Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2009 o 09:41, SerVius napisał:

> HDMI kabel.
a jak podłączyć głośniki ?


Jeśli brak głośników w monitorze to mamy problem :D
możesz podłączyć pół na pół czyli część przez euro(czyli głośniki do tej kostki co ją dostaniesz xd) obraz przez HDMI... tylko potem jest troszku babrania w opcjach konsoli. Powodzenia :] to raczej nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 09:44, Arlik napisał:

> > HDMI kabel.
> a jak podłączyć głośniki ?

Jeśli brak głośników w monitorze to mamy problem :D
możesz podłączyć pół na pół czyli część przez euro(czyli głośniki do tej kostki co ją
dostaniesz xd) obraz przez HDMI... tylko potem jest troszku babrania w opcjach konsoli.
Powodzenia :] to raczej nic trudnego.

ok może jakoś się podłączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie w najbliższym czasie kupić PS3 i mam kilka pytanek.
1. Czy PS3 będzie działać na starym 27 calowym CRT i jaka jakość grafiki wtedy będzie.
2. Czy gdy kupię przejściówkę USB do pada od PS2, będzie on działać pod trójką ?
3. Jaki tytuł najlepiej kupić na start. Zastanawiam się nad Fifą 09, Killzone 2 i Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 17:53, Dandelion1 napisał:

Chcę sobie w najbliższym czasie kupić PS3 i mam kilka pytanek.
1. Czy PS3 będzie działać na starym 27 calowym CRT i jaka jakość grafiki wtedy będzie.
2. Czy gdy kupię przejściówkę USB do pada od PS2, będzie on działać pod trójką ?
3. Jaki tytuł najlepiej kupić na start. Zastanawiam się nad Fifą 09, Killzone 2 i Uncharted.

1. Będzie działać, ale będzie gorsza niż na jakimś hd albo lcd :)
2. Nie wiem :/
3. Bierz Killzone 2, albo Uncharted, po co ci FIFA ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 18:00, Zagul napisał:

3. Bierz Killzone 2, albo Uncharted, po co ci FIFA ? :)

Fifa do gry z kolegami, no i w końcu ktoś musi poprowadzić Chelsea do zwycięstwa w Lidze Mistrzów:) Brałbym Killzone 2 jednak na początku nie będę miał neta, a słyszałem, że dla samego singla się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 18:07, Dandelion1 napisał:

> 3. Bierz Killzone 2, albo Uncharted, po co ci FIFA ? :)
Fifa do gry z kolegami, no i w końcu ktoś musi poprowadzić Chelsea do zwycięstwa w Lidze
Mistrzów:) Brałbym Killzone 2 jednak na początku nie będę miał neta, a słyszałem, że
dla samego singla się nie opłaca.

A masz drugiego pada, żeby grać w Fifę ? Ja tam nie wiem, ale bez neta to raczej Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 18:13, Zagul napisał:

A masz drugiego pada, żeby grać w Fifę ? Ja tam nie wiem, ale bez neta to raczej Uncharted.

No właśnie sęk w tym, że na razie nie mam, dlatego jestem ciekawy czy pad od PS2+ przejściówka USB będą pasować. Jest nas 4 więc jakby co to zrzutę się zrobi, a na Allegro Sixaxis stoi po 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 22:16, Idz_sobie_pograc napisał:

Czy są jakieś różnice między wersją 40gb, a 80gb (oczywiście oprócz pojemności dysku)?


Więcej różnic oprócz pojemności dysku i innego pada (dualshock 3 zamiast sixaxis''a) chyba nie ma. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 22:23, michu96 napisał:

Więcej różnic oprócz pojemności dysku i innego pada (dualshock 3 zamiast sixaxis''a)
chyba nie ma. :]

Czyli, sixaxis''a nie podłącze do 40-gigówki, trochę dziwne... ;PP


/i tak z tego co wyczytałem Dualshock 3 to SIXAXIS z wibracjami, więc nieważne/ ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 22:30, Idz_sobie_pograc napisał:

> Więcej różnic oprócz pojemności dysku i innego pada (dualshock 3 zamiast sixaxis''a)

> chyba nie ma. :]
Czyli, sixaxis''a nie podłącze do 40-gigówki, trochę dziwne... ;PP


Nie o to mi chodzi !
Mam na myśli to ,że w pudełku od 80 gigówki zobaczymy dualshocka 3 zamiast sixaxis''a. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erghm, mam pytanie.
Chcę sobie kupić PS3 60gb tego z emulacją ps2 sprzętową, tylko że jest jeden problem, pad z ps3 jest dla mnie trochę za mały :3
Czy jest jakaś możliwość podłączenia pada z x360 albo x360-like do ps3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 14:23, Cirno napisał:

Czy jest jakaś możliwość podłączenia pada z x360

Nie ma szans.

Dnia 28.05.2009 o 14:23, Cirno napisał:

albo x360-like do ps3 ?

Pada do Ps3 przypominającego wyglądem ten do x360 jeszcze nie widziałem, ale jeśli faktycznie masz, aż tak duże łapska to poszukaj innych, większych padów od DS3. :)
http://allegro.pl/50110_pady.html?order=t&view=gtext Wybór jest dość spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 22:30, Idz_sobie_pograc napisał:

> Więcej różnic oprócz pojemności dysku i innego pada (dualshock 3 zamiast sixaxis''a)

> chyba nie ma. :]
Czyli, sixaxis''a nie podłącze do 40-gigówki, trochę dziwne... ;PP


/i tak z tego co wyczytałem Dualshock 3 to SIXAXIS z wibracjami, więc nieważne/ ;d


Wszystko podłączysz :P Daj mi Twoje gg ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem ps3 i monitor SAMSUNG 932MW podłączyłem konsole do monitora kablem który dostałem w zestawie zrobiłem wszystko jak napisali w instrukcji ale obraz jest trochę brzydki nie wiem dlaczego ?? może trzeba kupić kabel hdmi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:07, SerVius napisał:

Właśnie kupiłem ps3 i monitor SAMSUNG 932MW podłączyłem konsole do monitora kablem który
dostałem w zestawie zrobiłem wszystko jak napisali w instrukcji ale obraz jest trochę
brzydki nie wiem dlaczego ?? może trzeba kupić kabel hdmi ??


Kupilem kosole 2 tygodnie temu i mialem ten sam problem ;) Po podlaczeniu konsoli kablem hdmi roznica jest kolosalna takze nie pozostaje ci nic innego jak zakup kabelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:54, Makus89 napisał:

> Właśnie kupiłem ps3 i monitor SAMSUNG 932MW podłączyłem konsole do monitora kablem
który
> dostałem w zestawie zrobiłem wszystko jak napisali w instrukcji ale obraz jest trochę

> brzydki nie wiem dlaczego ?? może trzeba kupić kabel hdmi ??

Kupilem kosole 2 tygodnie temu i mialem ten sam problem ;) Po podlaczeniu konsoli kablem
hdmi roznica jest kolosalna takze nie pozostaje ci nic innego jak zakup kabelka :P


no to kupuje kabel hdmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować