Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2010 o 23:41, Mikex napisał:

Opłaca się kupić i naprawić?

Jeśli tylko da się, no to raczej tak ;) Choć teraz w MM Bydgoskim bodaj jest PS3 Slim 250GB za 979zł, tak więc wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 23:23, Fatal-X napisał:

Jest jakiś adres pod który można by słać mejle z prośbami/propozycjami wstawienia kolejnych
gier z PS One na PSN?

Nie ma takiego, jest jedynie ogólny kontakt do SSCP i kontakt w sprawie problemów, na oficjalnym blogu PS3 Pl powinieneś go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym się nie spodziewał, że na PlayStation Move będzie taki popyt. Spójrzcie sobie na ultime, sklep gram, gdzie nakłady są wyczerpane. Dobrze również mają się aukcje na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 09:46, Michu94x napisał:

W życiu bym się nie spodziewał, że na PlayStation Move będzie taki popyt. Spójrzcie sobie
na ultime, sklep gram, gdzie nakłady są wyczerpane. Dobrze również mają się aukcje na
allegro.

Heh, rzeczywiście. Zastanawiające, dlaczego ludzie biorą w ciemno... cóż, hype is hype ;P
Ja z kolei swoje zamówienie na gram.pl anulowałem parę dni temu. Nie dlatego, żebym Move mnie nie interesowało, o nie. Przeciwnie wręcz - ale wolę nie kupować kota w worku. To nie kontroler będzie determinował wartość Move jako sposobu na zabawę z PS3, tylko gry. A mnie zwyczajnie nie obchodzą pierdółkowate demka czy jakieś Sports Champions. Wyjdą dobre gry obsługujące Move - wchodzę. Póki co - nie, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo jak Ty, anulowałem zamówienie niedawno. Pomyślałem sobie że najpierw załatwię jakieś gry żeby na tym pograć czyli Sport Chempions i Resident Evil 5 a dopiero potem kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze wogóle nie zamówiłem Move''a. Też czekam na więcej "prawdziwych" gier i kiedy zaczną się powoli pojawiać to wtedy zamówię ten kontroler. Z tego co słyszałem to nie powinienem się zawieźć, ale na razie z zakupem się wstrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co czekacie na prawdziwe gry? Takie rzeczy jak Move mają dawać zabawę w grupie przy grach dla casuali, a do tych poważnych zawsze pad będzie najlepszym wyborem, w ostateczności jakimś dodatkiem który przedłuży obcowanie z grą, jak na razie to tylko RE5 będzie najlepiej sprzyjał Move.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oplaca sie- opisany problem jest dosc...dziwny i pewnie konsola zwyczajnie mu zdechla. Naprawy ps3 sa drogie i jesli okaze sie, ze to wyniesie ze 2, 3 stowki to lepiej miec nowke z gwarancja;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 23:41, Mikex napisał:

Stan bardzo dobry ale z konsola jest problem, dobry koleś ;d
IMO bardziej opłaca się kupić konsolę z YLoDem (w maju widziałem na allegro za 100zł) i dać do naprawy (200 zł takie coś kosztuje jak patrzyłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 14:24, Kaucz napisał:

> Swietnie... ciekawe gdzie ja teraz kupie Zestaw Startowy+ Drugą różdżkę .........

Na allegro widziałem PSM.

Odpada, nie mam konta, nie lubię się użerać z nie którymi sprzedawcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 13:44, Harrolfo napisał:

Cześć,
Można grać jeszcze przez multi w F.E.A.R 2? Bo nie wiem, czy kupić/wymienić się (chcę
mieć platynkę ;)

Można. Problem jest tylko taki, że gra bardzo mało osób. Odpaliłem gierkę 10 minut temu i w rankingowych meczach stały całe 2 serwery z odpowiednio 2 i 7 osobami :P W nierankingowych meczach wygląda to dużo lepiej, ale większość trofeów wymaga gry w rankingowych :< Tak więc może być problem z wbiciem trofeów, które wymagają gry w określonych trybach...no chyba, że zrobisz z kimś ustawkę na trofea ;] No ale zawsze pozostaje potem jeszcze trofeum z 8h spędzonym w multi X_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajną akcję promocyjną przygotowało SONY Polska z Vobisem:
http://www.ps3site.pl/przyjedz-na-premiere-playstation-move/53095/
Jeżeli ktoś chce się przekonać osobiście jak się prezentuje Move (i mieszka w okolicy Warszawy lub Wrocławia) to ma do tego świetną okazję. Może ktoś z was akurat będzie chciał się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować