Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 16:49, Mac Cry napisał:

Nie wie ktoś ile Wiedźmin dostał? Domyślam się, ale... Jutro nie obejrzę bo muszę do szkoły
iść :/



Widzę, że wzorowy uczeń z ciebie xD a jak chodzi o Wiedźmina to dostał 9+ lub 9 o ile dobrze pamiętam :)

===>11:00 Gram.tv <===

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 16:51, SHARP1990 napisał:

Widzę, że wzorowy uczeń z ciebie xD a jak chodzi o Wiedźmina to dostał 9+ lub 9 o ile dobrze
pamiętam :)


Tja, wszyscy z miasta muszą przyjść (5 osób, w tym ja, bo nie mają dojazdu), a reszta z poza miasta, jak nie ma dojazdu jest usprawiedliwiona...
A myślałem, że 10 dostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zauważyłem kolejny błąd w tym programie. Chodzi o recenzję FIFY 08. W platformach na których ukazała się gra,obok X360,PS3 i Wii widniał PC. A jak wiadomo wersja konsolowa i pecetowa to dwie różne gry. Wypadało by o tym wspomnieć,zwłaszcza,że recenzowana była wersja z next-genów czyli znacznie lepsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 11:19, mati285 napisał:

Niestety zauważyłem kolejny błąd w tym programie. Chodzi o recenzję FIFY 08. W platformach
na których ukazała się gra,obok X360,PS3 i Wii widniał PC. A jak wiadomo wersja konsolowa i
pecetowa to dwie różne gry. Wypadało by o tym wspomnieć,zwłaszcza,że recenzowana była wersja
z next-genów czyli znacznie lepsza :(


Na to samo chciałem zwrócić uwagę.Na next-genach świetnie to wygląda ale już na PC to po prostu jest do kitu.Dodany nowy tryb i trochę zwiększony poziom trudności.To jest nic nowego za kolejne 130zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek nie za bardzo mi się podobał... Szczerze mówiąc wyłączyłem go już po połowie.
Po pierwsze recenzja Fify 08, a ponieważ jako wymieniona platforma był PC uznałem, że recenzowana jest też wersja na tę platformę - mimo, że nie wspomniano o tym, że gracze PCtowi i PlayStationowi 2 dostali to samo co rok temu, ocenę 8 dla tej gry uważam za ponury żart ("jedzie mi tu czołg?" żeby dawać tej grze 8?). PC dla EA to jeszcze nie next-gen.
Drugie, komentarz do Blazing Angels... Twórcy mówili podczas jednej z zapowiedzi, że samoloty, które znajdą się w grze istotnie była w planach niemieckich, rosyjskich i amerykańskich konstruktorów, ale większość to ich własna szalona twórczość. Ja bym o tym wspomniał, zwłaszcza, że ta gra będzie kompletnym zaprzeczeniem historii i realizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek to klapa była, do tego dalej nie ma rozwiązań konkursów. Dziwie się że nie ma regulaminu konkursów, tam powiini napisać warunki uczestnictwa, czas na wysyłanie odpowiedzi, i takie tam...
Przynjamniej byłoby się do czegoś odwołać, a tak to mają nas w w... Wiecie czym :P

Jeślo ktoś jeszcze ma zamiar to oglądać to jutro o 11.00 TV4 (wg TO&OWO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam gram.tv ale według mnie jest za mało recenzji a program ogólnie jest za krótki...
I to jedyne minusy, a tak wogóle miło obejrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek w miare, lepszy od ostatniego, zdziwiła mnie troszke da 10 dla Orange Box ale widocznie jest wart grzechu...
Maila wysłałem zaraz po tym jak zadali pytanie. W sumie wyników i tak nie ogłoszą, bo czekam na nie od września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek całkiem niezły. Jednak co nam po konkursie, który od czerwca nie ma wyników. Ehh, trzeba mieć nadzieję... :P

EDIT: Zapomniałbym się spytać: co było przed reklamami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. News: Mortal Combat 8 na x360 i ponoć na PC
2. Zap: Too Human na x360
3. News: Carmen Electra grała na konferencji w Guitar Hero III z jakimiś futbolistami i wygrała :D
4. Zap: Dodatek do AoE III
5. News: Mass Efect
6. Rec: dodatek DO Fear-a 7/10
7. Zap: dodatek do Supreme Commandera
8. Rec: Sega Rally 8/10

Wiem to bo mam zgrany ten odcinek na twardy dysk nagrywarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:21, pirat333 napisał:

Ja jestem tu nowy i chciałem się dowiedzieć ile trzeba czekać na rozstrzygnięcie konkursu gram
tv bo dzisiaj wziąłem w nim udział.


Nikt o tym nie wie. Od września czekamy na odpowiedzi. Zresztą jakbyś poczytał poprzednie posty to bys się dowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, kurde... Nie dość, że wyników nie ma już niemal od 3 miesięcy, to jeszcze wciąż nikt nie raczył wyjaśnić, jak to rzeczywiście jest z tym wybieraniem zwycięzców. Losowanie? Kto pierwszy, ten lepszy? "Informacja" ze strony programu wskazuje raczej na tę drugą możliwość, mam jednak wielką nadzieję, że tak nie jest...

Program ogląda się chyba nie po to, by jednocześnie siedzieć przy kompie i w połowie przerywać oglądanie, rzucać się do wysyłania mejli itd. Poza tym - taki system kompletnie dyskwalifikuje tych, którzy nie oglądają za pierwszym razem/nie mają akurat dostępu do komputera.

Postuluję przeprowadzanie losowań... i podanie wyników.

PS Ciekawa sprawa - na stronie programu "zajawka" (co za termin) jest aktualizowana, tak jak i lista pozycji do omówienia w danym odcinku. A reszta zawartości? Nieruszona. Aha. Brawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 18:18, MonkOfWar napisał:

Postuluję przeprowadzanie losowań... i podanie wyników.

Nie tyko Ty, ja z niecierpliwością czekam na wyniki od września...

Dnia 19.11.2007 o 18:18, MonkOfWar napisał:

PS Ciekawa sprawa - na stronie programu "zajawka" (co za termin) jest aktualizowana, tak jak
i lista pozycji do omówienia w danym odcinku. A reszta zawartości? Nieruszona. Aha. Brawo...

Tez to zauważyłem, coś się mi wydaje, że robią nas w balona. Robią konkursy po to aby sobie zwiększyć oglądalność, a wyników jak nie było tak nie ma. Troszke to zniechęca widzów... Prawda?

Dorwaem nowe TO&OWO, Gram.tv będzie o noramalnej porze czyli TV4 godz 11.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obejrze dzisiaj Gram.TV co za pech. Na Poznań Game Arena cały dzień więc nie będzie możliwości ale powturke raczej obejrrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować