Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Witam

Otoz zaczalem moja przygode z ta wspaniala gra i mam kilka pytan:
1. Jak zmotywowac pilkarzy do gry w slabszych meczach?
2. Czy jest jakas mozliwosc kazania pilkarzowi z zagranicy nauczenia sie jezyka polskiego? (gram Lecham)
3. Jak podniesc morale zespolu?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2010 o 10:29, Tomaszek92 napisał:

1. Jak zmotywowac pilkarzy do gry w slabszych meczach?


Trzeba po próbować różnych wariantów. Możesz poprosić asystenta o raport na temat rozmów w szatni. Wystarczy wejść w jego profil, zakładka raporty i kliknąc na przycisk "Reakcja na rozmowę mot.". Możesz tam popatrzeć jaki wpływ na zawodników miały ostatnie gadki oraz jaki jest ogólny stan morali twoich grajków.

Dnia 18.12.2010 o 10:29, Tomaszek92 napisał:

2. Czy jest jakas mozliwosc kazania pilkarzowi z zagranicy nauczenia sie jezyka polskiego?
(gram Lecham)


Piłkarz sam po jakimś czasie przyswoi język prędzej czy później. Ja miałem taką sytuację, że zakontraktowałem 16 latka z Brazylii (zawodnicy z poza UE dopiero po ukończeniu 18 lat mogą przejść do europejskich klubów) to zaczął się uczyć języka i gdy przyjechał do mojego Heerenveen mówił już po holendersku.

Dnia 18.12.2010 o 10:29, Tomaszek92 napisał:

3. Jak podniesc morale zespolu?


Wygrywając, podpisując lepsze kontrakty z zawodnikami, gwarantować najwyższe premie za osiągnięcia w lidze i w rozgrywkach międzynarodowych i oczywiście starać się nie gadać głupot na konferencjach, bo w jednej chwili można zepsuć atmosferę w zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 14:56, Tomaszek92 napisał:

Witam

Jak przeniesc pilkarza z zespolu seniorskiego do u-21?

W oknie składu klikasz na zawodnika prawym przyciskiem myszy, skład ---> Drużyna U-21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 11:42, Bithda napisał:

Nie mam 11 graczy na spotkanie i wyskakuje mi takie okienko, nie potrafię tego ominąć.
Da się jakoś?

Nie możesz wziąć zawodników z młodzieżówki czy drugiego zespołu?
Jeżeli nie, to nic nie możesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 11:42, Bithda napisał:

Nie mam 11 graczy na spotkanie i wyskakuje mi takie okienko, nie potrafię tego ominąć.
Da się jakoś?

Weź sobie urlop niech się asystent martwi:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 12:10, MetaL2 napisał:

> Nie mam 11 graczy na spotkanie i wyskakuje mi takie okienko, nie potrafię tego ominąć.

> Da się jakoś?
Weź sobie urlop niech się asystent martwi:D.

o dzięki wam obu, o tym co proponuje ibisz myślałem, ale ten drugi. Zobaczę:D
Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z FM 2011. Do tej pory wszystko było ok, ale zacząłem karierę na nowej łatce (11.2) w MU. Poza meczami wszystko jest ok, ale właśnie meczy rozegrać nie mogę. Gram w klasycznym 2D i mimo to ok. 60-70 minuty zaczyna strasznie ścinać, gra się praktycznie zawiesza, zużycie procesora 100%. Wprawdzie komputer mam prehistoryczny, ale bez łatki chodziło całkiem normalnie (zmieniłem też skina). Mam też wgranego dużego (bardzo) facepacka, ale nie spowalnia to gry, gdy nie gram meczów. Możecie coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 16:58, Black-Hawk napisał:

Może ktoś mi doradzić do FM 11 dobrego bramkarza do 1 mln euro?


Jack Butland
Mateusz Prus
Luis Robles
Alphonse Areola
Luis Guilherme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, polecam Areolę, kupiłem go właśnie do Lazio z Realu (bo już 2019 roku jestem) za 23 mln. zł. i gość jest świetny, broni w pierwszym składzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 16:58, Black-Hawk napisał:

Może ktoś mi doradzić do FM 11 dobrego bramkarza do 1 mln euro?


Również polecam Areolę, mam go w swoim Heerenveen od paru lat i jest moim podstawowym bramkarzem. Dałbym screena z atrybutami, lecz mój komp leży w częściach i czeka na kupca, a ja pisze z laptopa :). Będę musiał sobie trochę niestety odpocząć od FMa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze gracie w FM 2011 ..chcialem zapytac jak wrazenia z gry w porowaniu do wczesniejszych?
Mam zamiar kupic sobie wlasnie FM 11 ,obecnie gram w 09 .. warto zmienic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 3 dni bardzo intensywnie grałem w FM08. Postanowiłem nabyć nową część, po przeczytaniu kilku recenzji wybór padł na wersję 2010 (już mam ją w rękach) i w związku z tym mam kilka pytać.
1. Jak nalepiej zainstalować (normalnie czy przez steam) chciałbym grać bez płyty w napędzie (czy moge zrobi sobie obraz płyty, w 2008 dało się grać normalnie z obrazu płyty, ale mam też kilka gier w które nie da rady tak grać)
2. Jaką mam wersję gry (mam Topseller) w 2008 była dodana płytka z 2 patchami, a tu nie ma nic.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 14:13, jarekao napisał:

1. Jak nalepiej zainstalować (normalnie czy przez steam) chciałbym grać bez płyty w napędzie
(czy moge zrobi sobie obraz płyty, w 2008 dało się grać normalnie z obrazu płyty, ale
mam też kilka gier w które nie da rady tak grać)


Zdaje się, że wersja ''przez steam'' nie wymaga płyty w napędzie. Sam gram na normalnej instalacji z płytą w napędzie, ale chyba nie będziesz miał problemu, żeby wykonać sobie obraz i z niego skorzystać(znajmy gra tak na notebooku bez napędu za pomocą Daemon Tools Lite). SI rok po premierze umożliwiło granie bez płyty w przypadku FM 2009, możliwe że podobnie jest z 2010(czego na 100% nie wiem).

Dnia 05.01.2011 o 14:13, jarekao napisał:

2. Jaką mam wersję gry (mam Topseller) w 2008 była dodana płytka z 2 patchami, a tu nie
ma nic.


Wystartuj nową grę na jednej lidze, po uruchomieniu kliknij opcje=>status gry i wszystko będzie wiadome.:) Łatki były 3, także w razie czego przy pomocy centrumfm czy cmrev wyposaż się w najnowszą(10.3) i możesz śmiało zaczynać zabawę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 14:13, jarekao napisał:

1. Jak nalepiej zainstalować (normalnie czy przez steam) chciałbym grać bez płyty w napędzie
(czy moge zrobi sobie obraz płyty, w 2008 dało się grać normalnie z obrazu płyty, ale
mam też kilka gier w które nie da rady tak grać)

Jak zainstalujesz przez Steama, to płyta nie będzie potrzebna.

Dnia 05.01.2011 o 14:13, jarekao napisał:

2. Jaką mam wersję gry (mam Topseller) w 2008 była dodana płytka z 2 patchami, a tu nie
ma nic.
Proszę o pomoc.

I znów - jeśli zainstalujesz przez Steama, to automatycznie zostaną ściągnięte wszystkie patche jeśli będzie taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować