Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2010 o 20:53, Pablo_Querte napisał:

> MGS4 (polecam, najlepsza gra na PS3).
Ale bez znajomości poprzednich części nie wiadomo o co chodzi ; )

Wiadomo że trzeba znać poprzednie części, ale nawet bez znajomości by się świetnie bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 22:12, Kaucz napisał:

> > MGS4 (polecam, najlepsza gra na PS3).
> Ale bez znajomości poprzednich części nie wiadomo o co chodzi ; )
>
Wiadomo że trzeba znać poprzednie części, ale nawet bez znajomości by się świetnie bawił.


No... zależy. Jest dużo osób które nie lubią tego typu skradanek. Sam muszę przyznać, że przed zagraniem w MGS coś mnie w nich odpychało, ale gdy już zagrałem i zacząłem poznawać fabułę to gameplay stał się dla mnie niezwykły, wręcz miodny. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 22:53, Michu94x napisał:

> > > MGS4 (polecam, najlepsza gra na PS3).
> > Ale bez znajomości poprzednich części nie wiadomo o co chodzi ; )
> >
> Wiadomo że trzeba znać poprzednie części, ale nawet bez znajomości by się świetnie
bawił.
>

No... zależy. Jest dużo osób które nie lubią tego typu skradanek. Sam muszę przyznać,
że przed zagraniem w MGS coś mnie w nich odpychało, ale gdy już zagrałem i zacząłem poznawać
fabułę to gameplay stał się dla mnie niezwykły, wręcz miodny. :]

A samo MGS4 to mniej więcej film z momentami akcji :)
Co mnie akurat cieszy, bardzo ładne zakończenie historii Snake''a, wręcz tragiczne, że tak się wyrażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupić nowe PS3 Slim 120GB za 850zł z gwarancją, ale bez dowodu zakupu. Czy gwarancja jest wtedy ważna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 14:54, Mikex napisał:

Mam możliwość kupić nowe PS3 Slim 120GB za 850zł z gwarancją, ale bez dowodu zakupu.
Czy gwarancja jest wtedy ważna?

Z tego co wiem, to dokument zakupu to jest gwarancja, chyba, że posiadasz jakąś podbitą kartę gwarancyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 19:10, Woo-Cash napisał:

Czy gra na TV 40 cali ma jakis sens z odległosci 3m? ;P


To raczej ty powinieneś sobie odpowiedzieć na to pytanie^^ Każdy gra jak lubi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 22:46, DuduTutu napisał:

Mam pytanko,czy ktos (oprusz mnie ofc) kupuje F1 2010? juz normalnie sie doczekac nie
moge tej giery,a za dwa miechy Gt5 oj bedzie sie działo:))


Oczywiście, że kupuje:) Także i na GT5 czeka:P Specjalnie kupiona kierownica do tych tytułów także zakupiona. Teraz pozostaje czekać, aż przyjdzie F1 2010 do mojego miasta, a potem tylko trzeba odebrać i na pewno spoooro godzin wyjętych z życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 22:46, DuduTutu napisał:

Mam pytanko,czy ktos (oprusz mnie ofc) kupuje F1 2010? juz normalnie sie doczekac nie
moge tej giery,a za dwa miechy Gt5 oj bedzie sie działo:))

Zamówienie już potwierdzone teraz to już tylko czekać na paczkę :)
No, a później GT5 mam nadzieję, że się nie zawiodę po tylu latach czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrze,jedno mnie ciekawi. Mianowicie koles na youtubie odpisał mi na komenta ze on dostanie f1 juz jutro. Wczoraj kupiłem nowego Top Geara i tam premiera tez jest wyznaczona na jutro. Czy jest szansa zeby zdobyc ja wczesniej?niz 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 21:22, The_Nemezis napisał:

> Czy gra na TV 40 cali ma jakis sens z odległosci 3m? ;P

To raczej ty powinieneś sobie odpowiedzieć na to pytanie^^ Każdy gra jak lubi ;D


Jak to wyglada? Czy mam spodziewać się miejscowej pixelozy? Jak to sprawdza sie w FPS-ach typu Killzone 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 16:49, Mikex napisał:

Pomęczę Was jeszcze trochę ;D Jaki zamiennik pada do PS3 jest najlepszy Waszym zadaniem?

Najlepsze są jednak DS3 lub sixasisy ( bez wibracji ), ale na allegro są też jakieś po 60zł co się dobrze sprzedają i jakieś po 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony powiem iż ja od jakiegoś tygodnia gram na 37''" siedząc w odległości mniej więcej 1.5 m (malowanie drugiego pokoju ) i nie zauważam jakiś niedociągnieć. Widoczny jest jedynie brak AA w niektórych tytułach. Ja na twoim miejscu przy 3m brałbym coś powyżej 40".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 20:20, Woo-Cash napisał:

Jak to wyglada? Czy mam spodziewać się miejscowej pixelozy? Jak to sprawdza sie w FPS-ach
typu Killzone 2?


Nie mam ps3, ale na xboxie na 40 z 2,5 metrów to wszystkie gry raczej dobrze się prezentowały. Ale ja tam nie zwracam raczej zbytniej uwagi na grafikę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy pytań: - czy kupując używane gry, jak - Killzone 2, Uncharted 2, Little Big Planet i God of War 3 tracę jakąś zawartość? Tzn nie mogę grać po necie, ściągnąć któregoś z DLC (jeśli są darmowe) itp? Czy mogę śmiało kupować używki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 19:51, Mikex napisał:

Ciąg dalszy pytań: - czy kupując używane gry, jak - Killzone 2, Uncharted 2, Little Big
Planet i God of War 3 tracę jakąś zawartość? Tzn nie mogę grać po necie, ściągnąć któregoś
z DLC (jeśli są darmowe) itp? Czy mogę śmiało kupować używki?

Śmiało możesz kupować używane gry. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś to robił. W grach, które wymieniłeś nic nie tracisz, ale czasem zdarza się, że w pudełku są dodatkowe kody, najczęściej tak jest w edycjach kolekcjonerskich (np Heavy Rain), chociaż czasem tak jest w wydaniach standardowych (np Dragon Age: Origins).
Mimo wszystko, to nie są jakieś wspaniałe dodatki, więc nie mając ich nie tracisz zbyt wiele. Ot, dodają czasem parę rzeczy w grze, lub dodają jakiś nowy element, bądź w kiepski sposób rozwijają fabułę.
Dzisiejsze dodatki nie mogą się niestety pochwalić oszałamiająco wysoką jakością, więc nie powinno się narzekać na ich brak.
Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować