Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2010 o 16:58, Kaucz napisał:

> Mnie ciekawi, jak się będzie grało w SOCOM''a na PSMove :D
Czytając raport w PSX extrme, jak na razie w Socomie 4 jest najlepiej oddany nasz ruch
(pomijając Sport Chempions), więc może da rade. ja sprawdzę, ale piszą tez ze Move nie
gra tu jakiejś ogromnej roli bo aby zagrać z PSM trzeba najpierw ukończyć grę na padzie.

Właśnie to skopali, że aby ograć na PSM trzeba przejść grę. Ale na padzie też, nie gra się tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka gra wyglada prezentuje max mozliwosci graficznych na ps3? Jesli chodzi o gry w cell shadingu to jak narazie wygrywa chyba Naruciak. Jaka gra w "normalnej" oprawie graficznej wyglada najlepiej ? chcialbym zobaczyc co maszynka potrafi na dzien dzisiejszy, odrazu mowie ze nie jestem z tych dla ktorych grafika stoi na pierwszym planie w grach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 18:38, diablolod napisał:

Jaka gra wyglada prezentuje max mozliwosci graficznych na ps3? Jesli chodzi o gry w cell
shadingu to jak narazie wygrywa chyba Naruciak. Jaka gra w "normalnej" oprawie graficznej
wyglada najlepiej ? chcialbym zobaczyc co maszynka potrafi na dzien dzisiejszy, odrazu
mowie ze nie jestem z tych dla ktorych grafika stoi na pierwszym planie w grach :]

Uncharted 2. To jest jedna z najładniejszych (o ile nie najładniejsza) gier na PlayStation 3. Widoki (i wszystko inne też) w tej grze są po prostu piękne.
Edit:
Bardzo dobrze prezentuje się też God of War 3. Na brzydką grafikę, w każdym razie, narzekać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 18:41, Renzov napisał:

> Jaka gra wyglada prezentuje max mozliwosci graficznych na ps3? Jesli chodzi o gry
w cell
> shadingu to jak narazie wygrywa chyba Naruciak. Jaka gra w "normalnej" oprawie graficznej

> wyglada najlepiej ? chcialbym zobaczyc co maszynka potrafi na dzien dzisiejszy,
odrazu
> mowie ze nie jestem z tych dla ktorych grafika stoi na pierwszym planie w grach
:]
Uncharted 2. To jest jedna z najładniejszych (o ile nie najładniejsza) gier na PlayStation
3. Widoki (i wsyzstko inne) w tej grze są po prostu piękne.


No niepowiem jedynka byla niezla, jesli chodzi o dwojke to gralem tylko w demo. Myslalem ze sa jeszcze lepsze no ale to pewnie dlatego ze niestety mam tylko telewizor w HDready... i pewnie fullhd nie bede mial wogole :P A szkoda bo chcialbym zobaczyc jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 18:38, diablolod napisał:

Jaka gra wyglada prezentuje max mozliwosci graficznych na ps3? Jesli chodzi o gry w cell
shadingu to jak narazie wygrywa chyba Naruciak. Jaka gra w "normalnej" oprawie graficznej
wyglada najlepiej ? chcialbym zobaczyc co maszynka potrafi na dzien dzisiejszy, odrazu
mowie ze nie jestem z tych dla ktorych grafika stoi na pierwszym planie w grach :]


To nie "co maszynka potrafi" tylko, na ile deweloperzy ją wykorzystają. Na pewno najładniej wygląda Uncharted 2, ale na pewno to nie jest max możliwości konsoli ;) HDReady od full HD niewiele się różni. Różnica(jeśli masz kabel HDMI0 jest naprawdę niewielka, a wręcz niezauważalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 18:38, diablolod napisał:

Jaka gra wyglada prezentuje max mozliwosci graficznych na ps3? Jesli chodzi o gry w cell
shadingu to jak narazie wygrywa chyba Naruciak. Jaka gra w "normalnej" oprawie graficznej
wyglada najlepiej ? chcialbym zobaczyc co maszynka potrafi na dzien dzisiejszy, odrazu
mowie ze nie jestem z tych dla ktorych grafika stoi na pierwszym planie w grach :]

Mimo wszystko jeśli chodzi o cell shading to Prince of Persia. A zwykła grafika to... Killzone 2, Uncharted 2, God of War 3, Heavy Rain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 20:58, Kaucz napisał:

> Jaka gra wyglada prezentuje max mozliwosci graficznych na ps3? Jesli chodzi o gry
w cell
> shadingu to jak narazie wygrywa chyba Naruciak. Jaka gra w "normalnej" oprawie graficznej

> wyglada najlepiej ? chcialbym zobaczyc co maszynka potrafi na dzien dzisiejszy,
odrazu
> mowie ze nie jestem z tych dla ktorych grafika stoi na pierwszym planie w grach
:]
Mimo wszystko jeśli chodzi o cell shading to Prince of Persia. A zwykła grafika to...
Killzone 2, Uncharted 2, God of War 3, Heavy Rain.


no to wszystko widzialem juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>> Mimo wszystko jeśli chodzi o cell shading to Prince of Persia. A zwykła grafika to...

Dnia 04.09.2010 o 20:58, Kaucz napisał:

Killzone 2, Uncharted 2, God of War 3, Heavy Rain.

Heavy Rain?Pod jakim względem?Przecież tam nic nie ma ładnego.Ta gra jest wręcz brzydka.
Co do reszty to się zgadzam,ale na temat Heavy Raina bym dyskutował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 02:31, vale4694 napisał:


>> Mimo wszystko jeśli chodzi o cell shading to Prince of Persia. A zwykła grafika
to...
> Killzone 2, Uncharted 2, God of War 3, Heavy Rain.
Heavy Rain?Pod jakim względem?Przecież tam nic nie ma ładnego.Ta gra jest wręcz brzydka.
Co do reszty to się zgadzam,ale na temat Heavy Raina bym dyskutował.

Heavy Rain jest brzydką grą? Czasami na prawdę mam wrażenie jakbym oglądał film. Co prawda gorzej z otwartymi przestrzeniami, ale dla mnie HR to top gier na PS3 graficznie i fabularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vale4694 ma rację, choć ja bym dyskutował nie tylko z HR, ale wszystkimi wymienionymi tytułami poza Uncharted 2. Podoba mi się tam odwaga twórców - żadnych dziwnych sztuczek i ciemnych barw by coś schować, żadnych słabych tekstur, piękna, różnorodna, kolorowa grafika, piękne efekty, no wszystko. A animacje to są, do diabła, najlepsze, najbardziej naturalne animacje w historii gier wideo.
Heavy Rain? Jest nieźle, ale szału ni ma, choć animacja co prawda również dobra. Killzone 2? Nic specjalnego. God of War 3? Tu w ogóle nie rozumiem szału, jedna z gorszych grafik na PS3.

Nie ma co szukać wypasionej grafy na current-genach, to już przecież stare technologie. Temat udał się tylko ekipie ND jak na razie, ciekaw jestem Crysisa 2, ale nie wierzę, że pobiją U2, kiedy wykonają wszystkie niezbędne cięcia względem konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy można podłączyć drugiego pada i zalogować go na konto tak by przy grze w co-opie na dwa pady obydwaj zdobywali Trofea? Jeśli tak, to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 11:22, bardek napisał:

Mam pytanie.

Czy można podłączyć drugiego pada i zalogować go na konto tak by przy grze w co-opie
na dwa pady obydwaj zdobywali Trofea? Jeśli tak, to jak?

Nie, nie można grać na dwóch kontach jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji zagrać w pełną wersje Heavy Raina, zapytam sie, czy może warto poczekać na Move''a? Jak myślicie, ten kontroler spraedzi sie przy tej gierce? Wiadomo, że będzie ona zgodna z Move. Ale czy warto czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Myślę, że nie, przecież padem póki co też obsługujesz grę jakby pad to był Willot czy coś takiego.
Z Movem lepiej poczekać na grę, która nie umożliwiała wcześniej aż takiej zabawy z padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 11:56, Woo-Cash napisał:

Nie miałem jeszcze okazji zagrać w pełną wersje Heavy Raina, zapytam sie, czy może warto
poczekać na Move''a? Jak myślicie, ten kontroler spraedzi sie przy tej gierce? Wiadomo,
że będzie ona zgodna z Move. Ale czy warto czekać?

Czytałem dużo relacji z Heavy Rain: Move Edition i wszyscy piszą to samo. Podobno wersja na Move''a jest bardzo kiepska i sterowanie nie jest tak intuicyjne jak miało być. Może coś się zmieni (ja też na pewno jeszcze raz zagram w HR, żeby sprawdzić jak wygląda to sterowanie), ale rewelacji nie oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 11:56, Woo-Cash napisał:

Nie miałem jeszcze okazji zagrać w pełną wersje Heavy Raina, zapytam sie, czy może warto
poczekać na Move''a? Jak myślicie, ten kontroler spraedzi sie przy tej gierce? Wiadomo,
że będzie ona zgodna z Move. Ale czy warto czekać?

Ja mówię, że nie warto. W ogóle to całe połączenie HR i Move mi nie gra. To jest tytuł opierający się nie na zjawisku ruchu, a zwyczajnie na QTE. Do QTE służy pad - po mi tam Move - tylko do rozglądania się i zakreślania półkółek w powietrzu?
HR jest jak film. Czy podczas oglądania filmu i wczuwania się w fabułę siedzimy na kanapie i machamy łapami? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 11:14, Siriondel napisał:

/ciach

Wystarczy przyjrzeć się tytułom multiplatformowym jak one wyglądają na konsolach ? słabo, na PC owszem
wszystko ładnie pięknie bo można teksturki AA itd. wygładzić wyostrzyć gdzie na konsoli nie można, czy taki Crysis 2 na PC pobije graficznie Uncharted 2 z PS3 ? graficznie możliwe, ale stopniem dopracowania wątpię.
Multiplatformy zawsze obrywają bo są robione na mass, exy są szczególne wyglądają bardzo ładnie i w większości są bardzo dobrze dopracowane, co do GoW 3 grafika jest świetna genialnie pasuje pod klimat gry, HR też bardzo ładny, ale U2 i tal dalej dla mnie na 1 miejscu na podium pod względem graficznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować