Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Ja za to uwarzam, że dzisiaj był najlepszy odcinek gram.tv, bo było dużo o Wiedźminie. Już nie moge doczekać się kiedy wyjdzie, chodż i tak mi na kompa nie wejdzie ale przynajmniej recenzja bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 15:36, mati285 napisał:

>/.../
A ja dzisiejszego odcinka nie obajrzałem,bo byłem w szkole,ehh :/.....


w soboty tez do szkoly chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 15:50, Lord Andre 1 napisał:

> >/.../
> A ja dzisiejszego odcinka nie obajrzałem,bo byłem w szkole,ehh :/.....

w soboty tez do szkoly chodzisz?

Nie no dzisiaj był wyjątek ;) Odrabialiśmy jakiś tam dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 15:52, mati285 napisał:

> > >/.../
> > A ja dzisiejszego odcinka nie obajrzałem,bo byłem w szkole,ehh :/.....
>
> w soboty tez do szkoly chodzisz?
Nie no dzisiaj był wyjątek ;) Odrabialiśmy jakiś tam dzień.


a to spoko ja tez mailem ostatnio taka akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmhm...albo ja mam coś z oczami, albo za dużo na konsoli ktoś gra. W zapowiedzi World in Conflict były dziwaczne platformy, bo tylko Xbox360 i Ps3, a PC nie było. Co lepsze wersji Ps3 przecie nie ma i nie została zaplanowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w końcu nie było żadnego królika bystrzaka.... To na plus, a minusy? Po co recenzować tą samą grę 2 razy, tyle, że na inne platformy(Wirtual Tenis)?! Zamiast tego mogli się właśnie skupić na recenzji WiC i zdążyć z recką na czas. Druga sprawa- Medieval II klasyką? Rozumiem Medieval I, ale tu reklama jest już namacalna- ta "klasyka" ma zachęcić do dodatku... Co potwierdza, że Gram.Tv zamiast informować graczy (czemu nikt nie wspomniał o śmierci McRae przy DIRT-cie?!) pozostaje marketingowym... no nie śmieciem, bo program ma swój poziom i miło mi się go ogląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo u mnie (Poznań) program latał bez problemu obejrzałem go po raz pierwszy od bardzo dawna, i co ? i wiedzę że za dużo nie zmieniło się w podejściu prowadzących do niektórych tytułów. nawiązuję tu do recenzji Smackdown vs Raw 2007. Tą całą gadkę o udawaniu mogli sobie podarować, a na koniec jeszcze to stwierdzenie że jak denerwują cię loadingi to odpuść sobie tą grę co za absurd, to mniej więcej tak jakbym powiedział żeby odpuścić sobie oglądanie gram tv bo tam przez większą część programu pokazują gierki z postaciami nie przekraczającymi 2mm na ekranie monitora ( mówię tu o wszelkiego rodzaju strategiach), żenada, oglądając recenzje w takim wykonaniu poważnie zastanawiam się czy sobie nie odpuścić następnego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program dalej mnie nie przekonuje... ale dzisiaj był najlepszy odcinek po wakacjach (bo ogólnie najlepszy był pierwszy). Nie było iditycznych i wogóle nie śmiesznych dowcipów prowadzących, recenzje dalej monotnne i nudne, ale dało się suchać. Była recenzja Colin McRae: DiRT, ale powiedzcie mi dlaczego nikt nie wspomniał o śmierci (niech Bóg czuwa nad jego duszą) tego rajdowca? Przydało by się jakieś info, choć nie wyobrażam sobie jak "głos" który czyta recenzje, bez niczego, ot tak sobie wspomina o śmierci Colina. Cóż, według mnie dzisiejszy odcinek to taka +3/6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się stało ale obudziłem się na napisach końcowych. Jest to mój pierwszy odcinek, którego nie obejrzałem. Byłby ktoś tak dobry i napisał jakie gry zostały zrecenzowane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:00, Moras1990 napisał:

Nie wiem jak to się stało ale obudziłem się na napisach końcowych. Jest to mój pierwszy odcinek,
którego nie obejrzałem. Byłby ktoś tak dobry i napisał jakie gry zostały zrecenzowane? :)


http://www.gram.pl/gramtv/

Byście wkleili ten adres do tego głównego posta na górze, dzięki temu unikniemy takich pytań "Co było dziś?". Wszystko na ich stronie jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować