14:30, spider88 napisał:

Kilka newsów i okładka edycji 2009 , oraz mniej więcej termin wydania ;))

- Tryb 3D. SI pracowało na nim podobno od niecałych trzech lat. Będzie możliwość oglądania
meczu zarówno w wersji trójwymiarowej, jak i obecnie - w 2D. Będziemy mogli także dowolnie
przewijać czy zwalniać widok, tak jak ma to miejsce w FM Live.
- System wsparcia managera przez asystenta w czasie meczu. Podzielony będzie na dwie
główne części - motywacyjną (rozmowa z piłkarzami) i ogólną. W drugiej z nich dostaniemy
informacje o tym jak spisuje się nasza taktyka, jak gra rywal i jak możemy to wykorzystać.
- Konferencje prasowe. Będziemy na nich występować zarówno przed jak i po meczu, a także
zaraz po zostaniu managerem danego klubu. Nie będziemy odpowiadać jedynie na kilka pytań,
tak jak ma to miejsce obecnie, lecz będziemy musieli budować trwałe relacje z dziennikarzami,
którzy pamiętać będą co mówiliśmy ostatnio.
- Trenowanie PPMów, czyli ulubionych zagrań piłkarzy.
- Zupełnie nowy system transferowy.
- Możliwość stworzenia managera - kobiety.
- Dwie nowe pozycje w zakładce Zaufanie: harmonia w zespole oraz struktury klubowe.

Nastąpi to dopiero 14 listopada, a więc w Polsce pewnie pod koniec tego miesiąca.Założywszy
że nie będzie poślizgów , co niestety zdarza się co roku . Należy także dodać czas na
oczekiwanie łatki , zresztą jak co roku ;))

Po okładce można chyba zaryzykować , że kolorystyka w grze będzie pomarańczowa ;p


Chce to mieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeec! Król pozostanie jeszcze większym królem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 20:47, wdowiakm napisał:

> Wie ktoś może jak w FM08 zmienić budżet płacowy? Zachciało mi się zabawy i zmieniłem

> w Legii Warszawa budżet transferowy na 5mld a płacowy nic się nie zmienił. Nie wiem
co
> się dzieje

Musisz zacząć grę od początku na tym module co edytowałeś :)



To właśnie wiem. Mam 3 rubryki "Balance", "Transfer Budget" i "Remaining Wage Budget" . Ze znajomości angielskiego domyślam się że ostatnia ma coś wspólnego z budżetem płacowym i mimo wpisywania w nią różnych liczb po rozpoczęciu gry budżet płacowy pozostaje bez zmian podczas gdy transferowy zwiększył się do 5mld. I co mam zrobić teraz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 17:26, lol24 napisał:

> > Wie ktoś może jak w FM08 zmienić budżet płacowy? Zachciało mi się zabawy i
zmieniłem
>
> > w Legii Warszawa budżet transferowy na 5mld a płacowy nic się nie zmienił.
Nie wiem
> co
> > się dzieje
>
> Musisz zacząć grę od początku na tym module co edytowałeś :)


To właśnie wiem. Mam 3 rubryki "Balance", "Transfer Budget" i "Remaining Wage Budget"
. Ze znajomości angielskiego domyślam się że ostatnia ma coś wspólnego z budżetem płacowym
i mimo wpisywania w nią różnych liczb po rozpoczęciu gry budżet płacowy pozostaje bez
zmian podczas gdy transferowy zwiększył się do 5mld. I co mam zrobić teraz? :(


Pierwsza wartość to stan konta klubu, więc może gdy klub ma mało kasy to i pensji nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 17:38, ostry3000 napisał:

Pierwsza wartość to stan konta klubu, więc może gdy klub ma mało kasy to i pensji nie
da ;)



Tak czy siak budżet płacowy nie chce się powiększyć... Wypróbowałem kilka opcji i lipa... Tak czy owak, dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować