Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 15:25, Konrades napisał:

Idę do Empiku (trzeciego bo w Szczecinie są 3) i patrze a na półkach są gierki z naklejką kup
2 a otrzymasz 3 gratis z super$eller więc biore i idę do kasy - kobieta kasuje i podaje cene
za 3. Zwracam się z uwagą że na grach pisze co innego a ona mówi że to stara promocja i nie
obowiązuje - według mnie jest to wprowadzanie w błąd klienta bo jedno pisze na pódełku a co
innego oni mówią- a ona do mnie że od tygodnia nie zdąrzyli z 10 pudełek (bo tylko tyle gier
miało tą naklejke) zerwać :)

Kiedy promocja nie jest już warzna,powinni te naklejki chociarz zerwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:25, Konrades napisał:

Idę do Empiku (trzeciego bo w Szczecinie są 3)


są 4 ;)
Galaxy
Galeria Centrum
Wojska Polskiego/Krzywoustego
CH Ster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:06, Krzaczek 1 napisał:

Ja do Empiku chodzę,żeby zrobić przegląd towru ( czasami jest jakaś gierka o, której premierze
zapomniałem), poczytać gazetki, ewentualnie pograć. W Empiku (moim zdaniem) gier się nie kupuje,
ponieważ strasznie zawyżają ceny ;/



Dokładnie. Najlepiej kupić gierę w Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MM jest o tyle fajnie, że gry są zawsze o te 5/10 zł tańsze... Tylko ciekawe czemu ElectroWorld, który tak się
"puszy" żadnej takiej opcji nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MM? A to nie na gram.pl gry są najtańsze? (jeśli wliczyć w to wirtualne pieniądze oczywiscie).
A w Empikach tylko jak jest jakas naprawde korzystna promocja (np. kup 2 gry, a trzecią dostaniesz gratis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 01:16, Vroo napisał:

W MM? A to nie na gram.pl gry są najtańsze? (jeśli wliczyć w to wirtualne pieniądze oczywiscie).

Tylko, że tu jest "jedna drobna szczegóła" :-)
Na gram.pl możesz kupić jedynie gry dystrybuowane przez CDProjekt. A jeśli chcesz kupić inną grę, lub jeszcze nie masz WP, to MM jest jednak najlepsze. Zwłaszcza jak jest w tym samym mieście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 23:23, Iqor napisał:

Najlepiej kupić gierę w Media Markt.


W Empikach są przynajmniej promocje. W Media Markt CZASEM obniżą cenę jakiejś gry o 10zł co jest żałośnie mało (przy cenach 99zł w wielu miejscach można kupić za 79). Tak więc MM nie jest dla mnie miejscem, gdzie można cokolwiek kupić jeśli nie ma wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2006 o 02:46, A-cis napisał:

Tylko, że tu jest "jedna drobna szczegóła" :-)
Na gram.pl możesz kupić jedynie gry dystrybuowane przez CDProjekt. A jeśli chcesz kupić inną
grę, lub jeszcze nie masz WP, to MM jest jednak najlepsze. Zwłaszcza jak jest w tym samym mieście
:-)


W takim razie jest jeszcze Allegro... ogólnie na necie prawie zawsze jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 13:04, Vroo napisał:


> Tylko, że tu jest "jedna drobna szczegóła" :-)
> Na gram.pl możesz kupić jedynie gry dystrybuowane przez CDProjekt. A jeśli chcesz kupić
inną
> grę, lub jeszcze nie masz WP, to MM jest jednak najlepsze. Zwłaszcza jak jest w tym samym
mieście
> :-)

W takim razie jest jeszcze Allegro... ogólnie na necie prawie zawsze jest taniej



Tak, ale tu jeszcze trzeba zapłacić za koszty przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo. W nowo otwartym suwalskim Empiku w zasadzie nic specjalnego nie ma - to samo co wszędzie, ale odnoszę wrażenie, że mniej. Płyt z muzyką jest mało, filmów jest sporo, no i najwięcej książek niedostępnych w innych księgarniach. Kolekcja RPGów i karcianek też robi wrażenie. No i nie boją się sprzedawać anime z echchi. Co do gier - nic specjalnego, co by przykuło mój wzrok. Brakuje mi - o dziwo - gier z LEMa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2006 o 13:24, Iqor napisał:

Tak, ale tu jeszcze trzeba zapłacić za koszty przesyłki.


Tyle, ze często towar+koszt przesyłki i tak wychodzi taniej niż w MM czy Empiku. Nie zawsze, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 14:06, Vroo napisał:

Tyle, ze często towar+koszt przesyłki i tak wychodzi taniej niż w MM czy Empiku. Nie zawsze, ale...

Tyle, że w MM czy EMPiKu masz zawsze towar nowy. A na allegro masz towar używany i czasami nieźle zużyty ;-P
(o zniniszczonym celowo nie wspominam, dlatego że to są specyficzne przypadki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w innych empikach ale w empiku w Tychach jedna rzecz mnie zdziwiła. Na premiere Heros Of Might And Magic V cały empik był w plakatach, odmierzali czas do piemiery, promocje, konkursy i takie tam bzdety. A na premierze takiej gry jak Gothic 3 nic nie było, tylko następnego dnia leżał na półce jeden egzemplarz tej gry i nic więcej. A obie gry wydawał CD-PROJEKT więc przyczyna nie tkwi w tym że inny wydawca nie miał kasy czy co. Chyba CD-PROJEKT nie wysilił się z reklamą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:05, Losker14 napisał:

Nie wiem jak w innych empikach ale w empiku w Tychach jedna rzecz mnie zdziwiła. Na premiere
Heros Of Might And Magic V cały empik był w plakatach, odmierzali czas do piemiery, promocje,
konkursy i takie tam bzdety. A na premierze takiej gry jak Gothic 3 nic nie było, tylko następnego
dnia leżał na półce jeden egzemplarz tej gry i nic więcej. A obie gry wydawał CD-PROJEKT więc
przyczyna nie tkwi w tym że inny wydawca nie miał kasy czy co. Chyba CD-PROJEKT nie wysilił
się z reklamą.....

Cóz jeśli wirzyć słowom CDp HoMM sprzedał sie w ponad 100 tys egzemplarzy. Wątpię by Gothic zbliżył sie do tej ilości (mimo miodności tej gierki). HoMM to jedna z najsławniejszych serii gier, grają w nia i młodzi i ...ci dużo starsi. Gothic chyba nie ma aż tylu zapalonych fanów (gotowych kupić oryginała oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:52, A-cis napisał:

Tyle, że w MM czy EMPiKu masz zawsze towar nowy. A na allegro masz towar używany i czasami
nieźle zużyty ;-P
(o zniniszczonym celowo nie wspominam, dlatego że to są specyficzne przypadki)


Co? To nowych gier na allegro nie ma? Przecież zawsze znajdzie sie jakas nówka, a że jest konkurencja, to sprzedawcy obniżają ceny (przeważnie o kilka zł. ale zawsze coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem światkiem jak krakowski empik zostal okradziony! Gadam sobie z kumplem przed wejsciem, az tu nagle wyskakuje jakis koles, a za nim 3 ochroniarzy i biegaja sobie po rynku. A jak go zlapali mial przy sobie 3 CZEKOLAADY!! Po drodze jak uciakal chyba to komus dal czy cos bo nic u niego nie znalezli tylko te CZEKOLADY!! heheh fajna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować