Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2010 o 17:13, senhen napisał:

[m] - fajna inicjatywa. Może wreszcie znajdę jakąś genialną taktyke :D


Nie inicjatywa tylko reklama waszego konkursu... Przeczytaj regulamin,który akceptowałeś zanim napisałeś pierwszego posta, jest tam odpowiedni punkt na temat zamieszczania reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie wiedziałem, że nie można wrzucać linków. O ile to możliwe to prosze o zrzucenie to na karb mojej niewiedzy i ewentualnie usunięcie postu, który naruszaja owy regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 21:18, senhen napisał:

Wie ktoś czy wersje "pudełkową" też się instaluje online jak było np. przy 09?


Tak wersję pudełkową możesz zainstalować poprzez Steam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej by mnie interesowało czy muszę instalować przez Steam :)? Bo z moim netem może to być trochę kłopotliwe, a coś mi się kojarzy, że w 09 były jakieś problemy przy instaliowaniu offline i w końcu męczyłem się ze Steamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 17:45, senhen napisał:

Bardziej by mnie interesowało czy muszę instalować przez Steam :)? Bo z moim netem może
to być trochę kłopotliwe, a coś mi się kojarzy, że w 09 były jakieś problemy przy instaliowaniu
offline i w końcu męczyłem się ze Steamem.


Wersję na DVD możesz instalować z płyty, jednak by uruchomić grę będzie wymagana płyta w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 17:45, senhen napisał:

Bardziej by mnie interesowało czy muszę instalować przez Steam :)? Bo z moim netem może
to być trochę kłopotliwe, a coś mi się kojarzy, że w 09 były jakieś problemy przy instaliowaniu
offline i w końcu męczyłem się ze Steamem.


Fakt, niektórzy z FM 2009 problemy mieli(i to nie tylko z instalacją), ale potem pojawił się FM 2010, który był(i jest) zupełnie bezproblemowy. Myślę, że z 2011 też nie będzie żadnych problemów i sobie spokojnie swoją kopię zainstalujesz offline.
Co ciekawe, grę można już na Steamie zakupić, ale oczywiście zagramy dopiero jutro.:P

BTW - a net i tak będzie potrzebny, bo pierwsza łatka ma się ponoć pokazać właśnie w dniu premiery.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 18:22, Nephren-Ka napisał:

BTW - a net i tak będzie potrzebny, bo pierwsza łatka ma się ponoć pokazać właśnie w
dniu premiery.:P


Nie ponoć a na pewno się ukaże - przynajmniej według zapewnień Milesa Jacobsona. Łatka będzie przez Liverpool i zawirowania tam wokół szefostwa klubu i stabilizacji finansowej, gra bowiem poszła do tłoczni zanim klub został sprzedany czy jakoś tak. Ciekawe czy tylko to naprawi łatka, czy już od razu zacznie się naprawa bugów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 19:58, haderQ napisał:

/.../ Ciekawe czy tylko
to naprawi łatka, czy już od razu zacznie się naprawa bugów :)


Wątpię by łatała jakieś bugi, jedynie co zmieni to właśnie to o czym wspomniałeś i wprowadzi ciemną skórkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bez ciemnej skórki nie gram! Ma być jutro bo jak nie to się wkurzę. Mam nadzieje że mi dowiozą do Sferisa tą paczkę na jutro... bo jak nie to będę bardzo, bardzo zły i sklep.gram.pl straci stałego klienta. :D
Ha, już się nie mogę doczekać, żeby zacząć sobie w Heerenveen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 20:58, MetaL2 napisał:

Ja bez ciemnej skórki nie gram! Ma być jutro bo jak nie to się wkurzę. Mam nadzieje że
mi dowiozą do Sferisa tą paczkę na jutro... bo jak nie to będę bardzo, bardzo zły i sklep.gram.pl
straci stałego klienta. :D
Ha, już się nie mogę doczekać, żeby zacząć sobie w Heerenveen...


Hehe, ja standardowo czekam na telefon z empiku, już dzisiaj do kolegi dzwoniłem - dostawa jutro i zaraz telefon do mnie. Specjalnie wolne w pracy wziąłem żeby od razu zacząć grać. I zaczynam od Cambridge United ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 23:36, Isildur napisał:

Już jest dostępny patch do Football Managera 2011
/ciach/


Sądząc po wadze, to jednak ''coś tam'' poza sytuacją w Liverpoolu chyba naprawia.:>

Sam nie mam póki co jakiegoś wielkiego ''ciśnienia'' na nowy FM. W demo gra/ło się przyjemnie, ale nie aż tak żeby kończyć zabawę z 2010 i znów mierzyć się z bugami. Ciekawe, co też gracze na forach zaczną mówić jutro.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 00:45, Nephren-Ka napisał:

Sądząc po wadze, to jednak ''coś tam'' poza sytuacją w Liverpoolu chyba naprawia.:>


Pełna lista zmian dostępna po angielsku oczywiście pod adresikiem - http://footballmanager.com/news/4648

Czyli tak jak wczoraj myślałem, nie tylko sytuacja Liverpoolu została poprawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj... Obiecałem sobie, że poczekam trochę z kupnem FM 2011, ale jak zobaczyłem dzisiaj stojące na półce w Saturnie egzemplarze tejże gry, nie mogłem sobie odmówić. No i tym samym już od dzisiaj zacznę zarywać kolejne noce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FM nie zna granic zaskoczenia. Właśnie zwolnili mnie z reprezentacji Brazylii po przegranym meczu sparingowym z Australią. Zabrałem młodzież, żeby przetestować na przyszłość. Jak widać zdobyte mistrzostwo świata i pewne prowadzenie w grupie eliminacyjnej do kolejnych MŚ to za mało.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 19:31, Nephren-Ka napisał:

FM nie zna granic zaskoczenia. Właśnie zwolnili mnie z reprezentacji Brazylii po przegranym
meczu sparingowym z Australią. Zabrałem młodzież, żeby przetestować na przyszłość. Jak
widać zdobyte mistrzostwo świata i pewne prowadzenie w grupie eliminacyjnej do kolejnych
MŚ to za mało.:P


Zieliński wygrał dwa mecze po 4-1 i też poleciał. A prezes Wojciechowski zwolnił kiedyś Bobo Kaczmarka po serii zwycięstw jeśli dobrze pamiętam. Widać prezes brazylijskiego ZPN ma polskie korzenie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 19:53, walgierz napisał:

Zieliński wygrał dwa mecze po 4-1 i też poleciał. A prezes Wojciechowski zwolnił kiedyś
Bobo Kaczmarka po serii zwycięstw jeśli dobrze pamiętam. Widać prezes brazylijskiego
ZPN ma polskie korzenie ^^


To chyba jednak coś gorszego, bo to pierwsza porażka na coś około ~100 spotkań rozegranych.:P
Swoją droga widziałem kiedyś screeny z gry puszczonej na wczasy, kiedy po jakiś 40-50 latach Polacy wykupili Real Madryt i obsadzili wszystkie stanowiska w zarządzie.:D W kadrze niestety nie ma czegoś takiego, także nie dowiem się kto tak naprawdę mnie wywalił...:(
Wiadomo za to, że baskijscy szefowie są bardziej normalni, mam ostatnio sinusoidę - wtopa 0-4 w LM i wygrana 5-0 w PD i póki co są zadowoleni.
Edit - kolejna ciekawa niespodzianka - gość, w którym widzę wonderkida(i gra sobie co dwie kolejki w pierwszym składzie w wieku 16 lat) właśnie dostał czerwoną kartkę w 1 minucie wyjazdu do Madrytu na mecz z Realem.:D Widać, że już ma we krwi walkę, ale inteligencji za grosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie FM-a 2011 już - czemu nie da się wysyłać filmików na YT? Zalogowany jestem, tymczasem na koniec sam paska wychodzi info, żebym sprawdził połączenie z internetem lub spróbował później. Grę mam zainstalowaną przez Steama. Czyżby coś robili i nie da się póki co wysyłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować