Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmy CD Projekt i Microsoft podpisały umowę dotyczącą dystrybucji gier Microsoft na konsolę Xbox 360

153 postów w tym temacie

CD Projekt

Firmy CD Projekt Sp. z o.o. i Microsoft Sp. z o.o. poinformowały, że podpisały dziś umowę dotyczącą dystrybucji w Polsce gier firmy Microsoft na konsolę Xbox 360.

Przeczytaj cały tekst "Firmy CD Projekt i Microsoft podpisały umowę dotyczącą dystrybucji gier Microsoft na konsolę Xbox 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh... to dobra wiadomośc. Dziś macie w sumie urodziny, wiec nie powinienem narzekać, ale... nie nie bede narzekac. Mam tylko nadzieje, ze teraz w waszych newsach skonczy sie "dogryzanie" Sony i Playstation 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczepię się ale znalazłem drobną literówkę :)
Nie cieszcie się za bardzo bo CDP nic na xBoxa nie będzie sprzedawał. Jest "wyłączonym" dystrbutorem gier na niego :)

pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz CDP wkracza na arene DUZYCH pieniedzy :)
Mam nadzieje, ze dzieki tak duzemu zastrzykowi (tzn. na przestrzeni czasu, w miare jak setki tysiecy ludzi beda kupowac gry) CDP podniesie (i tak juz swietna) jakosc swoich produktow... no i wladuje wiecej kasy w Wiedzmina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no.... respect dla Panow z CD Projekt !! :D no no :), konsola bedzie dostepna oczywiscie dopiero 3 listopada ? :P czy bedzie mozliwosc wczesniejszego zakupu [zaklepania ??].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora umierać, dystrybucja gier i konsol innych niż tych wyprodukowanych przez Sony trafiła w ręce poważnego, wyspecjalizowanego dystrybutora :D Gdyby jeszcze tak produkty Nintendo... nieee, to już by było za dużo na me biedne serce ;)
Co do samego X360 - konsola wprawdzie droga, ale przecież będzie mnóstwo promocji, w których będzie ją można wygrać, prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować