Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 16:47, Rafal G napisał:

/Ciach/
Trzeba przyznać, że na cmrev często można znaleźć fajne dodatki, jednak
mimo wszystko Susie ma bogatszą ofertę, chyba nawet względem polskiej ligi:)


Inaczej może...
Na cmrev są dodatki *pewne* i *świetnej* jakości, szczególnie wyselekcjonowane.
Natomiast na susie różnie z tym bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:51, cubba napisał:

Inaczej może...
Na cmrev są dodatki *pewne* i *świetnej* jakości, szczególnie wyselekcjonowane.
Natomiast na susie różnie z tym bywa :)


Też racja - co do grafik z cmrev''a nigdy się na nich nie zawiodłem. Korzystając z Susie najczęściej kieruję się ratingiem i ilością pobrań. Zwykle jeśli jakiś pakiecik ma max. gwiazdek i kilka tysięcy pobrań - można go brać w zasadzie w ciemno. Zawsze można też zajrzeć do komentarzy:) Jeśli coś nie najlepszej jakości, w komentarzach będzie to jasno powiedziane:) Trzeba przyznać, że cmrev w połączeniu z susie daje wszystko co człowiekowi potrzebne:) Ale że cmrev jest po polsku ma pewną przewagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro mikołajki, więc powinniśmy wreszcie dostać jakieś info w sprawie prezentu za opóźnienia... (miejmy nadzieję) Ciekawe, ciekawe co to będzie? Nie obraziłbym się na koszulkę:D
A nawet jeśli nie byłoby nic - cóż ja już dawno wybaczyłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:45, Rafal G napisał:

Jutro mikołajki, więc powinniśmy wreszcie dostać jakieś info w sprawie prezentu za opóźnienia...
(miejmy nadzieję) Ciekawe, ciekawe co to będzie? Nie obraziłbym się na koszulkę:D
A nawet jeśli nie byłoby nic - cóż ja już dawno wybaczyłem;)

Tak , nie chciałem przypominać ale bardzo oczekuję jutrzejszego dnia .Mam nadzieję że pamiętają o nas i nie zapomnieli że są jeszcze tacy którzy mają coś dostać pod choinkę od CDP ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:45, Rafal G napisał:

Jutro mikołajki, więc powinniśmy wreszcie dostać jakieś info w sprawie prezentu za opóźnienia...
(miejmy nadzieję)

No cóż słoneczko zachodzi i coś czuję że skończy się to jak zwykle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:57, spider88 napisał:

No cóż słoneczko zachodzi i coś czuję że skończy się to jak zwykle ;p


Niestety słoneczko już zaszło całkiem, wróciłem do domu, liczyłem na przyjemny mail w skrzynce, a tu za przeproszeniem wałek. I nie ma się co oszukiwać - to już chyba koniec - premiera była tak dawno temu, że CDP pewnie w ogóle zdążyło zapomnieć o istnieniu naszym i FM''a:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:12, Rafal G napisał:

Niestety słoneczko już zaszło całkiem, wróciłem do domu, liczyłem na przyjemny mail w skrzynce,
a tu za przeproszeniem wałek. I nie ma się co oszukiwać - to już chyba koniec - premiera była
tak dawno temu, że CDP pewnie w ogóle zdążyło zapomnieć o istnieniu naszym i FM''a:/

A ja napiszę że jestem wściekły .Nie lubię jak mnie ktoś za nos wodzi .Jutro pewnie będę interweniował a co .Twardym trza być nie mientkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:14, spider88 napisał:

A ja napiszę że jestem wściekły .Nie lubię jak mnie ktoś za nos wodzi .Jutro pewnie będę interweniował
a co .Twardym trza być nie mientkim ;)


Ja też nie mówię, że jestem zadowolony z takiego obrotu sytuacji. Wszystko wskazuje na to, że zostaliśmy oszukani, i jeszcze dodatkowo byliśmy jak powiedziałeś wodzeni za nos - tylko po to żeby nas uciszyć i zyskać na czasie. Profesjonalnym zachowaniem profesjonalnej firmy tego nazwać nie można. Jeśli znajdę jutro jakąś chwilkę (cały dzień jestem na uczelni), a z ich strony nie będzie żadnej reakcji, też napiszę maila. Bo odnoszę takie dziwne wrażenie, że tylko jakaś szerzej zakrojona akcja może w tym wypadku wywołać reakcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 13:43, spider88 napisał:

A jednak się udało telefonicznie , dla wszystkich zainteresowanych :

Do końca tygodnia mamy otrzymać maile ;)

Ta... Juz to widze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:32, cubba napisał:

Ta... Juz to widze ;P

Rozmawiałem telefonicznie więc tym razem już raczej słowa dotrzymają bo następnym etapem to już wizyta osobista ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:46, spider88 napisał:

Rozmawiałem telefonicznie więc tym razem już raczej słowa dotrzymają bo następnym etapem to
już wizyta osobista ;))


W razie czego urządzimy pikietę przed siedzibą CDP:D Jednak jakoś mimo wszystko mam czarne przeczucia - koniec tygodnia jest przecież jutro (w sobotę i niedzielę nikt nam raczej maili wysyłał nie będzie), więc dziwnie wygląda na oganianie się od natrętnych klientów... Cóż zobaczymy jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:42, Rafal G napisał:

W razie czego urządzimy pikietę przed siedzibą CDP:D Jednak jakoś mimo wszystko mam czarne
przeczucia - koniec tygodnia jest przecież jutro (w sobotę i niedzielę nikt nam raczej maili
wysyłał nie będzie), więc dziwnie wygląda na oganianie się od natrętnych klientów... Cóż zobaczymy
jutro:)

Powiem tak, gorzej już chyba być nie może bo i tak nic nie dostaliśmy .Mam nadzieję że będą na tyle słownie że dojdzie do finału ta sprawa bo jest to już trzecia walka jaką prowadzę .Dwie poprzednie udało się zakończyć pozytywnie choć też brali na przetrzymanie i chyba zapomnienie ale ja mam pamięć dobrą i nie odpuszczę ;))
W konkursach szczęścia nie mam to chociaż tak coś dostanę czasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 21:53, Rafal G napisał:

Hmmm, a więc mamy łatkę do łatki:D http://cmrev.com/newsroom/wiadomosc/2334.html Szkoda tylko,
że trzeba ściągać od nowa całego patch''a:/ Ale cóż chyba warto:)

Ehh to już powoli norma ale z drugiej strony dobrze że poprawiają ;))

Dnia 08.12.2006 o 21:53, Rafal G napisał:

P.S. Dostałeś jakiegoś maila?? U mnie cisza, a koniec tygodnia nadszedł...

Skleciłem coś takiego bo zaczynam mieć dość powtórek tego samego co rok ;(
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1233&pid=43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 22:00, spider88 napisał:

Ehh to już powoli norma ale z drugiej strony dobrze że poprawiają ;))


To im trzeba przyznać, widać zainteresowanie grą, przynajmniej ze strony producenta. Ciekawe, czy i kiedy info o łatce pojawi się na gram.pl??:D

Dnia 08.12.2006 o 22:00, spider88 napisał:

Skleciłem coś takiego bo zaczynam mieć dość powtórek tego samego co rok ;(
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1233&pid=43


Dobrze powiedziane, tylko zaczynam się powoli obawiać, że walczymy z wiatrakami, pomimo iż wcześniej się udawało, ostnio można zaobserwować tendencję spadkową w solidności i wiarygodności CDP (niestety). Za kilka dni miną dwa miesiące od premiery FM''a i pomimo wspomnianego okresu przedświątecznego i sporej ilości wydanych w międzyczasie gier, jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że CDP nie miało czasu zająć się sprawą. Poczekajmy jednak do niedzieli, choć jest to bardzo mało prawdopodobne, może ktoś w weekend pofatyguje się do pracy i zajmie się sprawą... A jeśli nie, być może trzeba będzie podjąć bardziej drastyczne kroki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 22:14, Rafal G napisał:

A jeśli nie, być może trzeba będzie podjąć bardziej drastyczne kroki....

Miejmy nadzieje że jak nie w tym to w przyszłym coś się ruszy bo jak nie to boję się że dla mnie to się banem zakończy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem dzis fm 2007 i mam problem gdyz po instalacji nie moge odpalic gry podwojne klikniecie nic nie daje pojawia sie na moment kursor z klepsydra tak jakby cos mialo ruszyc lecz po 4 sekundach znika inic sie nie dzieje gra jest oryginalna pisalem do pomocy ale trzeba czekac a moze ktos z was wie jak poradzic sobie z tym mankamentem odnosnie kompa to nie jest to maszyna najwyzszych lotow ale jak na te gre bylem i nadal jestem przekonany ze powinna wystarczyc a dokladnie
Intal pentiu 4 2,4 ghz 256 ramu geforce 6600 system operacyjny xp a i proby odpalenie gry w zgodnosciach z innymi systemami nic nie dawaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Na pewno twój sprzęt jest wystarczający ,sprawdź wersję sterowników do karty graficznej i directx. Jeśli wszystko jest ok spróbuj nagrać i uruchomić grę na nowym lub drugim koncie użytkownika powinno pomóc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować