Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2009 o 12:45, jcl99 napisał:

Angulo, Błaszczykowski...

Potrzebuję porady co do wyboru klubu bo nie bardzo wiem, który wybrać.
Chciałbym aby to był klub który ma fajny herb, nie jest za mocny (tak aby grał do drugiej
ligi w swoim kraju), w miarę dobrą reputację i trochę kasy.
Pomoże ktoś? ;)


Hmm Real Zarragossa? 2 Liga Hiszpańska i kasy jak lodu:P Nie grałem tym klubem, nie znam jego budżetu, ale podczas mojej gry wydał mnóstwo kasy na transfery, nie sprzedając prawie nikogo. Bogaty właściciel prawdopodobnie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 23:17, Skolland napisał:

Moze byc brat Arturo Vidala, byle byl podobnie dobry ;]
Kasa - mam 100 mln wiec spoko
Dobrze by bylo jakby mogl grac od obrony po skrzydlo, szybki, twardy, drybling i dosrodkowania


Antonio Valencia jest całkiem niezły, z tym, że nie nadaje się do defensywy. Czymś co szaleje i tu i tu jest Ilsinho, dość znany zawodnik, więc nie tani, ale spłaci się szybko świetną grą. Innym, i tańszym(choć również dobrym zawodnikiem) jest dość wszechstronny Anthony Vanden Borre. A - jest jeszcze Carlos Diogo, ale chyba Ci się nie spodoba jego wiek:-) Poza tym nie ma żadnych minusów:-)

@jcl99 - napisałbyś, do którego FM Ci ten klub potrzebny...:) Z takich uniwersalnych na pewno dobre jest Nottingham Forrest - klub stary, z tradycjami i dawnymi sukcesami do odbudowania. Podobna sytuacja jest w Leeds United(choć oni dawne sukcesy mieli mniejsze). We Francji najstarszy klub, czyli Le Havr również czeka na kogoś, kto poprowadzi go do sukcesów, podobnie jak Reims(z tym, że oni są w niższej lidze). W Hiszpanii masz Rayo, które pałęta się po trzecich ligach, czy Sporting Gijon, bardzo zasłużony klub w tarapatach...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 14:22, Nephren-Ka napisał:

Innym, i tańszym(choć również dobrym zawodnikiem) jest dość wszechstronny
Anthony Vanden Borre.


Dalem oferte 40 mln + 25% i... Done.

Ilsinho nie dostal pozwolenia na prace :/ Czemu angole musza takie glupie przepisy wymyslac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 17:06, Skolland napisał:

Dalem oferte 40 mln + 25% i... Done.


W funtach? Jak tak, to sporo drożeje nam pan Belg, u mnie w 3 sezonie oferowali mi go za 6 mln(oczywiście, jak już nie szukałem nikogo na prawą stronę i jak nie miałem pieniędzy...)

Dnia 23.06.2009 o 17:06, Skolland napisał:

Ilsinho nie dostal pozwolenia na prace :/ Czemu angole musza takie glupie przepisy wymyslac?


Przepis dobry jak masz klub filialny gdzieś w europie - wtedy gość i tak Ci przyjdzie, a jak pogra trochę w jakiejś Belgii czy Holandii i się wypromuje do kadry(choćby młodzieżowej) wystarczy mu zaoferować nowy kontrakt - jak podpisze, ma pozwolenie...:) A z Ilsinho dziwna akcja, powinien mieć jakieś występy w kadrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 17:31, Nephren-Ka napisał:

> Dalem oferte 40 mln + 25% i... Done.

W funtach?


Ojro. Mial wartosc 19.25 mln.

Dnia 23.06.2009 o 17:31, Nephren-Ka napisał:


> Ilsinho nie dostal pozwolenia na prace :/ Czemu angole musza takie glupie przepisy
wymyslac?

Przepis dobry jak masz klub filialny gdzieś w europie -


no ale potrzebowalem tu i teraz bo Sagna za 30 mln ojro poszedl do Milanu, Rafinha do Realu za 20 i bida na tej prawej stronie sie zrobila a Nordtveit nie bardzo sobie radzil a Musacchio jest malo elastyczny - tylko na obronie gra bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wkurzony, wracam do wersji 07.
Mam 60 sytuacji w meczu, których nie wykorzystują moi piłkarze (a jeśli już to jest spalony), a przeciwnikowi wystarczy jedna i to w 96 minucie (mimo, że zostały doliczone dwie), aby zdobyć bramkę. Do tego gdy jestem faworytem 1-1 do przerwy przegrywam z jakimiś ogórami 3:0. Nie ważne ile prowadzę, gdyż pod koniec przeciwnik potrafi strzelić dowolną ilość bramek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 13:54, jcl99 napisał:

Jestem wkurzony, wracam do wersji 07.
Mam 60 sytuacji w meczu, których nie wykorzystują moi piłkarze (a jeśli już to jest spalony),
a przeciwnikowi wystarczy jedna i to w 96 minucie (mimo, że zostały doliczone dwie),
aby zdobyć bramkę. Do tego gdy jestem faworytem 1-1 do przerwy przegrywam z jakimiś ogórami
3:0. Nie ważne ile prowadzę, gdyż pod koniec przeciwnik potrafi strzelić dowolną ilość
bramek.


Dokładnie,dlatego sam skończyem z FM 2009 nie da się,po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 22:26, SEBASA napisał:

Ja na dniach dopiero kupiłem, więc wszystko przede mną ;>
pozdro
p.s.
Ale najpierw sobie update zrobię ;P


Życzę powodzenia w grze :) Nie wiem czy jest jakaś druga taka gra która po zwycięstwach moich klubów dawała mi taką radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 22:35, NecroVisioneR napisał:

Życzę powodzenia w grze :) Nie wiem czy jest jakaś druga taka gra która po zwycięstwach
moich klubów dawała mi taką radość:)


To nie jest mój pierwszy raz z tą grą ;-> Szlaki przecierałem kilka lat temu, na wersji 03 czy jakoś takoś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 21:32, SEBASA napisał:

To nie jest mój pierwszy raz z tą grą ;-> Szlaki przecierałem kilka lat temu, na wersji
03 czy jakoś takoś ;P


To był jeszcze Championship Manager, FM zaczął się od edycji 2005...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 14:02, Nephren-Ka napisał:

To był jeszcze Championship Manager, FM zaczął się od edycji 2005...:-)


Tego chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć?! ;>
p.s.
Qrde, jak mi brakuje czasu, aby sobie dobrego update zrobić :( szit jak nic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie grę przedwczoraj i pochłonęła mnie na mnóstwo godzin, a powtarzałem sobię... tylko godzina, tylko godzina:) Gram Lechem Poznań, nie idzie mi za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz w polskiej lidze to radzę ci, abyś zmienił w edytorze status Polski na Developed, bez tego nigdy nie przyjdzie do polskiej ligi gwiazda. Status się ten nie zmienia, a spełniamy wymogi jego posiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować