Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2009 o 00:04, Skolland napisał:

> Możecie mi polecić dobrego lewego pomocnika? Bo brakuje mi właśnie dobrego zawodnika

> na tą pozycję. Gram Dortmundem i mam na transfery tylko 550 tys. Euro.

John Fleck, Dominique Scholten, Dentinho, Grzegorz Wojdyga, Quentin Crommen, Tommaso
Vailatti, Wijnaldum, De Ceglie, Gareth Bale
Probuj.


Nie sądze, żeby Tottenham sprzedał Bale za 550 tys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję Taniego, wysokiego napastnika, który dobrze gra głową i chciałby przejść do polskiej ligi.
Zna ktoś może takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 13:30, jcl99 napisał:

Poszukuję Taniego, wysokiego napastnika, który dobrze gra głową i chciałby przejść do
polskiej ligi.
Zna ktoś może takiego?


Mika Aaritalo, Cristian Nazarith, Leonid Kovel, Kabamba Musasa - kombinuj, jak masz któregoś w bazie, to są duże szanse na sprowadzenie i dobrą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 13:21, shinoda napisał:

Nie sądze, żeby Tottenham sprzedał Bale za 550 tys....


Ja go wypozyczylem na caly sezon za 0 ojro, na drugi sezon juz nie chcial isc ;]

Dnia 19.06.2009 o 13:21, shinoda napisał:

Poszukuję Taniego, wysokiego napastnika, który dobrze gra głową i chciałby przejść do polskiej ligi.
Zna ktoś może takiego?


Pontus Wernbloom, choc nie wiem jak jego checi przejscia do Ekstraklasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ściągłem to : http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/UNO-Data...te-v1_2.html uaktualnienie składów do FM 2008 i kurcze wklejam ten folder z update''m do folderu "db" w Moich Dokumentach i wchodzę do gry, zaczynam nową grę i nic się w składach nie zmienia. Dalej nie ma np. w Chelsea takich zawodników jak Deco czy Bosingwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 18:09, Ziggy napisał:

Ja sobie ściągłem to : http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/UNO-Data...te-v1_2.html uaktualnienie
składów do FM 2008 i kurcze wklejam ten folder z update''m do folderu "db" w Moich Dokumentach
i wchodzę do gry, zaczynam nową grę i nic się w składach nie zmienia. Dalej nie ma np.
w Chelsea takich zawodników jak Deco czy Bosingwa.


Zamiast baza danych 8.0.2(przynajmniej tak u mnie wygląda), zaznaczasz "UNO coś tam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2009 o 18:11, shinoda napisał:

Zamiast baza danych 8.0.2(przynajmniej tak u mnie wygląda), zaznaczasz "UNO coś tam".

Dziwne wczoraj robiłem tak samo jak dzisiaj i wczoraj tej bazy nie wykrywało a dzisiaj mi wykryło. Dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 12:30, Nephren-Ka napisał:

> Az tak drogo ? ;] Ja go do Poloni Warszawa kiedys wyjalem za paczke zelek ;]

Drogo to się robi, jak ni można go kupić na początku(za mała reputacja i brak kasy) i
potem trzeba go ściągać od kogo innego...:-) A z Bendtnerem to dziwnie jakoś - u mnie
napastnik(i chyba każdy inny gracz, to taka cecha tego FM) zawsze potrzebuje co najmniej
jednego sezonu, żeby dobrze się zgrać z drużyną i strzelać sporo bramek... Walter też
jak na razie nie gra jakoś super, ale liczę na niego w kolejnych latach.

Bendtenr, Necid czy Vela u mnie dopiero klasę pokazali w drugim sezonie lub pod koniec pierwszego. Tylko Torres od razu strzela, ale to jest raczej trochę wyższa klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 20:09, kakinho1992 napisał:

Bendtenr, Necid czy Vela u mnie dopiero klasę pokazali w drugim sezonie lub pod koniec
pierwszego. Tylko Torres od razu strzela, ale to jest raczej trochę wyższa klasa.


Ja mam podobnie, z tym, że jak na razie nie miałem nigdy tak klasowych piłkarzy...:)


Co do strzelania, to Vidal, choć nie jest napastnikiem, pokazał jak strzelać - 27 bramek w 29 meczach i ma tytuł króla strzelców La Liga. W sumie to 3-4 bramki po rogach, reszta po bombach z 30 metrów...:-)
A sam sezon właśnie się zakończył, przy czym moje Alaves obroniło 5 miejsce z przed roku(było to nieco trudniejsze, z tymi punktami co ostatnio byłbym 8 dopiero). Za to jest mały sukces w Europie, bo udało się zdobyć Puchar UEFA...:-) Były hokejowe wyniki aż do półfinału, potem nieco słabiej, ale na zero z tyłu...:-)
PS - no i mały bonus, na którym Vidal zbombardował Barce...:-)

20090619203621

20090619203631

20090619203637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś szybko przechodzisz te sezony...
U mnie głównie było tak że 1 sezon=1 tydzień. Ostatnio zdarzyło mi się nawet przejść 4 miesiące w grze w jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 22:38, jcl99 napisał:

Coś szybko przechodzisz te sezony...
U mnie głównie było tak że 1 sezon=1 tydzień. Ostatnio zdarzyło mi się nawet przejść
4 miesiące w grze w jeden dzień :)


Cos wolno... ;]
U mnie 1 sezon = 2-5 dni, zaleznie od checi i czasu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 22:38, jcl99 napisał:

Coś szybko przechodzisz te sezony...


Hmm, ja wiem, czy tak szybko? Gram zazwyczaj tylko po południu(czytaj w czasie po-uczelnianym), czasami w weekend zdarza się posiedzieć dłużej, ale i tak nie jak dawniej, bo cały czas mam coś do roboty...:-) Poza tym sporym udogodnieniem jest gra na trybie tekstowym, jak w starych CM...:-) A i sam zapis ładnie, szybko działa, także nie ma problemu.

Dnia 19.06.2009 o 22:38, jcl99 napisał:

U mnie głównie było tak że 1 sezon=1 tydzień. Ostatnio zdarzyło mi się nawet przejść
4 miesiące w grze w jeden dzień :)


Mój rekord to sezon w jeden dzień, zdaje się, że od dziewiątej do dziewiętnastej bez problemu go rozegrałem... Oczywiście z przerwami na takie rzeczy jak spacer z psem, obiad, itp. Ogólnie to nie ma tak, że gram non-stop, czasami nie odpalam FM przez 2-3 tygodnie - są inne rzeczy do zrobienia, są inne gry do zagrania.
Wielkim atutem serii CM/FM jest też brak ścieżki dźwiękowej - wtedy spokojnie mogę oddawać się mojemu maniakalnemu uzależnieniu muzycznemu...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem a mianowicie mój brat wgrywał nowego Windowsa ale na jego starym systemie miałem zainstalowanego FM2009, który wymaga aktywacji i tutaj jest problem gdyż jak wiemy przy usuwaniu gry jest możliwość dezaktywacji a on tego nie zrobił i gra została razem z systemem wywalona... Czy istnieje możliwość dezaktywacji kodu w inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 09:54, Isildur napisał:

Witam mam pewien problem a mianowicie mój brat wgrywał nowego Windowsa ale na jego starym
systemie miałem zainstalowanego FM2009, który wymaga aktywacji i tutaj jest problem gdyż
jak wiemy przy usuwaniu gry jest możliwość dezaktywacji a on tego nie zrobił i gra została
razem z systemem wywalona... Czy istnieje możliwość dezaktywacji kodu w inny sposób?


Proszę: http://deactivation.fm2009.softanchorinsight.com/ Sam musiałem tak zrobić, kiedy niespodziewanie raczył paść mi dysk...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje:
Arturo Vidala prawej strony boiska :>

Desmond Bleau odpada - nie moze dostac obywatelstwa
Pedro - cienki jak polsilver sie niestety okazal

Jakies inne propozycje ?

Moze byc brat Arturo Vidala, byle byl podobnie dobry ;]
Kasa - mam 100 mln wiec spoko
Dobrze by bylo jakby mogl grac od obrony po skrzydlo, szybki, twardy, drybling i dosrodkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 00:34, cubbek napisał:

Srna Darijo? U mnie ok. 25 asyst co sezon. ;)


Za stary. Mi potrzeba mlodego utalentowanego (w swiatowym rozumieniu tego pojecia (czyli playa w wieku 17-20 lat) a nie Polskim (playa w wieku 24-27 lat) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angulo, Błaszczykowski...

Potrzebuję porady co do wyboru klubu bo nie bardzo wiem, który wybrać.
Chciałbym aby to był klub który ma fajny herb, nie jest za mocny (tak aby grał do drugiej ligi w swoim kraju), w miarę dobrą reputację i trochę kasy.
Pomoże ktoś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 12:45, jcl99 napisał:

Angulo, Błaszczykowski...

Angulo mnie nigdy nie zachwycal, Blaszczykowskiego nigdy wiecej nie chce miec w zespole ;P
Ograniczylem wybor do:
- Daniel Wass
- Hosein Kaebi
- Diogo (z Bahia czy jak to tam)

Dnia 23.06.2009 o 12:45, jcl99 napisał:

Potrzebuję porady co do wyboru klubu bo nie bardzo wiem, który wybrać.
Chciałbym aby to był klub który ma fajny herb, nie jest za mocny (tak aby grał do drugiej
ligi w swoim kraju), w miarę dobrą reputację i trochę kasy.
Pomoże ktoś? ;)


Bristol Rovers ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować