Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmy CD Projekt i Microsoft podpisały umowę dotyczącą dystrybucji gier Microsoft na konsolę Xbox 360

153 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2006 o 13:23, Hegemon napisał:

> Podpinasz kabel i już działa (masz takie samo wejście jak w karcie sieciowej w kompie).
Auto-detect
> i konsola ma sieć. I nic Ci się nie zawiesi, nie masz gorszej grafiki, nie masz za mało
RAMu...
> :o)

A ja slyszalem, ze Xbox tez potrafi upasc i wymaga wtedy reseta.


Nie słyszałem o takim przypadku i nigdy mi się nie zdarzył, a Windwosa owszem (dlatego już na nim nie prcuję ;]). Co oczywiście nie skłania mnie do twierdzenia, że X jest niezawodny. Pokuszę się jedynie o stwierdzenie, że prawdopodobieństwo crashu systemu na PC (Win) jest większe niż konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 13:26, Hegemon napisał:

Jest niestety skrajnie liniowa i nie wymaga myslenia, tylko "przezywania" :P


Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Walka to czysta strategia na dodatek w wielu miejscach masz wybór pewnych dział (np. aeony).

Dnia 12.10.2006 o 13:26, Hegemon napisał:

Nie widzialem jeszcze lepszego horroru od Sanitarium.


Doskonała gra, fakt.

Dnia 12.10.2006 o 13:26, Hegemon napisał:

Nie no pewnie, w niekotre konsolowe tytuly chetnie by sie zagralo, ale ze wzgledu na strategie,
przygodowki, czy symulatory nie zamierzam sie jednak przesiadac.


O, i to jest chyba consensus. Zamiast definitywnej przesiadki alternatywa - raz w to, raz w tamto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 13:54, Hegemon napisał:

Coz, mi chodzilo o zawieszanie sie konsoli wywolane np. przegrzewaniem tudziez bledami w grch
(a moze i innymi powodami?). (...)


x360 mam od 5-6 miesięcy. W tym okresie konsola zawiesiła mi się dokładnie 2 razy. Natomiast w tym tygodniu windows zawiesił mi się już 3 razy. Większość tych opowieści to wymysły osób które w życiu nie miały tej konsoli w ręku. Kiedyś na gamespot weryfikowano takie zgłoszenia przez prośbę podania gamertaga. Mniej więcej co 10 go podawał <gamertag to taka wizytówka którą posiada każdy właściciel x360>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 14:54, shinian napisał:

x360 mam od 5-6 miesięcy. W tym okresie konsola zawiesiła mi się dokładnie 2 razy. Natomiast
w tym tygodniu windows zawiesił mi się już 3 razy.


Tylko czy indywidualne doswiadczenia maja byc decydujace? Winda XP zawiesila mi sie raz w ciagu ostatnich 3 lat (poszczegolne programy zawieszaja sie czesciej, ale nie wiem czy moge za to winic MS). 98 wieszal sie czesto, to prawda.

Moze jest np. tak, ze elementy skladowe Twojego komputera slabo ze soba wspolpracuja (maja niedopracowane sterowniki itp.) i dlatego komp Ci sie wiesza? Natomiast moze trafiles na dobra wersje Xboksa i Tobie wiesza sie tak rzadko, a innym znacznie czesciej?

Dnia 12.10.2006 o 14:54, shinian napisał:

Większość tych opowieści to wymysły osób
które w życiu nie miały tej konsoli w ręku.


Skad wiesz i czy masz dostep do amerykanskiego systemu podsluchowego Echelon? :P

Dnia 12.10.2006 o 14:54, shinian napisał:

Kiedyś na gamespot weryfikowano takie zgłoszenia
przez prośbę podania gamertaga. Mniej więcej co 10 go podawał <gamertag to taka wizytówka
którą posiada każdy właściciel x360>


A dlaczego ktos mialby chciec podawac jakiemus Gamespotowi ow gamertag? I czy nie podawanie owego gamertaga przez zglaszajacego wieszanie sie konsoli automatycznie go w Twoich oczach dyskwalifikuje czy raczej po prostu nie pozwala na weryfikacje problemu? Sam raczej niechetnie podaje dane mogace mnie jednoznacznie zidentyfikowac, na forach uzywam roznych pseudonimow, bo nie chce, zeby byle kto mogl sprawdzic w Google wszystkie moje zainteresowania. Moze inni w ten sposob chronia swoj gamertag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 15:34, Hegemon napisał:

Tylko czy indywidualne doswiadczenia maja byc decydujace? Winda XP zawiesila mi sie raz w ciagu
ostatnich 3 lat (poszczegolne programy zawieszaja sie czesciej, ale nie wiem czy moge za to
winic MS). 98 wieszal sie czesto, to prawda.


Tylko, że teraz to jest Twoje indywidualne doświadczenie:P Wpisz w google windows XP locks-up i zapewne wyskoczy ci przynajmniej tyle samo wyników jak w przypadku x360 locks-up.

Dnia 12.10.2006 o 15:34, Hegemon napisał:

Moze jest np. tak, ze elementy skladowe Twojego komputera slabo ze soba wspolpracuja (maja
niedopracowane sterowniki itp.)


Gdzie tam, dawno XP już nie reinstalowałem:P

Dnia 12.10.2006 o 15:34, Hegemon napisał:

Natomiast moze trafiles na dobra wersje Xboksa i Tobie wiesza sie tak rzadko, a innym znacznie czesciej?


Ja trafiłem na normalną wersję x360. Kłopoty z urządzeniami ma według MS 3-5% użytkowników. Wydaje mi się, że ten % jest troszeczkę wyższy i może sięgać 10%. Nie rozumiem pozatym tego całego rabanu wokół zawieszania. Microsoft całkowicie za darmo wymienia wadliwie x360 na zupełnie nowy egzemplarz gdy pojawiają się 3 czerwone lampki. Pozatym wszystkie x360 zakupione przed 1 stycznia mogą być wymienione, nawet gdy nie pojawiają się lampki.

Dnia 12.10.2006 o 15:34, Hegemon napisał:

> Większość tych opowieści to wymysły osób
> które w życiu nie miały tej konsoli w ręku.
Skad wiesz i czy masz dostep do amerykanskiego systemu podsluchowego Echelon? :P


Raczej z tego, że po pytaniu o gamertaga ci ludzie milkli na wieki:)

Dnia 12.10.2006 o 15:34, Hegemon napisał:

> Kiedyś na gamespot weryfikowano takie zgłoszenia
> przez prośbę podania gamertaga. Mniej więcej co 10 go podawał <gamertag to taka wizytówka

> którą posiada każdy właściciel x360>

A dlaczego ktos mialby chciec podawac jakiemus Gamespotowi ow gamertag? I czy nie podawanie
owego gamertaga przez zglaszajacego wieszanie sie konsoli automatycznie go w Twoich oczach
dyskwalifikuje czy raczej po prostu nie pozwala na weryfikacje problemu? Sam raczej niechetnie
podaje dane mogace mnie jednoznacznie zidentyfikowac, na forach uzywam roznych pseudonimow,
bo nie chce, zeby byle kto mogl sprawdzic w Google wszystkie moje zainteresowania. Moze inni
w ten sposob chronia swoj gamertag.


Dyskwalifikuje. Podanie gamertaga nie wiąże się z praktycznie żadnymi konsekwencjami- jedyne co może zrobić osoba postronna to sprawdzić ile dany gamertag ma Gaming Points. Aby wogóle móc pogrzebać w gamertagu danej osoby (achievementy, opis, ostatnio grane etc.) trzeba wysłać friend request i dana osoba musi ten friend request zatwierdzić. Tego natomiast nikt od tej osoby nie wymagał. Cały haczyk polega na tym, że aby podać nazwę gamertaga trzeba go najpierw mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiero zaczeli prace, pewnie otworza kolo poludnia. o zadnej obsuwie nie ma mowy, gdyz nikt nie podawal godziny otwarcia a nawet jak otworza o 23:59, to bedzie zgodnie z informacja w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:29, Inuki napisał:

A możeby tak jakiś konkursik z okazji otwarcia działu? Główną nagrodą byłby oczywiście XBOX
360.


Hohoho. Nie za bardzo się przyzwyczailiście do konkursików MOI MILI?!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:33, Soleila napisał:

Hohoho. Nie za bardzo się przyzwyczailiście do konkursików MOI MILI?!:)))

oj, lepiej bylo by dostac bez wysilku ale to juz by chyba nie przeszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:33, Soleila napisał:

Hohoho. Nie za bardzo się przyzwyczailiście do konkursików MOI MILI?!:)))


taki konkurs z xbox 360 do wygrania to niezla sprawa ;)
PS kiedy rozwiazanie konkursu zwiazanego z ksiazkami Stephena Kinga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zawieszanie się Xboxa360, to w moim jest znikoma, x posiadam od 4 miesięci i liczba zawieszeń to....0, powiem tyle świetny sprzęd. Tylko jedną z wad jest jego "głośność", gdy muzyka cichnie to słychać dość głośno jego wentylatory. Ale patrząc na jego moc obliczeniową, musiało to być konieczne.

Słowo do CDP, kiedy już ruszy dział z Xboxem, bo nie mogę się doczekać. Oczywiścię nie chcę popodzać, ale chciałbym się dowiedzieć tylko godzina, o ile można :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:33, Soleila napisał:


Hohoho. Nie za bardzo się przyzwyczailiście do konkursików MOI MILI?!:)))


No, może troszeczkę! Byłoby naprawdę SUPER gdyby taki konkurs powstał, oczywiście zadanko byłoby warte tego XBOXA. Może jednak CDP da się przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:33, Soleila napisał:

Hohoho. Nie za bardzo się przyzwyczailiście do konkursików MOI MILI?!:)))


A kto nas do nich przyzwyczaił ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 12:08, Klimos napisał:

> Hohoho. Nie za bardzo się przyzwyczailiście do konkursików MOI MILI?!:)))

A kto nas do nich przyzwyczaił ???



Tudd. :] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować