Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

iro zapomniałem sie spytac co to moze byc?brata wywala dokładnie co półroku,juz 2 razy.wgrywał w lipcu i wołał pitera zeby mu wgrał gre bo miał problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Nie wiem nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. Pograj sobie lepiej, a instalacja gry co pół roku to nie taki obciążenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 11:56, iro1979 napisał:

...
Nie wiem nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. Pograj sobie lepiej, a instalacja gry co
pół roku to nie taki obciążenie ;)

to nie ja ale brat ma taki kłopot,a teraz to ma conect.... co chwile.
no tp pykniem bo odwykniem,TS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co jest z wami, gracie jeszcze w JO ? Jakoś coś was nie widuje, ja ostatnio bylem i wykosilem troszke ludzi, normalnie fajnie jest sobi zrobic z miecha przerwy bo potem sie lepiej gra...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 17:31, Mysza z PC TS napisał:

Ludzie co jest z wami, gracie jeszcze w JO ? Jakoś coś was nie widuje, ja ostatnio bylem i
wykosilem troszke ludzi, normalnie fajnie jest sobi zrobic z miecha przerwy bo potem sie lepiej
gra...............

ja gram cały czas-zaraz bedzie trzecia srebrna gwiazda,a polaków gra coraz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 17:31, Mysza z PC TS napisał:

Ludzie co jest z wami, gracie jeszcze w JO ? Jakoś coś was nie widuje, ja ostatnio bylem i
wykosilem troszke ludzi, normalnie fajnie jest sobi zrobic z miecha przerwy bo potem sie lepiej
gra...............

ja gram cały czas-zaraz bedzie trzecia srebrna gwiazda,a polaków gra coraz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 17:31, Mysza z PC TS napisał:

Ludzie co jest z wami, gracie jeszcze w JO ? Jakoś coś was nie widuje...

Mam remont w domu (sam go robie) i czasu na gre brakuje. Postaram się nadrobić po remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ze polaków jest coraz wiecej do ja tez zauwazyłem, tylko problem w tym ze niektorzy slabo sie rozkrecaja ale przeciez ja tez tak zaczynałem wiec pozniej bedzie mozna z nimi lepiej pograc......
Ja mam teraz przerwe w JO bo wyjechałem na szkolenie i nie mam nawet chcwilki wolnego czasu a w domu bywam na weekendy i ma dodatek mam w nie studia. Jak wroce ze szkolenia to zapoluje na dodatek do JO o ile jeszcze gdzies go sprzedaja.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 21:21, Mysza z PC TS napisał:

No ze polaków jest coraz wiecej do ja tez zauwazyłem, tylko problem w tym ze niektorzy slabo
sie rozkrecaja ale przeciez ja tez tak zaczynałem wiec pozniej bedzie mozna z nimi lepiej pograc......
Ja mam teraz przerwe w JO bo wyjechałem na szkolenie i nie mam nawet chcwilki wolnego czasu
a w domu bywam na weekendy i ma dodatek mam w nie studia. Jak wroce ze szkolenia to zapoluje
na dodatek do JO o ile jeszcze gdzies go sprzedaja.........

znalazłem dodatek razem z jo w novaword.za naprawde marne grosze,tylko jest jeden minus(opłata pocztowa z anglii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie ostatnio problemy w grze z ladowaniem listy serwerów itp.. mi się w ogóle słabo to ładuje, nawet login i hasło często sie nie załaduje, cd-keya mam orginalnego i gram w gre już "troszkę" czasu a tu lipa. na novaworld tez ciężko wejść... Raz się udało, ale nic nie piszą o żadnym remoncie etc...

IRO1979:
Po pierwsze to w tamtym poście chodziło mi przede wszystkim o ładwanie tej listy... Na co nie uzyskałem odpowiedzi... Bynajmniej na każdym ofrum to jest inaczej, tutaj tak sobie wszystko w kupie chcecie mieć to ok. Przepraszam:)

A o dodatek pytałem przy okazji... Ale także ja pytałem o dodatek a w twoim linku jest link do pytania o JOTR a mnie Escalation interesuje... Gdzieś tam w polsce jest ale za 150 to IMO troszkę przegięcie, tym bardziej, że JOTR płaciłem 10 na allegro... Gra mimo wszystko jest dość mało popularna ale gra się fajnie, tylko cały czas szukam jakiegoś dobrego klanu, najlepiej polskiego...

Tak czy owak teraz mam sesję, ale w czasi odpoczynku miło sobie pograć czasem... Teraz nie mogę, ale może ktoś powie, co się dzieje, dlaczego... Dodam, że grę przy okazji przeinstalowałem... też nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 09:14, jarek-135 napisał:

Czy też macie ostatnio problemy w grze z ladowaniem listy serwerów itp.. mi się w ogóle słabo
to ładuje, nawet login i hasło często sie nie załaduje, cd-keya mam orginalnego i gram w gre
już "troszkę" czasu a tu lipa. na novaworld tez ciężko wejść... Raz się udało, ale nic nie
piszą o żadnym remoncie etc...

IRO1979:
Po pierwsze to w tamtym poście chodziło mi przede wszystkim o ładwanie tej listy... Na co nie
uzyskałem odpowiedzi... Bynajmniej na każdym ofrum to jest inaczej, tutaj tak sobie wszystko
w kupie chcecie mieć to ok. Przepraszam:)

A o dodatek pytałem przy okazji... Ale także ja pytałem o dodatek a w twoim linku jest link
do pytania o JOTR a mnie Escalation interesuje... Gdzieś tam w polsce jest ale za 150 to IMO
troszkę przegięcie, tym bardziej, że JOTR płaciłem 10 na allegro... Gra mimo wszystko jest
dość mało popularna ale gra się fajnie, tylko cały czas szukam jakiegoś dobrego klanu, najlepiej
polskiego...

Tak czy owak teraz mam sesję, ale w czasi odpoczynku miło sobie pograć czasem... Teraz nie
mogę, ale może ktoś powie, co się dzieje, dlaczego... Dodam, że grę przy okazji przeinstalowałem...
też nic nie pomogło.

dawaj na relout,przy ładowaniu map.faktycznie troche dłurzej sie ładuje ale nie jest to problem.problem to ja mam z lagami,na nie ktorych mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może źle to napisałem, ale mój problem zaczyna się od wejścia gry i naciśnięcia napisu Novaworld przez który odbywa sie po pierwsze logowanie i wybieranie regionu, europa, ameryka, asja.... Oczywiście biorę europę zawsze, bynajmniej nawet do tego nie dochodzą, wcześniej się to jakby wgrywa i wgrywa i za długo to i człowiek ma dość, zawsze z 10sekund, 30max, a teraz minuty lecą i nawet wybór regionu się nie pojawia... o to mi chodzi... Ale z tego co piszesz to wnioskuję, że u Ciebie ok. A że jest opcja reload to wiem, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 09:14, jarek-135 napisał:

IRO1979:
Po pierwsze to w tamtym poście chodziło mi przede wszystkim o ładwanie tej listy... Na co nie
uzyskałem odpowiedzi...

Więc dobrze robisz że pytasz w tym wątku bo tu zaglądają wszyscy grający w JO, większość użytkowników forum dało by ci link do tego tematu i powiedziało że taki już istnieje.

Dnia 24.01.2007 o 09:14, jarek-135 napisał:

Bynajmniej na każdym ofrum to jest inaczej, tutaj tak sobie wszystko
w kupie chcecie mieć to ok. Przepraszam:)

Lepiej jest przeglądać 1 wątek o grze, niż szukać interesujących cię informacji w kilku wątkach o tym samym :) (ps: nie jestem modkiem - to nie ja zamknąłem twój temat :P)

Dnia 24.01.2007 o 09:14, jarek-135 napisał:

A o dodatek pytałem przy okazji... Ale także ja pytałem o dodatek a w twoim linku jest link
do pytania o JOTR a mnie Escalation interesuje...

Bo jak zakładałem ten wątek to nie miałem pojęcia o escalation, zresztą o escalation nikt by nie chciał gadać bo z tego co się orientuję to tylko ja mam ten dodatek z dopisujących się osób do tego wątku

Dnia 24.01.2007 o 09:14, jarek-135 napisał:

Gdzieś tam w polsce jest ale za 150 to IMO
troszkę przegięcie, tym bardziej, że JOTR płaciłem 10 na allegro...

Ja rok temu kupowałem za 89zł w benchmark.pl jednak wszędzie wycofują tą grę :/, ale znalazłem stronę gdzie można zamówić http://superlaptopy.pl/index.php?q=kat&e=2&i=395&page=20

Dnia 24.01.2007 o 09:14, jarek-135 napisał:

Gra mimo wszystko jest dość mało popularna ale gra się fajnie, tylko cały czas szukam jakiegoś dobrego klanu,
najlepiej polskiego...

Jest taki 1 klan: Px2

Dnia 24.01.2007 o 09:14, jarek-135 napisał:

Tak czy owak teraz mam sesję, ale w czasi odpoczynku miło sobie pograć czasem... Teraz nie
mogę, ale może ktoś powie, co się dzieje, dlaczego... Dodam, że grę przy okazji przeinstalowałem...
też nic nie pomogło.

A ja am kompa poskładanego i na to ci aqrat nie odpowiem :). Dam znać jak obadam sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, byłem już na tej stronie wcześniej...Zadałem im zapytanie, ile będzie kosztować przesyłka do Polski itp... Nie odpisali, nie dziwie sie, bo dla nich gra kosztuje 5 pound, to jak dla nas 5 złoty... Oni nie wiedzą za bardzo co to Polska, ale śmiesznie to brzmi, jakby do Nas ktoś z Armenii napisał, że chcę grę za 5pln... Może to nie tak do końca, ale myślę, że rozumiecie aluzję...
Ps. Jakby w Polsce gdzieś była za 5 pln no to....:)
Jakby była za 5*6 przeliczając z funtów to też za 30pln każdy by brał, jak gry ekstra klasyka, ( FAR CRY ) może być hitem i być tani... EA tego nie rozumie, Polscy "biznesmeni" też nie...

Jeszcze dużo minie, zanim zaczną Nas jak ludzi traktować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 14:22, jarek-135 napisał:

Dzięki, byłem już na tej stronie wcześniej...Zadałem im zapytanie, ile będzie kosztować przesyłka
do Polski itp... Nie odpisali, nie dziwie sie, bo dla nich gra kosztuje 5 pound, to jak dla
nas 5 złoty... Oni nie wiedzą za bardzo co to Polska, ale śmiesznie to brzmi, jakby do Nas
ktoś z Armenii napisał, że chcę grę za 5pln... Może to nie tak do końca, ale myślę, że rozumiecie
aluzję...
Ps. Jakby w Polsce gdzieś była za 5 pln no to....:)
Jakby była za 5*6 przeliczając z funtów to też za 30pln każdy by brał, jak gry ekstra klasyka,
( FAR CRY ) może być hitem i być tani... EA tego nie rozumie, Polscy "biznesmeni" też nie...

Jeszcze dużo minie, zanim zaczną Nas jak ludzi traktować...

u mnie w domu cos przebakuja o tej grze,brat szuka kontaktu w anglii i chcemy zamówic trzy to jak dojdzie do skutku i cena bedzie do przełkniecia to mozemy wziasc i cztery.ale zobaczymy jak sie to potoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za jak co:)
A novaworld już się laduje poprawnie, nie wiem, czemu się tak działo, ale tak samo strona jak i gra chocdziła lipnie, teraz już jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 22:56, jarek-135 napisał:

Jestem za jak co:)
A novaworld już się laduje poprawnie, nie wiem, czemu się tak działo, ale tak samo strona jak
i gra chocdziła lipnie, teraz już jest ok:)

kumpel tez taki problem miał(px2-zenek)dzisiaj go poluzowało,trwało to tydzien,a u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować