Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Hmm, jeśli się nie mylę program zaczął się o 10.50. Kiedyś też były takie różnice 10 minutowe. Widać, że TV4 ma gdzieś ten program i emituje go jak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:33, Mac Cry napisał:

Hmm, jeśli się nie mylę program zaczął się o 10.50. Kiedyś też były takie różnice 10 minutowe.
Widać, że TV4 ma gdzieś ten program i emituje go jak chce...

przegapiłem pół recenzji Wiedźmina i to co było przed nim... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:36, Madoc napisał:

> Hmm, jeśli się nie mylę program zaczął się o 10.50. Kiedyś też były takie różnice 10 minutowe.

> Widać, że TV4 ma gdzieś ten program i emituje go jak chce...
przegapiłem pół recenzji Wiedźmina i to co było przed nim... :(

Ja to samo dokładnie. Włączyłem TV4 o 11 równej patrze a tutaj recenzja Wiedźmina. O 11.15 się kończy no to patrze na telegazetę a tutaj pisze, że o 10.50 się zaczęło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:33, Mac Cry napisał:

Hmm, jeśli się nie mylę program zaczął się o 10.50. Kiedyś też były takie różnice 10 minutowe.
Widać, że TV4 ma gdzieś ten program i emituje go jak chce...


właśnie dobrze że wcześniej ogladałem jeszcze v-maxa na TV4 bo przegapiłbym pół programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:45, Steel Dogg napisał:

> Hmm, jeśli się nie mylę program zaczął się o 10.50. Kiedyś też były takie różnice 10 minutowe.

> Widać, że TV4 ma gdzieś ten program i emituje go jak chce...

właśnie dobrze że wcześniej ogladałem jeszcze v-maxa na TV4 bo przegapiłbym pół programu


Tja... Zauważyłem że wszyscy narzekają na przesunięcie programu, ale w gazecie telewizyjnej (przynajmniej mojej) pisało 10:50. Ja się nie spóźniłem (no może o 5 minut bo musiałem coś jeszcze zrobi :P) i radze wam czasem zajrzeć do gazety ^^
Ogólnie strasznie mnie wkurza w gram.TV, ze tak szybko nawijają... Czasami nie nadążam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego radzę wszystkim wrobić sobie nawyk, żeby zawsze w piątek wieczorem sprawdzać telegazetę. Bo ja od początku wiedziałem, że program ten nigdy nie będzie miał stałej pory i zawsze będą jakieś przesunięcia paro minutowe. Anyway to Gram.TV powinien aktualizować na bieżąco swoją stronę i informować na swojej stronie o godzinie emisji lub nawet na forum o tym napisać.

A odcinek kiedy był kręcony? Przecież Unreal Torument 3 ma wielką szansę wyjść już w listopadzie, posiadacze Ps3 będą musieli poczekać, źródło ze strony CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2007 o 11:27, Pablo Guminio napisał:

Zapewne już nie zdążysz :D Ja wysłałem od razu odpowiedź jak tylko usłyszałem pytanie :D

A ta w ogóle to kiedy będą wyniki z poprzednich konkursów??

To to jest w systemie kto pierwszy ten lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, jak program, który usiłuje być profesjonalnym programem o grach (i reklamówką CDP, ale o tym sza, bo przeca powiązań oczywiście nie mają :D :P) nie może się doczekać prawdziwej strony internetowej, a do tego aktualizowanej raz na jakiś czas... A tekst na koniec programu - pamiętajcie, jesteśmy na gram.pl jest śmieszny :) zwłaszcza mając na uwadze ich stronę i to, że panowie prowadzący chyb asie tu nie udzielają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:02, kordzio1 napisał:

Ja się zastanawiam, jak program, który usiłuje być profesjonalnym programem o grach (i reklamówką
CDP, ale o tym sza, bo przeca powiązań oczywiście nie mają :D :P) nie może się doczekać prawdziwej
strony internetowej, a do tego aktualizowanej raz na jakiś czas...

Hmm http://www.gram.pl/gramtv/ , fakt, mogli by ją bardziej aktualizować, archiwalne odcinki, aktualne wyniki sprzed tygodnia -_-, ale to tylko marzenia.

Dnia 27.10.2007 o 12:02, kordzio1 napisał:

A tekst na koniec programu
- pamiętajcie, jesteśmy na gram.pl jest śmieszny :) zwłaszcza mając na uwadze ich stronę i
to, że panowie prowadzący chyb asie tu nie udzielają

Kiedyś w tym temacie, któryś z prowadzących wypowiadał się, ale regularnie nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:41, Mac Cry napisał:

Czyli przegapiłeś newsy i reckę NHL 08


Właśnie, było coś ciekawego przed recenzją NHL 08? Bo oczywiście spóźniłem się trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:51, Lord Andre 1 napisał:

A twoim zdaniem to skąd Geralt pochodzi no ba ja np. nie wiem.


W kisiążce napisane jest że on sam nie wie, natomiast "Geralt z Rivii" wzieło sie z tego że jakiś tam tytuł wypada mieć, tak to mniej więcej opisane jest w książce, może coś przekęciłem ale napewno Geralt nie pochodzi z Rivii.

Jak kolega odda mi ksiązki to może poszukam tego fragmentu i zacytuje tu...

A i jeszcze mi się nawet przypomniało że takie pytanie było w "Wiedźmińskim Kompendium" z Cd-Action, dokładnie na stronie 71, pytanie 03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w szkole i niestety nie mogłem obejrzeć. Na pytanie konkursowe i tak bym za szybko nie odpowiedział więc w sumie, prócz odcinka, nic nie straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autora konkursu zapewne chodzilo wlasnie o odpowiedz Geralt z Rivii (bo pytania w tym programie sa zazwyczaj banalne).

A co do nagord odbywa sie to chyba na zasadzie losowania a nie kto pierwszy ten lepszy. Tez jestesm ciekaw kiedy wyniki, kiedys pojawialy sie one jakos w czwartek na gram.pl a teraz to nie wiem jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować