Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Według mnie program powoli umiera... Opowiadają tak o grach, jakby nienawidzili ich i jakby nie mieli z tego szczęścia(chyba, że tak jest, ale w to wątpię). Żeby uratować ten program powinien on trwać koło godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak niezbyt mi przypadł do gustu. Przede wszystkim to zdaje mi się, że oni tam ze wszystkim nie biegną, a lecą, np. gadają, że tu w Mass Effect coś tam coś tam przez minutę, a potem: to my wam teraz pokażemy walkę! A ta walka to jest ledwo jakieś 5s... Zresztą i recenzji mało, i w ogóle w moim odczuciu to prowadzący wypowiadają się trochę drętwo i jak czasem rzucą żart to trochę na siłę... Ale oglądam, bo i tak w soboty rano nie ma co robić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 22:26, reykan napisał:

Jakoś tak niezbyt mi przypadł do gustu. Przede wszystkim to zdaje mi się, że oni tam ze wszystkim
nie biegną, a lecą, np. gadają, że tu w Mass Effect coś tam coś tam przez minutę, a potem:
to my wam teraz pokażemy walkę! A ta walka to jest ledwo jakieś 5s... Zresztą i recenzji mało,
i w ogóle w moim odczuciu to prowadzący wypowiadają się trochę drętwo i jak czasem rzucą żart
to trochę na siłę... Ale oglądam, bo i tak w soboty rano nie ma co robić:P


Ja też tak mam, ale niedługo stracę już cierpliwość :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszyscy sądzą tak samo jak ja! pierwsze odcinki były ok, ale później klapa recki o których już dawno czytałem! ogólnie flaki z olejem! nuda ale każdy gracz powinien czasem rzucić okiem(będą mieli dużą oglądalność,może się rozwiną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 11:35, DJ Danielus napisał:

PES 2008

A ja zapomniałem temat więc wypisałem pełną nazwę, ale mam nadzieję, że przyjmą.:) I mam też nadzieję, że ne jest to kto pierwszy ten lepszy, bo wysłałem przed chwilą.

BTW Może mi ktoś powiedzieć co było przed reklamami, bo oczywiście znowu się spóźniłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O chłopie żałuj.

Był Call of Duty 4, Unreal Tournament III, Tony Hawk''s Proving Ground i zdziwiło mnie że ma być też na PC.

Było też mówione że Wiedźmin ma bardzo dobre opinie za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 11:57, Jacek Pyda napisał:

Dane: Michał Kowalski
Lublin, ul. Głęboka
21-002 Marysin


To Michał Kowalski jest z Lublina czy Marysina? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 13:12, bunio38 napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy była recka Crysisa i CODa 4? Jeżeli tak to jakie dostały oceny?


Jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować