Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2010 o 00:19, haderQ napisał:

Mam pytanko odnośnie FM-a 2011 już - czemu nie da się wysyłać filmików na YT? Zalogowany
jestem, tymczasem na koniec sam paska wychodzi info, żebym sprawdził połączenie z internetem
lub spróbował później. Grę mam zainstalowaną przez Steama. Czyżby coś robili i nie da
się póki co wysyłać?


Poszperałem na FM Forum i tam też ten problem się pojawia kilka razy. Póki co nikt nie podał odpowiedzi, jak to naprawić.:(
Z tego, co widziałem na laptopie brata, to sprawdzanie wyników meczów też wygląda dziwnie. Po kliknięciu w dany mecz wczytuje się on kilka/kilkanaście sekund, czego wcześniej nie było. Powód jest prosty - od razu generuje się raport i wszelkie analizy. Szkoda tylko, że nijak nie da się takiego sposobu zmienić.
Reasumując - dalej bawię się w 2010.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Poszperałem na FM Forum i tam też ten problem się pojawia kilka razy. Póki co nikt nie
podał odpowiedzi, jak to naprawić.:(
Z tego, co widziałem na laptopie brata, to sprawdzanie wyników meczów też wygląda dziwnie.
Po kliknięciu w dany mecz wczytuje się on kilka/kilkanaście sekund, czego wcześniej nie
było. Powód jest prosty - od razu generuje się raport i wszelkie analizy. Szkoda tylko,
że nijak nie da się takiego sposobu zmienić.
Reasumując - dalej bawię się w 2010.:>


Dzięki za pomoc, trzeba poczekać z pochwaleniem się ładnym golem Jirsaka w takim razie ;) Ja siadam trochę do 2011 póki mam czas dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zagrać Lechem w 2011 i jest taka możliwość bo się nie orientuje;P Chciałbym wiedzieć jak trzyma się Lech Poznań w nowym fmku, czy dobrze ciągnie, umiejętności zawodników są wysokie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 17:34, Bithda napisał:

Mógłby ktoś zagrać Lechem w 2011 i jest taka możliwość bo się nie orientuje;P Chciałbym
wiedzieć jak trzyma się Lech Poznań w nowym fmku, czy dobrze ciągnie, umiejętności zawodników
są wysokie itd.


Z tego, co można poczytać na sieci to jest m/w jak zawsze, czyli dobrze(jak na Polskę). Ponoć najbardziej przepakowany jest Widzew.:>
Za to nie wiem, czy w ogóle opłaca się grać na poważnie, bo zdarzają się dziwne zachowania - a to gra się całkiem wywala, a to w 5 meczach z rzędu dostajemy czerwoną kartkę w pierwszej połowie, itp.:P Aczkolwiek brat gra sobie Dortmundem i ma wszystko w normie puki co.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co chyba najbardziej denerwującym błędem są absurdalne kwoty jakich żądają agenci. Czasem oczekują nawet wiecej niż wynosi cała suma transferu! Miał to naprawić patch, ale chyba nie do końca spełnił swoją rolę.

Co do Lecha to nastąpiła tam zmiana researchera, ale z tego co wiem to jakiś drastycznych zmian nie uświadczysz (bazy były wysyłane dość wcześnie, więc nie do końca została uwazględniona forma "Kolejorza). Jakbyco to tu możesz zgłaszać błędy jakie znajdziesz w bazie, albo własne sugestie: http://forumcm.net/index.php?/forum/25-fm-research/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 18:09, Bithda napisał:

Dzięki sprawdzę jeszcze parę rzeczy ciekawe czy FM11 będzie dobre czy dopiero po patcha''ch:P


Jak zawsze, najlepsze będzie po ostatniej łatce.:)
BTW - Panie, wstawialibyście jakieś przecinki w zdania(a wywalali zbędne apostrofy) i świat byłby jeszcze piękniejszy.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2010 o 19:53, Nephren-Ka napisał:

BTW - Panie, wstawialibyście jakieś przecinki w zdania(a wywalali zbędne apostrofy) i
świat byłby jeszcze piękniejszy.:>

spoko postaram się:D Dawno na forum nie byłem, a gg zmienia jak wiemy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 19:59, Bithda napisał:


> BTW - Panie, wstawialibyście jakieś przecinki w zdania(a wywalali zbędne apostrofy)
i
> świat byłby jeszcze piękniejszy.:>
spoko postaram się:D Dawno na forum nie byłem, a gg zmienia jak wiemy...:P


A co, na gg ktoś broni przecinki wstawiać?O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2010 o 20:18, Budep napisał:

A co, na gg ktoś broni przecinki wstawiać?O.o

na gg nikt mi nie mówi co mam robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 21:15, Bithda napisał:


> A co, na gg ktoś broni przecinki wstawiać?O.o
na gg nikt mi nie mówi co mam robić;)


To jaki sens mają rozmowy z tobą, jak ktoś coś od ciebie chce? Rotfl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bajer, mój napastnik dostał dwie żółte kartki w jednym meczu, w efekcie poleciała czerwona i nie powinien grać w następnym meczu a mogłem go wystawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 11:43, Isildur napisał:

Ale bajer, mój napastnik dostał dwie żółte kartki w jednym meczu, w efekcie poleciała
czerwona i nie powinien grać w następnym meczu a mogłem go wystawić :D



To normalnie zasady. Z tego co mi wiadomo jak się dostaje czerwień w konsekwencji dwóch żółtych to można grać w następnym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 12:31, Budep napisał:

To normalnie zasady. Z tego co mi wiadomo jak się dostaje czerwień w konsekwencji dwóch
żółtych to można grać w następnym meczu.


W FM 2010 za takie coś piłkarz miał przerwę w grze na jeden mecz, chociaż możliwe, na karach to ja się nie znam :D
Ale mimo wszystko wyleciał z boiska po 10 minutach z kontuzją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, możecie się zalogować do YT żeby wrzucać filmiki? Ja próbowałem, żeby wrzucić brameczkę z jednego z meczów i FM się zawiesił. Za druga próbą było to samo. Najgorsze jest to, że nie zapisałem i straciłem bramkę i korzystny wynik :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 13:21, MetaL2 napisał:

Kurde, możecie się zalogować do YT żeby wrzucać filmiki? Ja próbowałem, żeby wrzucić
brameczkę z jednego z meczów i FM się zawiesił. Za druga próbą było to samo. Najgorsze
jest to, że nie zapisałem i straciłem bramkę i korzystny wynik :/.


Spróbuj zmienić język gry na angielski, to ponoć pomaga. Wystarczy utworzyć sobie pusty plik notatnikiem i nadać mu nazwę english.ltc - język angielki ukryty jest w ten sposób w każdej wersji FM.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak całkowicie ''zabić'' całą drużynę na koniec sezonu.:D
Efekt jednak całkiem fajny, pierwsze po wielu, wielu latach mistrzostwo, półfinał LE i efektowna gra w większości spotkań. Teraz tylko liczyć na jakiś fajnych wychowanków(znowu), żeby było czym uzupełnić odchodzących liderów...

20101107163018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwowała mnie średnia forma zespołu, a szczególnie to, że siódme w tabeli Ekstraklasy Zagłębie Lubin przegrywało non stop mecz z piętnastą Cracovią (load game po przegranym meczu, wiem, że to noobskie podejście, ale miałem zamiar odkryć jakąś metodę na grę). Ściągałem przeróżne "najlepsze" taktyki z neta, także te dedykowane specjalnie dla słabych klubów, ale nadal nie potrafiłem się przebić przez ten klub. W końcu zdecydowałem się zrobić własną taktykę na jeden mecz i sprawdzić jej skuteczność, po czym okazało się, że spisuje się bardzo dobrze. W środku pola zaledwie dwóch graczy, wbrew pozorom bardzo dobrze włączają się do akcji ofensywnych, a w razie kłopotów z defensywą są wyręczani przez cofniętą linię obronną. Ofensywna strategia, płynny styl gry, szeroko rozciągnięta gra, kontrataki, brak pułapek ofsajdowych, bezpośrednie podania, krycie strefowe, pressing, szukanie gry i miękkie dośrodkowania - oto tymczasowy przepis na sukces. Rezultatem tego jest wygrana 2:1 z Cracovią (do 90. minuty było 2:0, a przy poprzednich taktykach ciągle przegrywałem), remis 3:3 z Legią (w tym kontrowersyjny karny dla Legii) i największa niespodzianka, czyli wygrana w Pucharze Polski z Lechem 4:0 (być może wynik byłby większy, ale w 60. minucie zdecydowałem się na lekką modyfikację ustawienia i wprowadzenie nowo zakupionego zawodnika). Oby tak dalej.

20101107180813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim podejściem do porażek są po prostu... porażki.:> W Bilbao na początku nie było o nie trudno, do tej pory regularnie leje mnie ''wielka trójka''(Atletico, Real, Barca), że o meczach w LM nic nie wspomnę. Ale póki widzę, że drużyna gra dobrze i stara się atakować nic nie zmieniam. Nad taktyką(diament) pracowałem ~1-2 sezony gier testowych, potem robiąc tylko kosmetyczne korekty na początku w Leeds i tak już gram 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować