Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Ja tylko dodam do tego co napisali KrisK91 i Renzov, że najczęściej ta dodatkowa zawartość z pudełka, która jest bezpłatna, można potem niestety odpłatnie sobie kupić. Więc nie tracimy czegoś bezpowrotnie.
Ale w większości przypadków nie ma tego typu problemów, chociaż ostatnio EA mocno forsuje walkę z używanymi grami dając darmowe kody do nowych gier za które trzeba słono płacić jeśli się kupi używane ( Stone Prisoner w DA:O czy aktywacja cerberusa w ME2). Ale nie jest to oczywiście obowiązkowe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po instalacji nowego updejta, wchodzę na Playstation Store a tutaj: This service is unavailalbe in your country/region.

WHAT?! 0_o

Pewnie jakiś chwilowy bullshit...hym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie zdążyłeś się jeszcze przekonać, że takie coś pokazuje się zawsze kiedy jest przerwa techniczna i prace konserwacyjne? Bo właśnie takie teraz trwają, od 17 do ok. 3 w nocy. Mógłbyś śmigać normalnie przez cały dzień, gdybyś zalogował się do ok. 17:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft daje nam Live to Sony odbiera PSN. Równowaga w przyrodzie być musi:) A tak na poważnie to jest bodajże konserwacja serwerów i dlatego Store nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak czytałem o awaryjności PS3 i się zdziwiłem. W FAQ jest napisane, że awaryjność nowych modeli to 0,4%-1%, tymczasem na forum ps3info dużo ludzi narzeka, że konsola im padła (najczęściej napęd BR). No więc jak to jest z tą awaryjnością? Znacie kogoś, komu PS padł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 23:11, Mikex napisał:

Hmm, tak czytałem o awaryjności PS3 i się zdziwiłem. W FAQ jest napisane, że awaryjność
nowych modeli to 0,4%-1%, tymczasem na forum ps3info dużo ludzi narzeka, że konsola im
padła (najczęściej napęd BR). No więc jak to jest z tą awaryjnością? Znacie kogoś, komu
PS padł?

1. Wiadomo, że Ci, którzy mają problemy zawsze krzyczą najgłośniej.
2. Ci, którym działa, nie krzyczą, bo po co, skoro wszystko jest okej.
3. Nie każdy ma nowszy model PS3.
4. Nie każdy w przedstawieniu swojego problemu opisuje, w jaki sposób obchodził się ze sprzętem, łudząc się, że awaria to nie jego wina.
Żadnemu z moich znajomych konsola nie padła, żadnych problemów sprzętowych ogólnie. Ale np. moi znajomi to pikuś, po sobie mam lepsze lekcje - konsola stawiana do góry nogami, konsola przewracająca się, konsola spadająca na podłogę, konsola odłączana z gniazdka podczas grania, konsola, do której wrzucane były pęknięte płyty... i nic. Skubana nie do zarycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hm, a ile masz już swoje PS3? Bo zastanawiam się czy warto kupić używane PS3 Slim 250 gb za 850zł z gwarancją do marca, ale martwią mnie te problemy z napędem. Podobno średnio pada co 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 23:23, Mikex napisał:

/.../

Hm, a ile masz już swoje PS3? Bo zastanawiam się czy warto kupić używane PS3 Slim 250
gb za 850zł z gwarancją do marca, ale martwią mnie te problemy z napędem. Podobno średnio
pada co 2 lata.


To mi już powinien dawno paść. Miałem co prawda 2 razy z nią problem, bo mi coś z systemem szwankowało, ale od dłuższego czasu (tfu-tfu) konsolka działa jak za najlepszych lat. Wśród swoich znajomych nie jest mi znany przypadek, żeby coś się działo niedobrego z czarnulką.

A co do kupna, to zależy, jak była używana. Jak zgodnie z przeznaczeniem, to raczej nie powineneś mieć z nią problemów. Ja jak najbardziej zachęcam do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 23:29, paweldomar1 napisał:

Wśród swoich znajomych nie jest mi znany przypadek, żeby coś się działo niedobrego z czarnulką.


Nie pie*dol, co? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam konsolomaniaków. Długo namawiałem mojego brata, aby porzucił granie na kompie na rzecz konsoli... i udało się .. kupił wczoraj PS3 !... prośba taka, jak macie życzenie - to zaproście go do znajomych w PSN. Jego ksywka to:

pkjot


... taką se wybrał :) oryginalnie... skrót od liter imienia i nazwiska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dba o konsolke - trzyma ja w dobrym miejscu, do napedu wklada czyste plytki a nie ''upierniczone od farby czy nie wiem czym'' to konsolka bedzie miala dluzsza zywotnosc ;) Poza tym jest gwarancja, a jak konsolka ma pasc to padnie odrazu, a pozniej to juz od naszego dbania zalezy jak dlugo pozyje. Oczywiscie mozna miec pecha i byc w tym 0,5% spoleczenstwa ktoremu sie spsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem po ok 30 min szukania i dzwonienia za angielska wersja f1 2010. Jest 50% szans ze uda mi sie ja zdobyc przed weekendem. Nieźle jestem wkurzony na polskiego dystrybutora,ale w sumie mnie to nie dziwi jesli to empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twórz legend, bo za chwilę wyjdzie na to, że konsolę trzeba zawijać w aksamitny kocyk każdego wieczoru. ;-)

Absolutnie standardowe użytkowanie konsoli, tj. *granie*, bez zatykania otworów wentylacyjnych, rzucania konsolą po całym domu i używaniu jej jako grilla w zupełności wystarczy. Jeżeli chłopak ma wadliwy model, to nawet zlizywanie kurzu z podzespołów nie pomoże. Co do ''padnięcia od razu'' - mam już za dużo znajomych, którzy traktowali PS3 jak małe bóstwo, a padło im po roku.

Za dużo znajomych, hm... World of Warcraft time?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 15:01, MasterOfBlaster napisał:

Mam pytanie. Czy da się ładować pada bez konieczności włączania konsoli ?

Podłącz go do kompa lub czego tam innego podłączonego do sieci z portem USB. Ja tak robiłem i chyba się ładował, ale przestałem, kiedy kontroler zaczął mi świrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 15:14, Siriondel napisał:

> Mam pytanie. Czy da się ładować pada bez konieczności włączania konsoli ?
Podłącz go do kompa lub czego tam innego podłączonego do sieci z portem USB. Ja tak robiłem
i chyba się ładował, ale przestałem, kiedy kontroler zaczął mi świrować.


Jak ci "świruje" ? Ja praktykuje ładowanie przez kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 00:17, kulfonito napisał:

> Wśród swoich znajomych nie jest mi znany przypadek, żeby coś się działo niedobrego
z czarnulką.

Nie pie*dol, co? xD


xD Ty nie jesteś znajomym i Ciebie nie liczyłemxD Zresztą, nie chciało się płacić tylko się użera ze sklepem, to teraz masz:D No to ewentualnie o jednym przypadku red screen of death zapomniałem;P A tak to raczej nie znam innych osób, co im padła konsola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować