Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2007 o 13:57, piotrek napisał:

> Żeczywiście 50 odcinek był tragiczny, prawie nic ciekawego. Ale mam pytanie z konkursami
gram.tv.Jeżeli
> piszą żeby wysłać maila z jakimś chasłem( tutaj chyba football manager)to jak odpowiedzieć

> na ptytanie???

W tytule mail''a wpisujesz: "Football Manager 2008", natomiast w treści wiadomości wpisujesz
odpowiedź. Mam nadzieje, że teraz będzie dla Ciebie wszystko jasne i zrozumiałe. Dodam tylko,
że adres e-mail''a to konkurs@gram.pl i to wszystko.

Dzięki teraz będe wiedział! (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ten program trwał godzinę z dwoma krótkimi reklamami, to rozumiem. Kilka zwiastunów, z cztery porządne dziesięciominutowe recenzje, może jeszcze test sprzętu... To by było coś a nie tak jak teraz - 20 minut i jeszcze reklamy w między czasie. :/ Kto jak kto, ale CDP i Gram.pl mogłoby się bardziej postarać, bo to co to jest to nie to. Teleexpres jest dłuższy i ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 14:45, Falconer napisał:

Jakby ten program trwał godzinę z dwoma krótkimi reklamami, to rozumiem. Kilka zwiastunów,
z cztery porządne dziesięciominutowe recenzje, może jeszcze test sprzętu... To by było coś
a nie tak jak teraz - 20 minut i jeszcze reklamy w między czasie. :/ Kto jak kto, ale CDP i
Gram.pl mogłoby się bardziej postarać, bo to co to jest to nie to. Teleexpres jest dłuższy
i ciekawszy.

Całkowicie się zgodzę!! Reklama trwa dłużej niż porgram:/
A telekspres jest wiele ciekawszy i dłuższy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z wynikami konkursow? Juz dawno nie bylo ich podanych...Na dodatek, wyslalem ostatnio chyba z 5-6 odpowiedzi i na zadna z nich nie bylo ZADNEJ odpowiedzi (ni to na maila, ni to na gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu lipa :P Recka GoW-a była tyko ciekawa, a reszta mnie nie interesowała. Nie rozumiem tyko po co mówią oni o grach które wyszły pare mięsiecy temu(np Gulid czy Eragon), przecież nie są to wybitne gry i nie należą do klasyki. Chodzi tu chyba tyko o to, aby redeycje zareklamować. Cd- Projekt wstydź si :P Tak sokończe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:59, Gofer31 napisał:

Co z wynikami konkursow? Juz dawno nie bylo ich podanych...Na dodatek, wyslalem ostatnio chyba
z 5-6 odpowiedzi i na zadna z nich nie bylo ZADNEJ odpowiedzi (ni to na maila, ni to na gram.pl)

Jak słyszałem od nowej serii nie podano wyników konkursów. A mam takie pytanie dotyczące wysyłania odpowiedzi. Czy mamy wysyłać kontakt i adres czy tylko nick który mamy na forum? Czy jedno i drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co z wynikami konkursow? Juz dawno nie bylo ich podanych...Na dodatek, wyslalem ostatnio chyba
> z 5-6 odpowiedzi i na zadna z nich nie bylo ZADNEJ odpowiedzi (ni to na maila, ni to na gram.pl)

Jak słyszałem od nowej serii nie podano wyników konkursów. A mam takie pytanie dotyczące wysyłania odpowiedzi. Czy mamy wysyłać kontakt i adres czy tylko nick który mamy na forum? Czy jedno i drugie?

EDIT:Sory za dauble posting, coś mi sie zchrzaniło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 14:30, DartiReviMaster napisał:

Czy mamy wysyłać kontakt i adres czy tylko nick który mamy na forum? Czy jedno
i drugie?


Kontakt po co, jest automatycznie po wysłaniu maila, adres ja zawszę pisze, ale to też nie niezbędne. A nick na forum? Po co? Przecież to konkursy nie tylko dla forumowiczów, ba, nawet nie dla gramowiczów. Uczestnicy konkursu nie muszą mieć nawet konta na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:11, rick90 napisał:

Kontakt po co, jest automatycznie po wysłaniu maila, adres ja zawszę pisze, ale to też nie
niezbędne. A nick na forum? Po co? Przecież to konkursy nie tylko dla forumowiczów, ba, nawet
nie dla gramowiczów. Uczestnicy konkursu nie muszą mieć nawet konta na gram.pl.


Wielkie dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 22:26, Gofer31 napisał:

No a wiadomo w koncu, co z wynikami tych wszystkich zaległych konkursow?


Prawdopodobnie dowiemy się o nich wtedy, jak podadzą je na stronie głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 14:52, Pablo09 napisał:

Gram.TV powinien trwać minimalnie godzinę i mieć więcej recenzji oraz relacji z różnych imprez
m.in. Heyah Cybersport, Pga...


racja, ten program powinien być dłuższy. A jak byłby dłuższy to i ciekawszy (choć ciekawy już jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 08:00, rick90 napisał:

> No a wiadomo w koncu, co z wynikami tych wszystkich zaległych konkursow?

Prawdopodobnie dowiemy się o nich wtedy, jak podadzą je na stronie głównej.


Aha...Bo tak troche dlugo juz na to czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy, mnie tekst, "Wyników szukajcie na gram.pl". Po prostu żenada, ciekawi mnie, czy od września ktoś dostał jakąkolwiek nagrodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 13:54, milten6 napisał:

Śmieszy, mnie tekst, "Wyników szukajcie na gram.pl". Po prostu żenada, ciekawi mnie, czy od
września ktoś dostał jakąkolwiek nagrodę?

Pewnie nikt nie dostał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować