Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Jakoś wpadło mi do głowy pewne pytanko dotyczące FM-a, więc...

Czy gdy zaczynam grę w FM po raz pierwszy i wybieram taki klub jak Zagłębie Lubin, to taka decyzja nie jest czymś w rodzaju wyboru trudnego poziomu gry? W lidze idzie mi nieźle, ale Zagłębie w porównaniu do reszty europejskich klubów wypada kiepsko, a zbyt bogate też nie jest. Nie mam zamiaru zaczynać gry takim Arsenalem, ale jakiś bogaty średniak z pewnością nie byłby zły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając zespołem z tak słabej ligi nie masz co liczyć na sprowadzenie klasowych piłkarzy, a co lepsi zawodnicy z twojej drużyny będą co jakiś czas domagać się wystawienia na listę transferową i odchodzić do bardziej renomowanych klubów. Będziesz miał dużo trudniej w pucharach, mało pieniędzy zarówno od sponsorów jak i za prawa do transmisji.

Generalnie wybierając jakiś mało znany i biedny klubik z ostatniej ligi angielskiej masz większe szanse na sukces międzynarodowy po latach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram od jakiegoś czasu w FM 2010 ale pewnych rzeczy do końca jeszcze nie rozumie. Więc mam kilka pytań (z każdym pytaniem łączy się dołączony obrazek):
1. Mam młodego napastnika z RPA (gra już w reprezentacji) wystawiam go w 1 składzie, ma opracowany specjalny program treningowy ale nie rosną mu umiejętności. Czemu tak się dzieję (potencjał ma ponoć duży) i dlaczego jest tak mało wart (kilku młodych piłkarzy z mniejszymi umiejętnościami jest wartych 10x tyle co on)
2. Czy taki Scout będzie dobry? Był bezrobotny, miał bardzo małe wymagania finansowe i ma ocene potencjalnych umiejętności gracza na 20 oraz wysoką determinacje. W czym jest on gorszy od tych najlepszych/najdroższych ? Czy moge brać jego opinie pod uwagę przy wyborze potencjalnych przyszłych talentów.
3. Trening. Niby mam te 3/4 gwiazdki, staram się 1 trenerowi dać 1 zadanie (np. strzały ) ale mam wrażenie że atrybuty moich zawodników nie rosną. Czy w sezonie nalezy trenować siłe? Jakieś porady odnosnie treningu i trenerów ( które ich atrybuty są najważniejsze?) by się przydały.
Uff trochę tego jest ale myśle że nie tylko ja mam takie pytania. Bardzo proszę o pomoc.;)

20110110110948

20110110110955

20110110111011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 11:26, jarekao napisał:

1. Mam młodego napastnika z RPA (gra już w reprezentacji) wystawiam go w 1 składzie,
ma opracowany specjalny program treningowy ale nie rosną mu umiejętności. Czemu tak się
dzieję (potencjał ma ponoć duży) i dlaczego jest tak mało wart (kilku młodych piłkarzy
z mniejszymi umiejętnościami jest wartych 10x tyle co on)


W FM atrybuty nie rosną tak szybko, jakby chciał tego trener(czyli Ty), to raz. Dwa - dla skauta często wysoki potencjał oznacza zawodnika z PA 160 i 180, chociaż to ten drugi będzie miał szanse rozwinąć się jednak bardziej. Trzy - ważne są też początkowe umiejętności - możesz trafić na zawodnika z gigantycznym potencjałem, który będzie miał słabe atrybuty i nawet jeśli znacznie je poprawi to będzie co najwyżej przeciętniakiem. Podobnie można spotkać kopacza o średnim potencjale, ale ze świetnymi atrybutami(i często wysokim CA już na starcie). Twój ST z RPA wydaje mi się przyzwoitym piłkarzem, ale wielkiej gwiazdy raczej z niego nie będzie.:/ Dam Ci przykład z mojej gry: zawodnik na pierwszym obrazka miał ponoć gigantyczny potencjał i ''papiery na granie'', ale nie był tak pracowity(nie chodzi tu tylko o ten atrybut widoczny w grze, ale i kilka ukrytych, które mogą mieć wpływ na rozwój) niż zawodnik na drugim obrazku. Efekt był taki, że po 5 latach pierwszy był ''zapchaj dziurą'', a drugi rozgrywającym i kapitanem pierwszego zespołu.:)

Dnia 10.01.2011 o 11:26, jarekao napisał:

2. Czy taki Scout będzie dobry? Był bezrobotny, miał bardzo małe wymagania finansowe
i ma ocene potencjalnych umiejętności gracza na 20 oraz wysoką determinacje. W czym jest
on gorszy od tych najlepszych/najdroższych ? Czy moge brać jego opinie pod uwagę przy
wyborze potencjalnych przyszłych talentów.


Skauci i tak nigdy w 100% nie powiedzą Ci, kto stanie się kiedyś wybitnym graczem(patrz przypadek, o którym mówiłem w pierwszym punkcie), nawet jakby mieli staty po 20. Czytaj, co tam Ci sugerują ale decyzję zawsze staraj się podejmować sam. Myślę, że Rehmer nieźle się nadaje(sam dość często go zatrudniam) i jego sugestie mogą być dobre.:)

Dnia 10.01.2011 o 11:26, jarekao napisał:

3. Trening. Niby mam te 3/4 gwiazdki, staram się 1 trenerowi dać 1 zadanie (np.
strzały ) ale mam wrażenie że atrybuty moich zawodników nie rosną. Czy w sezonie nalezy
trenować siłe? Jakieś porady odnosnie treningu i trenerów ( które ich atrybuty są najważniejsze?)
by się przydały.
Uff trochę tego jest ale myśle że nie tylko ja mam takie pytania. Bardzo proszę o pomoc.;)


Za ponad 50%(czy nawet więcej, nie pamiętam dokładnie) skuteczności treningu(czyli rośnięcia atrybutów) odpowiadają Twoje obiekty treningowe(i młodzieżowe dla juniorów), także sam trening/trenerzy nie mają aż tak dużego znaczenia(znam ludzi, którzy nic nie robią z tymi aspektami gry i idzie im dobrze). Sam uważam, że warto mieć porządek w treningu - jeden trener do jednego zadania to podstawa(asystenta można przydzielić do wszystkiego, żeby zmniejszyć obciążenie). Gwiazdki trenerów biorą się z ich statystyk:

Siła:

Kondycja >= 18

Aerobik:

Kondycja >= 18

Um. Bramkarskie:

Trening bramkarski >= 18

Taktyka:

Taktyka >= 18

Obrona:

Defensywa =18 i Taktyka >=18
Defensywa =19 i Taktyka >=14
Defensywa =20 i Taktyka >=10

Panowanie nad piłką:

Technika =18 i Mentalność >=18
Technika =19 i Mentalność >=14
Technika =20 i Mentalność >=10

Atak:

Ofensywa =18 Taktyka >=18
Ofensywa =19 Taktyka >=14
Ofensywa =20 Taktyka >=10

Strzały:

Technika =18 Ofensywa >=18
Technika =19 Ofensywa >=14
Technika =20 Ofensywa >=10

Stałe fragmenty

Technika =17 Mentalność+Ofensywa >=39
Technika =18 Mentalność+Ofensywa >=36
Technika =19 Mentalność+Ofensywa >=33
Technika =20 Mentalność+Ofensywa >=30

Od jakiegoś czasu SI dodała także wpływ determinacji i motywowania, które też wpływają na liczbę gwiazdek, ale ten diagram gdzieś mnie wcięło niestety.:/ Bądź co bądź i tak kogoś idealnego na r7 gwiazdek znaleźć jest strasznie ciężko, więc dla przykładu szukając trenera od taktyki po prostu staraj się wyszukać takiego, który miałby ten atrybut ustawiony jak najwyżej i do tego dysponował jak najwyższą determinacją i motywowaniem. Szanse, żeby powstał ktoś 20/20/20 są raczej żadne.:D
Siłę zawsze warto trenować, choć nie należy przesadzać - średnie obciążenie dla tego elementu to max, jeśli chcesz uniknąć ciągłych urazów na siłowni. Ogólnie sprawa reżimów u mnie wygląda dość prosto - siła i aerobik ''na połowę suwaka'' dla wszystkich reżimów, a resztę dzielę sobie na obrońców(osobno środkowych, osobno bocznych), pomocników(defensywnych, środkowych, ofensywnych) i napastników(gram bez skrzydłowych zawsze, także ich trening mi odpada) i dostrajam im to, co uważam za logiczne i słuszne. Byleby tylko nie przekroczyć głównego obciążenia całego reżimu(ma być średnie, nie wysokie) i tyle.:)

20110110145918

20110110145932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź, wszystko ładnie wyjaśniłeś. U trenerów liczy się determinacja, motywacja, dyscyplina i umiejętność którą chcemy trenować (gdzieś czytałem).
Jeszcze mam kilka pytań:
1. Jak zawodnik ma PA -9 to wtedy gra przy pierwszym uruchomieniu losuje mu atrybuty? (czyli może mieć np.155 lub 187)
2. Jak sprawdzić CA i PA osób które gra generuje (nie ma ich w edytorze)?
3. CA podane w edytorze są to umiejętność jakie ma na starcie piłkarz, czy istnieje możliwość sprawdzenia aktualnego CA (czy nie jest to przypadkiem suma wszystkich atrybutów) np. Stilic ma CA

Spoiler

120

a PA
Spoiler

150

po 2 sezonach kupiłem go do AZ Alkmaar więc nie wiem jakie ma w tym momencie CA i czy się rozwinie, atrybuty ma w miare dobre ale nie wiem czy jest szansa na dalszy rozwój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 15:51, jarekao napisał:

1. Jak zawodnik ma PA -9 to wtedy gra przy pierwszym uruchomieniu losuje mu atrybuty?
(czyli może mieć np.155 lub 187)


Losowe PA wygląda tak:

0 = 1-200
-1 = 1-30
-2 = 10-40
-3 = 30-60
-4 = 50-80
-5 = 70-100
-6 = 90-120
-7 = 110-140
-8 = 130-160
-9 = 150-180
-10 = 170-200

-9 jest chyba największą niewiadomą podczas gry, bo może się z niego zrobić ktoś przeciętny, jak i bardzo dobry do dalszego rozwoju.:)

Dnia 10.01.2011 o 15:51, jarekao napisał:

2. Jak sprawdzić CA i PA osób które gra generuje (nie ma ich w edytorze)?


Jak chcesz dokładne wartości(a nie ''paplaninę'' skauta:P), to musisz użyć jakiegoś osobnego programu. Zdecydowanie nie polecam edytorów, które mają funkcję edycji zapisu w czasie rzeczywistym, bo najzwyczajniej możesz sobie ten zapis uszkodzić. Do przeglądania wszelkich rzeczy w zapisach najlepszy jest Genie Scout, tu masz wersję do FM 2010(działa na każdej łatce):
http://www.fmscout.com/a-fm_genie_scout_10.html
Uprzedzam jednak, że wyszukiwanie tak wszelkich możliwych talentów może strasznie ułatwić grę i spowodować, że szybko się nią znudzisz. Także, żeby sprawdzić sobie coś, co już masz w klubie(zawodnik, reputacja, poziom obiektów) - tak, przeszukiwanie całej bazy - nie.:>

Dnia 10.01.2011 o 15:51, jarekao napisał:

3. CA podane w edytorze są to umiejętność jakie ma na starcie piłkarz, czy istnieje możliwość
sprawdzenia aktualnego CA (czy nie jest to przypadkiem suma wszystkich atrybutów) np.
Stilic ma CA

Spoiler

120

a PA
Spoiler

150

po 2 sezonach kupiłem go do AZ Alkmaar więc nie
wiem jakie ma w tym momencie CA i czy się rozwinie, atrybuty ma w miare dobre ale nie
wiem czy jest szansa na dalszy rozwój?


Genie Scout umożliwi Ci sprawdzanie CA/PA dowolnego piłkarza(zresztą ten program umożliwia sprawdzenie wszystkiego, co zawiera gra). CA nie jest raczej sumą poszczególnych atrybutów, bo ta znacznie by przekraczała skalę 1-200(a taka jest skala dla PA/CA w FM) nawet u relatywnie słabych piłkarzy.:P Sama relacja PA i CA też jest ważna - piłkarz ze słabszym PA, ale rozwinięty już na maksimum(PA150/CA150) będzie najprawdopodobniej grał lepiej niż mega talent(PA199/CA150) i dobrze jest o tym pamiętać.:> Stilic to niezły piłkarz, i będzie bazował własnie na pełnym wykorzystaniu średniego potencjału. Nie podejrzewam, żeby się zauważalnie poprawił, ale i tak powinien grać przyzwoicie.:)

BTW - mały hint, który akurat pokazał się w FM 2010 - staraj się organizować sporo sparingów wyjazdowych(w okresie przygotowawczym przed sezonem, masz też chyba /małą/przerwę zimową w rozgrywkach w Holandii). Gra zaproponuje Ci potencjalnych rywali według reputacji, bierz tych którzy najwięcej płacą(100k funtów powinieneś mieć spokojnie w AZ), a mecze niech rozgrywa asystent(zawsze rotuje składem i się gracze nie męczą). Nawet wtopy ze znacznie lepszymi do siebie nie wpływają jakoś źle na morale drużyny, a kasa wpada(z tym, że to odczuwa się dopiero w następnym sezonie zazwyczaj) i można ją przeznaczyć na inne, ważne cele.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Pobawiłem się tym programem posprawdzałem atrybuty zawodników i postanowiłem dalej grać uczciwie (myśle że taktyka, relacje w zespole itp mają duży wpływ na grę a i tak tych najlepszych bym nie mógł rozwinąć na maksa). Gram 3 sezon AZ Alkmaar i ciężko mi to idzie, chociaż poprawiłem atmosfere w klubie pozbywając się kilku graczy rezerwowych.
Tak z ciekawości spytam jaki sposób oglądania meczu wybierasz (pisemny, kulki, 3d, kluczowe, rozszerzony czy cały mecz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 00:58, jarekao napisał:

Dzięki za odpowiedź. Pobawiłem się tym programem posprawdzałem atrybuty zawodników i
postanowiłem dalej grać uczciwie (myśle że taktyka, relacje w zespole itp mają duży wpływ
na grę a i tak tych najlepszych bym nie mógł rozwinąć na maksa). Gram 3 sezon AZ Alkmaar
i ciężko mi to idzie, chociaż poprawiłem atmosfere w klubie pozbywając się kilku graczy
rezerwowych.


Rozbuduj sobie skauting i szukaj zdolnej młodzieży gdzie się da, ja tak kiedyś w Fortunie Sittard zrobiłem całkiem niezły zespół. Kosztowało to jakieś 10 lat dostawania po dupie od czołowych zespołów ligi, ale w końcu sytuacja się odwróciła.:> Jak już ogarniesz co nieco grę, to polecam sprawdzić tryb HC, który ma sporo ograniczeń, ale satysfakcja z gry znacznie się zwiększa:
http://forumcm.net/index.php?/topic/3348-tryb-hc-hardcore-w-fm-2010/

Dnia 11.01.2011 o 00:58, jarekao napisał:

Tak z ciekawości spytam jaki sposób oglądania meczu wybierasz (pisemny, kulki, 3d, kluczowe,
rozszerzony czy cały mecz)


Domyślnie zawsze używam 2D(tego nowego, nie klasycznego) i kluczowe momenty. Jak jakaś ciekawa sytuacja czy ładna bramka się trafi, to czasami oglądam ją na 3D. Tryb pisemny zostawiłem niemal całkowicie w przeszłości(CM3 01/02, w którym nic innego nie było.:D), czasem jak mam mało czasu na grę i akurat jest mecz z jakimiś ''kelnerami'' to używam.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w FM 2010 odkryłem kilka fajnych rzeczy:
1) Jeżeli nie możemy zatrudnić więcej trenerów niz aktualnie posiadamy wystarczy jednemu z nich zaproponować stanowisko asystenta. On zostaje asystentem ale nadal trenuje naszych piłkarzy, a my możemy zatrudnić kolejnego trenera.
2) Opcja wykupu klauzul (sprzedajemy zawodnika + wybieramy opcję np 30% z następnego transferu, jeżeli zarządy klubów się dogadają możemy sprzedać tą klauzule temu klubowi). Ja ze sprzedaży samych klauzul zarobiłem 3 mln euro + dostałem 2mln z jednej klauzuli. Mam jeszcze kilkanaście klauzul do sprzedania i czekam aż zarządy sie dogadają do ceny.

Dziś grałem mecz w Lidze Europejskiej Az Alkmaar - Atletico Madryt 0-0 wybrałem opcję oglądania całego meczu w 3d w tempie średnim. Mecz trwał tak z 30 min ale satysfakcja że druzyna w 100% wypełnia założenia taktyczne mi to wynagrodziła + te polecenia z ławki. Warto oglądać całe mecze, człowiek może wtedy naprawde wczuć sie w rolę trenera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 21:51, jarekao napisał:

> 1) Jeżeli nie możemy zatrudnić więcej trenerów niz aktualnie posiadamy wystarczy
jednemu
> z nich zaproponować stanowisko asystenta. On zostaje asystentem ale nadal trenuje
naszych
> piłkarzy, a my możemy zatrudnić kolejnego trenera.

Stara sztuczka, znana już od FM 2008.:> Ma tez chyba ten minus, że gra jako 'domyślnego
asystenta' przydzieli Ci tego trenera, którego jako ostatniego przerobiłeś na dodatkowego
asystenta. Trzeba się nakombinować, żeby miał on jak najlepsze statystyki i nie opowiadał
farmazonów jakiś w 'asystenckich okienkach', które własnie w FM 2010 się pojawiły.
Sam zazwyczaj i tak grał jakimś totalnie malutkim klubem mającym 1-3 trenerów i nie zawracam
sobie tym głowy. A jak się już rozbuduję odpowiednio, to mogę ich zatrudnić tylu, ile
potrzeba.:)

Kiedyś można było też manipulować fajnie przy transferach, szczególnie grając klubem który miał przyzwoitą reputację, a nie miał dużo pieniędzy. Wystarczyło oferować za piłkarza jakąś niską sumę i dorzucić klauzulę 50 milionów funtów po rozegraniu 50 spotkań - zawodnik przychodził, pilnowało się rzeczy rozegrał 49 spotkań(tylko ligowe się liczyły) i wystarczyło go sprzedać, żeby nic nie stracić.:P

Dnia 12.01.2011 o 21:51, jarekao napisał:


> 2) Opcja wykupu klauzul (sprzedajemy zawodnika + wybieramy opcję np 30% z następnego

> transferu, jeżeli zarządy klubów się dogadają możemy sprzedać tą klauzule temu klubowi).

> Ja ze sprzedaży samych klauzul zarobiłem 3 mln euro + dostałem 2mln z jednej klauzuli.

> Mam jeszcze kilkanaście klauzul do sprzedania i czekam aż zarządy sie dogadają do
ceny.

Takie klauzule to podstawa.:> Sam często sprzedają zawodnika nieco taniej niż można
by wycisnąć, ale dokładam klauzulę 50% z następnej sprzedaży, często po jakimś czasie
niezła kasa za to wpada9często niespodziewanie zupełnie:D).

Dnia 12.01.2011 o 21:51, jarekao napisał:


> Dziś grałem mecz w Lidze Europejskiej Az Alkmaar - Atletico Madryt 0-0 wybrałem
opcję
> oglądania całego meczu w 3d w tempie średnim. Mecz trwał tak z 30 min ale satysfakcja

> że druzyna w 100% wypełnia założenia taktyczne mi to wynagrodziła + te polecenia
z ławki.
> Warto oglądać całe mecze, człowiek może wtedy naprawde wczuć sie w rolę trenera
;)

Masz zdrowie.:> Pamiętam, jak w CM 4 się tryb 2D pojawił i szczerze mówiąc, to przez
ten cały czas nie oglądałem nigdy całego meczu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się poskarżyć. Po rozegraniu jakichś 25 sezonów w FM2010 gra zaczęła mi gubić statystyki z poprzednich lat. Nie ma rekordów zawodników/serii/frekwencji/itd, jedenastek sezonu, nawet te historyczne rekordy w stylu "najwięcej meczy ligowych dla klubu" zniknęły, a w ich miejcu pojawiły się obejmujące jedynie ostatni sezon. : (

20110115031137

20110115031149

20110115031157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 03:12, Kadaj napisał:

A ja muszę się poskarżyć. Po rozegraniu jakichś 25 sezonów w FM2010 gra zaczęła mi gubić
statystyki z poprzednich lat. Nie ma rekordów zawodników/serii/frekwencji/itd, jedenastek
sezonu, nawet te historyczne rekordy w stylu "najwięcej meczy ligowych dla klubu" zniknęły,
a w ich miejcu pojawiły się obejmujące jedynie ostatni sezon. : (


Nie chcę Cię martwić, ale to jest jeden z objawów ''padającego'' zapisu. Jak masz jakiś backup, kiedy historia jest jeszcze normalnie zapisana to spróbuj się cofnąć, może tym razem pójdzie dobrze. Kiedyś przerabiałem podobny problem z FM 2008 - cofnięcie się o 2 lata było bolesne, ale udało się grać bez problemów dalej. W FM 2010 raz wykasowały mi się historie już po 2 sezonie w Redditch co totalnie zniechęciło mnie do gry - co ciekawe, to gdy wczytałem ten zapis kilka miesięcy później, wszystko było na swoim miejscu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w FM 2011 i mam pytanie wystarczy jak zainstaluje najnowszego patcha czy muszę instalować wszystkie po kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:09, Isildur napisał:

Dawno nie grałem w FM 2011 i mam pytanie wystarczy jak zainstaluje najnowszego patcha
czy muszę instalować wszystkie po kolei?


No niestety FMa łata się po kolei, wszystkie łatki od najstarszej trzeba zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:10, Adidas66 napisał:

No niestety FMa łata się po kolei, wszystkie łatki od najstarszej trzeba zainstalować.


To żeś mnie zmartwił muszę pobierać wszystko od nowa, no cóż dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:14, Isildur napisał:

To żeś mnie zmartwił muszę pobierać wszystko od nowa, no cóż dzięki ;)


Ja mam specjalny folder na partycji niesystemowej ze wszystkimi tego typu pierdołami do FMa i po reinstalce (czy to gry czy systemu) nie muszę już tego zasysać po raz n-ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:24, Adidas66 napisał:

Ja mam specjalny folder na partycji niesystemowej ze wszystkimi tego typu pierdołami
do FMa i po reinstalce (czy to gry czy systemu) nie muszę już tego zasysać po raz n-ty
:D

Ja jak reinstalowałem system to zapomniałem zrobić taki folder, ale teraz jak ściągnę co trzeba to wrzucę do takiego folderu ;)

A nie wiesz czy SI planujesz wydać jeszcze jakiegoś patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:26, Isildur napisał:

A nie wiesz czy SI planujesz wydać jeszcze jakiegoś patcha?


Zdaje się, że zgodnie z tradycją planowane są trzy łatki, więc się można jeszcze jakiegoś uaktualnienia po zakończeniu okna transferowego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:09, Isildur napisał:

Dawno nie grałem w FM 2011 i mam pytanie wystarczy jak zainstaluje najnowszego patcha
czy muszę instalować wszystkie po kolei?


A gucio(to odnośnie postu Adidasa).:P Wystarczy ostatnia łatka, która zawsze zawiera wszystkie zmiany, które zostały wprowadzone we wcześniejszych.
Co do ich ilości do FM 2011 to jak zawsze będą trzy, ostatnia po zimowym oknie transferowym. Najnowsza jest oznaczona numerkiem 11.2.1, a to .1 na końcu oznacza że to wersja fix(czytaj poprawili jakiegoś buga, którego ''goły'' patch 11.2 wprowadził.:D).:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować