Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 16:29, Rafal G napisał:

Więc tak pierwsze wrażenia, oczywiście oprócz wszystkich nowości, które poznaliśmy w demie(o
tych pisałem już wcześniej, więc nie będe powtarzał), przede wszystkim da się zauważyć, że
ekipa tłumacząca grę na nasz język postarała się bardziej niż w latach w poprzednich:) Wszystko
jest przetłumaczone starannie i brzmi sensownie, co w poprzednich latach nie było regułą. Poza
tym w końcu mamy ładną czcionkę podstawową - nie muszę chyba mówić, że rok i dwa lata temu
była ona koszmarna.
Za bardzo ciekawe rozwiązanie uważam możliwość wyboru kilku zawodników i wykonywanie na nich
jednoczesnych operacji. Poszerzona możliwość rozmów z piłkarzem również wydaje się być świetnym
pomysłem.
Trochę zakręcony jest system scoutingu, choć w ogólny rozrachunku można powiedzieć, że jest
lepszy, potrzeba jednak trochę czasu, żeby go rozgryźć. Trochę denerwuje też niewielka możliwość
wyboru w rozmowach przedmeczowych.
A nasz słynny już poradnik dodany do gry?? 40 stron (instrukcja ma 88:D). Dla graczy, którzy
dopiero rozpoczynają przygodę z serią, napewno będzie przydatny i nieoceniony, niestety dla
graczy doświadczonych jest raczej nieprzydatny:/
Trzeba jednak przyznać, że grze nie ma czego zarzucić i zapowiedzi, że będzie to najlepsza
z dotychczasowych części zdecydowanie nie są przesadzone:)


Z uwagami co do czcionki nie sposób się nie zgodzić. Natomiast są jeszcze bugi w grze, i ja z odpaleniem czekam na pierwszą łatkę.

Co do tłumaczenia, tradycyjnie zapraszam tutaj:

http://forumcm.net/index.php?showforum=15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 16:29, Rafal G napisał:

Więc tak pierwsze wrażenia, oczywiście oprócz wszystkich nowości, które poznaliśmy w demie(o
tych pisałem już wcześniej, więc nie będe powtarzał), przede wszystkim da się zauważyć, że
ekipa tłumacząca grę na nasz język postarała się bardziej niż w latach w poprzednich:) Wszystko
jest przetłumaczone starannie i brzmi sensownie, co w poprzednich latach nie było regułą. Poza
tym w końcu mamy ładną czcionkę podstawową - nie muszę chyba mówić, że rok i dwa lata temu
była ona koszmarna.

No tak tylko że nie przetłumaczone teksty często pojawiały się dopiero po długiej rozgrywce ciekawe czy się to teraz nie powtórzy .

Dnia 21.10.2006 o 16:29, Rafal G napisał:

Za bardzo ciekawe rozwiązanie uważam możliwość wyboru kilku zawodników i wykonywanie na nich
jednoczesnych operacji. Poszerzona możliwość rozmów z piłkarzem również wydaje się być świetnym
pomysłem.

To już ciekawe , fakt że taka funkcja ma swoje plusy .

Dnia 21.10.2006 o 16:29, Rafal G napisał:

Trochę zakręcony jest system scoutingu, choć w ogólny rozrachunku można powiedzieć, że jest
lepszy, potrzeba jednak trochę czasu, żeby go rozgryźć. Trochę denerwuje też niewielka możliwość
wyboru w rozmowach przedmeczowych.

Fajnie w końcu będzie można się będzie czegoś nowego spodziewać ;)

Dnia 21.10.2006 o 16:29, Rafal G napisał:

A nasz słynny już poradnik dodany do gry?? 40 stron (instrukcja ma 88:D). Dla graczy, którzy
dopiero rozpoczynają przygodę z serią, napewno będzie przydatny i nieoceniony, niestety dla
graczy doświadczonych jest raczej nieprzydatny:/

Tego się właśnie obawiałem i przez to muszę jeszcze ciepliwie czekać no aby było sprawiedliwie muszę jeszcze dodać swoje gapiostwo .

Dnia 21.10.2006 o 16:29, Rafal G napisał:

Trzeba jednak przyznać, że grze nie ma czego zarzucić i zapowiedzi, że będzie to najlepsza
z dotychczasowych części zdecydowanie nie są przesadzone:)

Aby to ocenić pozostaje mi poczekać do poniedziałku wieczorem ;(( przynajmniej taka moja nadzieja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemcy jestem w stanie zrozumieć,a le dlaczego Holandia?? Innych "fałszywych" reprezentacji, jak na razie nie zauważłem... Mam nadzieję, że to oznacza, że ich więcej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:06, Rafal G napisał:

Niemcy jestem w stanie zrozumieć,a le dlaczego Holandia?? Innych "fałszywych" reprezentacji,
jak na razie nie zauważłem... Mam nadzieję, że to oznacza, że ich więcej nie ma...

Podobno Austria i Szwajcaria .
Muszę dodać że fajnie zobaczyć obrazek * i odpłynął w marzeniach ;D *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:09, spider88 napisał:

Podobno Austria i Szwajcaria .


Właśnie Austria i Szwajcaria są jak najbardziej OK. Tym bardziej dziwi brak reprezentacji Holandii - nigdy nie slyszałem, żeby tam też mieli problemy z licencjami... Jak dla mnie strasznie dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:16, Rafal G napisał:

> Podobno Austria i Szwajcaria .

Właśnie Austria i Szwajcaria są jak najbardziej OK. Tym bardziej dziwi brak reprezentacji Holandii
- nigdy nie slyszałem, żeby tam też mieli problemy z licencjami... Jak dla mnie strasznie dziwna
sprawa.


W FM 2006 było identycznie, dziwię się Twemu zdziwieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 21:15, Pr0fesor napisał:

W FM 2006 było identycznie, dziwię się Twemu zdziwieniu.


W FM 2006 Holandia, jestem o tym przekonany, miała jak najbardziej prawidłowy skład i właśnie dlatego się dziwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 21:24, Rafal G napisał:

> W FM 2006 było identycznie, dziwię się Twemu zdziwieniu.

W FM 2006 Holandia, jestem o tym przekonany, miała jak najbardziej prawidłowy skład i właśnie
dlatego się dziwie:)


A ja wręcz przeciwnie :). Niemcy, Holandia i Jens Mustermann byli do odblokowania przez fake.lnc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:31, Pr0fesor napisał:

A ja wręcz przeciwnie :). Niemcy, Holandia i Jens Mustermann byli do odblokowania przez fake.lnc.


A u mnie wręcz przeciwnie:) Z fake''a oczywiście korzystałem, ale Holandii on nie musiał odblokowywać bo była:) Screen z podstawowej wersji (baz patch''y i bez fake''a) - niestety cała reprezentacja się nie zmieściła, ale i tak widać wystarczająco dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:38, Rafal G napisał:

> A ja wręcz przeciwnie :). Niemcy, Holandia i Jens Mustermann byli do odblokowania przez
fake.lnc.

A u mnie wręcz przeciwnie:) Z fake''a oczywiście korzystałem, ale Holandii on nie musiał odblokowywać
bo była:) Screen z podstawowej wersji (baz patch''y i bez fake''a) - niestety cała reprezentacja
się nie zmieściła, ale i tak widać wystarczająco dużo:)


No to obaj mamy rację, zapomniałem, że gram na angielskiej wersji :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w końcu będzie mi dzisiaj dane zagrać .Jeśli poczta znów nawali to chyba wysadzę ten budynek .Podobno przesyłka miała trafić w sobotę wieczorem ale autka z przesyłką jak na razie nie widać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem,obiecane przez gram.pl maksymalne 3 dni na przesyłkę upływają dzisiaj,jak nie dostanę to idę jutro kupić grę w Empiku a przesyłki nie przyjmę,chociaż najchętniej dopisałbym na niej "Pocałujcie mnie w d..." i odesłał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz czekam,czekam,czekam i doczekac sie niemoge!!Jak dzisiaj niedostane tej paczki do pie.. i ide kupic za 99zl. choc ta ktora maja mi dostarczyc tokosztowala by mnie tylko 75zl.(bonusy)!!
ILE TO MOZNA CZKAC !!!


ZBYT WIELE DOZNAN BY ZAPOMNIEC-GKS PIAST Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FM2007 zostal dostarczony:)!!!Niem mnie przez najblizsze dwa tygodnie!!!!
Niemartwcie sie ludziska i wam tez dostarcza!!
pozdro


ZBYT WIELE DOZNAN BY ZAPOMNIEC-GKS PIAST Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ;D
Zadzwoniłem na pocztę i dowiedziałem się że leży i dzisiaj może dostanę bo zaginął do niej przekaz. Nie chcąc czekać wsiadłem w autko i pognałem na pocztę i mam ;D
Pozostało tylko zainstalować ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:20, spider88 napisał:

A ja mam ;D
Zadzwoniłem na pocztę i dowiedziałem się że leży i dzisiaj może dostanę bo zaginął do niej
przekaz. Nie chcąc czekać wsiadłem w autko i pognałem na pocztę i mam ;D
Pozostało tylko zainstalować ;DD


Widzisz:) A nie mówiłem, że radosc będzie podwójna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:22, Rafal G napisał:

Widzisz:) A nie mówiłem, że radosc będzie podwójna:)

Tak szczerze to tą radość wolałbym jednak w piątek , ale to już nie ważne to już się nie liczy , zaraz instaluję i już o tym nie myślę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować