Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2009 o 00:05, Levland napisał:

Mam pytanie...jakie wady zauważyliście w swojej konsoli PS3??


Póki co... jedynie brak owej konsoli w domowym zaciszu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 00:05, Levland napisał:

Mam pytanie...jakie wady zauważyliście w swojej konsoli PS3??

Jeżeli masz ciemne meble, które przyciągają kurz, to lepiej darować sobie ustawiania konsoli w takim miejscu. Przez ten kurz, mój xbox360 dostał RoD''a, a PS3 czasami dostaje zawieszki, z powodu, wyżej właśnie wymienionego kurzu. Dlatego przed każdym uruchomieniem konsoli po prostu dmucham kilka razy w ''ścianki z dziurami'', a raz na tydzień włączam waitraki na maksymalne obroty. Póki co wszystko działa, ale rozwarzam przeniesienie konsoli do salonu, gdzie kurzu jest zdecydowanie mniej. Jeżeli miałbym pominąć problem z osiadywaniem kurzu, to innych wad jeszcze nie zauważyłem : )
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mam zaplanowane kupno ps3 , jednak pozostaje jeszcze kwestia odbiornika :D . Jak na razie mam CRT NEC MultiSync FE791 SB i dawny ,daaawny model Philips TV .

Sugestia : Na czym będzie korzystniej odpalić ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 22:29, hanti_gunner napisał:

Jak na razie mam zaplanowane kupno ps3 , jednak pozostaje jeszcze kwestia odbiornika
:D . Jak na razie mam CRT NEC MultiSync FE791 SB i dawny ,daaawny model Philips TV
.

Sugestia : Na czym będzie korzystniej odpalić ? xD

Zawsze najlepiej na TV Full HD. Ale na początek możesz podłączyć nawet do starych CRT kablem Euro. Myślę że kabel dostaniesz w zestawie z konsolą bo ja też dostałem jak kupowałem rok temu. Ale nie wiem czy teraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 22:33, Slappy napisał:

> Sugestia : Na czym będzie korzystniej odpalić ? xD
Zawsze najlepiej na TV Full HD. Ale na początek możesz podłączyć nawet do starych CRT
kablem Euro. Myślę że kabel dostaniesz w zestawie z konsolą bo ja też dostałem jak kupowałem
rok temu. Ale nie wiem czy teraz będzie.

Kabla euro w konsoli brak, jest tylko euro przejściówka na 3 złącza typu czincz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem! Jak podłączyć pilota ( http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=6771) do ps3 za pomocą bluetooth?Wyskakuje ( Press the start button and enter of the bd remote control you want to register at the same time and hold down until the scren changes)
Jak wgrać film lub muzyke na ps3 z komputera? Da sie jakoś połonczuć ps3 z pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim forumowiczom! Po długich namysłach i doświadczeniu nieszczęsnego kumpla ( kupił Xboxa 360, tydzień temu a dzisiaj chciał mi go sprzedać - sam nie wiem czemu, boję się domyślać), postanowiłem zakupić PS3. Niestety w temacie konsol jestem zupełnie zielony i mam pytanko. Czy i jak będę mógł podłączyć konsolę dostepną tu: http://www.agdhome.pl/go/_info/?id=6540&&partner_id=25252525&&code=b965da1e366cf8a6a16fea97420cd885 do mojego telewizora dostępnego tutaj: http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=search&page=1&modelCategoryId=0102&categoryId=0102&parentId=01&modelCodeDisplay=26LC51&model=NOTHING# ? Wiem będzie instrukcja, ale chcę wiedzieć czy będę mógł podłączyć konsolę w HD i korzystać z PSNetwork za pomocą tego co znajdę w pudełku czy będę musiał coś dokupić? Aha mam router radiowy Pentagram Cerberus P 6331 - 42. Pomóżcie newbie, bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu ;)

Twój TV ma wejście HDMI z tyłu. Tak więc podłączasz kablem HDMI. Który da ci najlepszą jakość w grach. Jakość HD. Ale o Full HD zapomnij bo takich gier nie ma. Tylko obsługują taką rozdzielczość ale wyglądowi tekstur daleko do Full HD.

W sumie Component chyba też. Ale lepiej HDMI tylko jedna wtyczka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kabel HDMI nie jest w zestawie, kosztuje ok 40zł, lepszego ci nie trzeba bo nie będzie widać różnicy. Abyś miał neta musisz podciągnąć kabelek od internetu z kompa do konsoli. Potrzebujesz routera i długiego kabla internetowego. Dobry informatyk ci to zrobi. Możesz to zrobić bez kabli używając WiFi ale to więcej pieniędzy.

na sklep.psxexreme.pl PS3 kosztuje 1360zł, dużo mniej niż na tej stronie którą podałeś. Ja tam zamówiłem i się cieszę bo od miesiąca, kiedy kupiłem konsolę 0 problemów. Tylko wtyczkę miałem angielską(pomyślałem że sprowadzają konsole z UK ale niby instrukcja jest po polsku:D).Zwykła przejściówka za 5zł z elektrycznego starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, mój router ma Wifi, np teraz pisząc na laptopie mam do niego podłączony taki kabelek na USB, nie wiem co to ( ale wstyd ), czy będę potrzebował jakiś kabli? Nie wystarczy sam Wifi? Słyszałem że konsola sama łapie sygnał. Co do ceny i postu PanaMistrza to jednak wolę kupić trochę drożej ale pewniej moim zdaniem, tym niemniej dzięki za zainteresowanie i propozycję :). A jak podłączę tym kablem co jest w pudełku to nie będzie HD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Wifi to nie powiem bo ja mam przez kabelek.

W pudełku masz 3 chincze i przejściówkę na Euro.Oba wejścia Ci dadzą 570p, czy mogą ci się trafić zakłócenia,obraz będzie szerszy i mniej ostry. HDMI ma 1070p i przewodzi tak jak USB(czyli audio i video)więc nic innego ci do podłączenia do TV oprócz niego nie trzeba. Poszukaj na YT porównań HDMI do Composite(te 3 czincze)lub do Eurozłącza.

Kabel HDMI kupuj tylko wtedy gdy wiesz że masz wolne wejście HDMI w TV i że ten telewizor obsługuje HD Ready lub Full HD(lepiej to drugie;D). Zresztą prawie wszystkie TV które obsługują którychś ze standardów podanych wyżej mają HDMI, a te które nie obsługują nie posiadają takiego wejścia.

Jest też kabel Component(nie myl z Composite), on ma 5 czinczy i daje ten sam efekt co HDMI(też 1070p), ale jest droższy i nie wszystkie TV mają takie wejście pod Component.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 21:18, abbott123 napisał:

Wielkie dzięki a z tym PSNetwork to jeszcze zobaczę. Jak ktoś wie co i jak, proszę pisać.

W pudełku razem z PS3 jest kabel HDMI. Wiem bo sam miałem jak kupiłem. PanMistrz ma rację, że są chincze i przejściówka ale kabel HDMI tez jest. Nie musisz specjalnie kupować. Obraz jest bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem w instrukcji od PS3 i pisze że łączy bezprzewodowo. Wymagany jest subskrypcja usług dostarczanych przez operatora internetowego;D,modem ASDL,lub DSL lub router(router nie jest wymagany, gdy modem ASDL ma funkcję routera), Punkt dostępu(urządzenie pozwalające na uzyskanie połączenia z siecią bez użycia kabla,nie jest wymagane gdy router jest wyposażony w punkt dostępu,informacje dotyczące ustawień punktu dostępu(identyfikator SSID,WEP i WPA.)

Poźniej wchodzi się w Ustawienia sieci w opcjach w konsoli, poźniej wybiera się tryb Easy(łatwy)lub Custom(niestandardowy,by można wprowadzic ustawienia szczegółowe ręcznie),następnie wybiera się opcję Wireless(jeśli łączy się bezprzewodowo)lub Wired Connection(jeśli z kablem).Następnie wciskamy "Scan"i konsola szuka punktu dostępu. Gdy wykryje sieć, wpisujemy SSID,WEP i WPA(niektóre punkty dostępu same to uzupełniają i nic nie trzeba wipsywać) i ukaże się nam siła połączenia(0-100%).Później wybieramy zabezpieczenie, kod i gotowe.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi pomóżcie (czy też bardziej uświadomcie) co z tym PSNetwork i moim routerem (ma Wifi dla przypomnienia) i będę w siódmym niebie. A gdzie kupiłeś vazon jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką wersję kupiłeś?Ja 80GB z Dualshockiem 3 w zestawie-i HDMI nie miałem, a mi nie wyciągnęli bo na pudełko też pisało że go nie ma w zestawie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 21:32, vazon napisał:

W pudełku razem z PS3 jest kabel HDMI. Wiem bo sam miałem jak kupiłem. PanMistrz ma rację,
że są chincze i przejściówka ale kabel HDMI tez jest. Nie musisz specjalnie kupować.
Obraz jest bajka.

Mam pudełko obok komputera i w spisie rzeczy nie widać kabla HDMI. Tzn ja kupiłem używaną konsolkę i kabel już tam był, natomiast w wersji takiej jaka jest w sklepie kabla HDMI nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować