Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2007 o 07:31, Lord Andre 1 napisał:

Nie obejrze dzisiaj Gram.TV co za pech. Na Poznań Game Arena cały dzień więc nie będzie możliwości
ale powturke raczej obejrrze.


Twoja ortografia kuleje :D
A mniejsza , ale chyba lepiej posiedzieć na Game Arena niz oglądać 30 minutowy (+reklamy ) Gram.TV. Ja raczej obejrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek bardzo fajny. A mam pytanie: jak dokładnie brzmiało pytanie konkursowe ? Chodziło o technologię generującą zdjęcia piłkarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 12:17, PoTomek napisał:

Bieda z nędzą dziś była.

Dokładnie! Ja fuksem trafiłem na Gram.Tv, ale nic ciekawego nie było oprócz Gears of War!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek 50-ty, tak się nim cieszyli, a moim zdaniem był najgorszy z dotychczasowych.

A my ciągle czekamy na wyniki... myślicie, że kiedyś je opublikują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 12:57, pirat333 napisał:

NeVeN widzę że jak narzie jest nas dwóch ze zdjęciem WIEDŹMINA. A tak wogóle ktoś już wygrał
jakiś konkurs z gram tv

Na tym forum Geralt na awatarze to często spotykana sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 13:10, geralt z rivii7 napisał:

właśnie wygrał ktoś coś kiedyś bo sam nie wiem po co wysyłam maile tam??


Oczywiście jest spora grupka ludzi, którym udało się wygrać pare cennych nagród. Dla przykładu podam, że gramowiczka Magwisienka pare miesięcy temu kiedy były podawane wyniki konkursów coś na pewno wygrała :-) Zresztą jak się cofniesz parenaście stron wstecz to możesz sobie sam przeczytać wpisy tychże osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bardzo, ale to bardzo kiepski odcinek. Czy ci prowadzący się kiedyś przynajmnie nauczą udawać, że mają poczucie humoru? Oj, przepraszam, oni mają poczucie humoru, ale to chyba takie, które tylko 12 latków... no może maksymalnie 13 latków śmieszy. Dobra tyle o prowadzących. Teraz recenzje, nic ciekawego, monotonnia, nawet ta cała "recenzja tygodnia" wypada blado, zresztą jak zawsze. Zapowiedzi? Oj, jeszcze gorzej. Jak dla mnie program jest bardzo słaby, od samego początku go nie lubiłem, ale że nie mam co robić z rana (teraz się to powoli zmienia, mam PS2) go oglądałem. Teraz zapewnie się spytacie "dlaczego oglądasz takie słabe programy, jak Ci się nie podoba to nie oglądaj". Ja odpowiem tak, o tej godzinie w sobotnie ranki nie ma nic ciekawego w TV (no może czasem na Discover Channel coś fajnego puszczą, a jeszcze fajniej jak to będzie o Titanicu). Jedyny odcinek który naprawdę mi się podobał (bo nie było w nim dziecinnego poziomu humoru i nawet jako takie rcenzje były) to ostatni prze wakacjami. Teraz program z każdego odcinka, na każdy jest coraz gorzej.


A właśnie. Panie Sońta (czy jak Ci tam jest), dziękował nam Pan, że oglądamy ten program już 50 odcinków. Nie ma za co, ale muszę się przyznać, że oglądam go tylko z nadzieją, że wkońcu się Wam uda zrobić fajny program... nadzieja matką głupich. Ehh... ja już wolę Reviev Territorry (ah te żarty Miłosza :]) i Ś.P Game Boxa, a nawet Tilta, które naprawdę są/były 100 razy lepsze od GRAM.TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeczywiście 50 odcinek był tragiczny, prawie nic ciekawego. Ale mam pytanie z konkursami gram.tv.Jeżeli piszą żeby wysłać maila z jakimś chasłem( tutaj chyba football manager)to jak odpowiedzieć na ptytanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 13:49, dominikańczyk napisał:

Żeczywiście 50 odcinek był tragiczny, prawie nic ciekawego. Ale mam pytanie z konkursami gram.tv.Jeżeli
piszą żeby wysłać maila z jakimś chasłem( tutaj chyba football manager)to jak odpowiedzieć
na ptytanie???


W tytule mail''a wpisujesz: "Football Manager 2008", natomiast w treści wiadomości wpisujesz odpowiedź. Mam nadzieje, że teraz będzie dla Ciebie wszystko jasne i zrozumiałe. Dodam tylko, że adres e-mail''a to konkurs@gram.pl i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, porażka. Recenzja The Guild 2. Recenzja dodatku do The Guild 2. Miesiąc później The Guild 2 w klasyce (jakby nie było żadnych innych lepszych gier),a teraz dodatek do Guild 2 w klasyce. Jest to dla mnie kompletnie niezrozumiałe, by dodatek mógł być klasyką!!! x_x CDP- jeśli Wasz produkt się nie sprzedaje, to trudno, nie możecie go wciskać konsumentom na siłę. Zresztą to samo z F.E.A.R. FEAR na PC, dodatek do FEARA, FEAR na XBoxa, FEAR na PlayStation 3, wreszcie FEAR w klasyce i cały czas ten sam tekst, że czujemy ulgę, gdy dojdzie do walki. Ludzie, to nie o to chodzi!
A i jeszcze jedno- SingStar. Jest teraz tyle dobrych gier, wysyp nowych produktów, a Wy recenzujecie jakieś karaoke?! Może skupcie się na grach ważniejszych niż Mis Uszatek is back, Królik Bystrzak Ressurection, czy Barbie podbija świat? I nie narzekajcie mi, że nie zdążyliście zrecenzować jednej z najważniejszych gier roku, jak skupiacie się na takich za przeproszeniem pierdołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 13:49, dominikańczyk napisał:

Żeczywiście 50 odcinek był tragiczny, prawie nic ciekawego. Ale mam pytanie z konkursami gram.tv.Jeżeli
piszą żeby wysłać maila z jakimś chasłem( tutaj chyba football manager)to jak odpowiedzieć
na ptytanie???


To owe "hasło" to tytuł maila. W tym przypadku właśnie "Football Manager".

A odpowiedź wpisujesz w treści maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować