Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2009 o 23:48, karolekx23x napisał:

tak a o ile nizsze ?

Ostatnio kupując World Painted Blood Slayera, miałem do wyboru zwykłą edycję, bądź Eco - zwykła kosztowała 60zł, a eco z tego co pamiętam 35zł. Ale myślę, że nie ma na te ceny jakiejś reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 23:48, karolekx23x napisał:

tak a o ile nizsze ?


Średnio znikome kwoty - od kilku groszy do najwyżej dyszki.

@ wsaadman: To, że miałeś do wyboru dwie edycje, jest jedynie wolą wydawcy, a nie Empiku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:59, Adamzzz napisał:

> tak a o ile nizsze ?

Średnio znikome kwoty - od kilku groszy do najwyżej dyszki.

@ wsaadman: To, że miałeś do wyboru dwie edycje, jest jedynie wolą wydawcy, a nie Empiku.
:)

Ale ten post nie dotyczył tego iż miałem taki wybór, tylko podałem poprostu przykładowe ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażni w empik.com jeden napis "produkt niedostępny". Jak płyta, która na rynku pojawiła się 2 tygodnie temu jest niedostępna? Ich strata, zysk kogoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dave03 mnie Empik nie zaskakuje przynajmniej w Krakowie. Mają tam gry, muzyke i filmy w bardzo nieopłacalnych cenach. Lepiej iść do Saturna, MM lub zwykłych sklepach komp. z grami itp by kupić produkty w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie narzekam, bo jak do tej pory Empik zawsze słynął z tego, że swój asortyment sprzedawał po cenach sugerowanych a w tej chwili sporo rzeczy można kupić taniej (przykłady podałem) i różnica w cenie w niektórych przypadkach jest bardzo znacząca. Oczywiście nie jest tak żeby nie mogło być lepiej, ale mimo wszystko jest to jakiś dobry prognostyk na to że w przyszłości może będzie jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 11:50, kvaccaro napisał:

Mam pytanko. Czy jak jestem niepełnoletni to mogę odebrać bez dorosłego przesyłkę dostarczoną
do wybranego salonu?

Jasne! Czemu by nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 11:50, kvaccaro napisał:

Mam pytanko. Czy jak jestem niepełnoletni to mogę odebrać bez dorosłego przesyłkę dostarczoną
do wybranego salonu?

Tak, wiele razy już tak robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 11:50, kvaccaro napisał:

Czy jak jestem niepełnoletni to mogę odebrać bez dorosłego przesyłkę dostarczoną
do wybranego salonu?


Raczej nie powinno być z tym problemu zwłaszcza że paczka prawdopodobnie będzie zapakowana w kopertę, a więc sprzedawca nie będzie dobrze wiedział co Ci wydaje. Oczywiście może przeczytać napis, ale po pierwsze nie musi mu to przeszkadzać a po drugie nie musi od razu skojarzyć że dana gra jest od lat 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odbierałem w ten sposób EK F3 - nie dość że sama gra była zapakowana jak typowa paczka - w karton, to do tego była ... jakby to powiedzieć, owinięta taką kartonową obwolutą (?) i jeszcze zaklejona taśmą więc nie ma mowy żeby było wiadomo co jest w środku. Na zewnątrz był tylko jakiś papier i kod kreskowy. Odebrałem to z odpowiedniego "kąta" w salonie, poszedłem do kasy i tyle. Więc problemu z odbiorem być nie powinno zwłaszcza że identyfikują paczkę tylko po nazwisku niczego innego nie sprawdzając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić w empiku pewną grę, ale pisze że jest niedostępna, czyli co nie mają na stanie czy już po prostu gra przestała już w empikach wydawna, mimo to premiera tej gry była kilka miesięcy temu, a mogę być pewny że nie cierszyła zainteresowaniem więc jej nikt zbytio nie kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 11:40, Pablo1989 napisał:

Chce kupić w empiku pewną grę, ale pisze że jest niedostępna, czyli co nie mają na stanie
czy już po prostu gra przestała już w empikach wydawna, mimo to premiera tej gry była
kilka miesięcy temu, a mogę być pewny że nie cierszyła zainteresowaniem więc jej nikt
zbytio nie kupował.


Tak na zdrowy rozsądek, skoro się nie cieszyła zainteresowaniem, to są zadowoleni, że upchnęli zapas i drugi raz jej nie wezmą. Ale to tylko hipoteza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 11:40, Pablo1989 napisał:

Chce kupić w empiku pewną grę, ale pisze że jest niedostępna, czyli co nie mają na stanie
czy już po prostu gra przestała już w empikach wydawna, mimo to premiera tej gry była
kilka miesięcy temu, a mogę być pewny że nie cierszyła zainteresowaniem więc jej nikt
zbytio nie kupował.


Czyli już nie kupisz. Na pewno nie empik.com, możesz się po salonach rozejrzeć na półkach, zależy jak stara jest gra. Za to na pewno znajdziesz na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was zamawiał pre-order Mass Effect 2 w Empiku? Bo chciałem się spytać czy u kogoś jest tak że data realizacji zamówienia to 03.02.2010. Wydawało mi się że premiera gry w Polsce to 29 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 15:54, sosena napisał:

Ktoś z was zamawiał pre-order Mass Effect 2 w Empiku? Bo chciałem się spytać czy u kogoś
jest tak że data realizacji zamówienia to 03.02.2010. Wydawało mi się że premiera gry
w Polsce to 29 stycznia.

Oni zawsze mają spore opóźnienia, nie wiem czemu. Na przykład, zamówiłem EK AC2, premiera 19.03.10r. bodajże, a oni mi piszą, że wysyłka dopiero 25.03. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować