Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 19:18, Michał Walczyk napisał:

w którym miejscu na gram pl są podane wyniki


Zwykle są (a raczej były) na stronie głównej. Jednak od poprzedniego sezony gram.tv wyniki się nie pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mają nas w życi, od września nie ogłoszono wyników konkursu, strona programu nie jest aktualizowana.
Może potrzebuja czasu aby sie rozkręcic, pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem kolejnym poszkodowanym przez program TV 4 :/ ponieważ też nie obejrzałem program i recenzji Wiedźmina ale na szczęście będzie powtórka w piątek o 8.50 więc sobie ją nagram :)
Oby ten odcinek był fajny :) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co fakt, to fakt... Od dwóch miesięcy nikt nie raczył podać wyników konkursów a strona programu nie jest za specjalnie aktualizowana. Tak jak było ze stroną Gameboxa - cisza kompletna...

A na dodatek - wczoraj zamierzałem w końcu (po dobrych 2 tyg. wymuszonej przerwy) obejrzeć program. Czy może raczej - nagrać. I co się okazało? Że zamiast GRAM.TV leci największy gniot telewizyjny (obok "Gwiazd tańczących na lodzie", "Sędzi Anny Marii Wesołowskiej" oraz "W11" i "Detektywów"). Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:22, ZiomSnake napisał:

Witam ja jestem kolejnym poszkodowanym przez program TV 4 :/


Omg, poszkodowanym, jak to brzmi. Jeżeli Gram.tv Ci w czymś przeszkadza przestań go oglądać i ''no problem'', wnerwia mnie takie gadanie, a jeżeli faktycznie zależało Ci (nie tylko Tobie, widzę, że wiele osób nażeka na zmianę godziny emisji) na programie, trzeba było poświęcić chwilę czasu na przejrzenie programu TV/telegazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni, to chyba poza wymyślaniem, zapomnieli o tych konkursach. Nie ma wyników z czerwca br. :( Strona jest nieaktualizowana. Czy oni w ogóle pamiętają o tym programie? Dodatkowo TV4 ciągle zmienia terminy i dobrze, że zajrzałem na ich stronę, bo znowu bym przespał... Kiedyś to się chociaż czasem któryś nich wypowiadał na forum :/

EDIT: Czy oni mają w ogóle jakiegoś maila poza poza konkursowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczorajszy odcinek rozczarował? Czemu?
O 10:35 przypominam sobie, że dziś leci program. O 11 patrzę, a leci Big Brother [badziew]... Wkurzony w program, a tu, że gram.tv był o 10. No, fajno. Nie mogli powiadomić. Też coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:50, Aras1991 napisał:

2 tyg temu polecali gre rogue cos tam na ps2 tylko wie ktos ile ona kosztuje??

Zapewne chodzi ci o grę Rogue Galaxy. Jej cena kształtuje się na około 180-200 zł. Poczekaj rok - na pewno stanieje. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:36, Liqid napisał:

Mnie wczorajszy odcinek rozczarował? Czemu?
O 10:35 przypominam sobie, że dziś leci program. O 11 patrzę, a leci Big Brother [badziew]...
Wkurzony w program, a tu, że gram.tv był o 10. No, fajno. Nie mogli powiadomić. Też coś...

Doskanale cie rozumiem chłopie, ja też tak samo miałem. Zwłaszcza że wtedy było więcej o Wiedźminie, bo nie wiem jak wy ale ja sie chyba w tej grze zakochałem xD. I mam takie jedno pytanie:CZy wiecie gdzie sie sprawdza wyniki konkursów gram Tv ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:39, DartiReviMaster napisał:

I mam takie jedno pytanie:CZy
wiecie gdzie sie sprawdza wyniki konkursów gram Tv ??


Nie da się, jak wygrasz zostaniesz powiadomiony drogą mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:45, milten6 napisał:

Nie da się, jak wygrasz zostaniesz powiadomiony drogą mailową.


Hmmm, dziwne. W końcu w Gram Tv mówili: "Lista Zwycięzców konkursu znajduje sie na www.gram.pl" Więc raczej powinno być, ale pewnie masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:55, milten6 napisał:

Powinno, ale nie ma :|.
Od września, czyli nowego "sezonu" żadna lista zwycięzców nie pojawiła się na stronach gram.pl.

Teraz wiem czemu uważam ten nowy sezon za gorszy :] . Nie dość że wygląd sie zmienił i skala ocen to jeszcze to. Normalnie skandal ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sprawdzić program TV.
Jutro są dwie powtórki ostatniego odcinka: jedna o 6:15, druga o 15:25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 21:43, Linux M napisał:

Wystarczy sprawdzić program TV.
Jutro są dwie powtórki ostatniego odcinka: jedna o 6:15, druga o 15:25.



Jaki program mozna w czwartek sprawdzic :D??
Ale dzięki za odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować