Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2010 o 14:19, Kaucz napisał:

Zainteresowała mnie gra Ni no Kuni.
http://www.youtube.com/watch?v=qlxOME18xzE&feature=sub
Przecież to wygląda wspaniale, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tytułów ekskluzywnych
na PS3. Nie wiem jak Wy ale ja biorę z miejsca jeśli wyjdzie w EU.

Grafika rzeczywiście bardzo ładna, ale gra ogólnie sprawia wrażenie jak tytuł dla dzieci :/ A tren żółty stworek to już zupełnie jakby wyjęty żywcem z reklamy Delmy :P I jeszcze to ustrojstwo zwisające mu z kichola ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 15:53, Niflheim napisał:

Wie ktoś może czy demka wykorzystujące PS Move są już dostępne na PSN? Właśnie kupiłem
sobie sam kontroler, a niestety nie ma w co grać.

Są. Mam już demka na dysku (Heavy Rain i ... coś jeszcze) ale nie mam Move...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 16:52, Pablo_Querte napisał:

Jak to jest Bayonettą na PS3?

Z tego co pamiętam na PS3 gra chodzi ogólnie gorzej, ma słabsze mniej wygładzone teksturki.
Ponoć wychodziły jakieś patche do Bayonetty na PS3, który niby miały coś poprawić, ale czy poprawiły tego nie wiem.

Pytanie do publiczności posiadającej już Move''a - jak wrażenia ? w co graliście ?
Sam bym chętnie coś napisał, ale gram.pl zawaliło z wysyłką z braku towaru ! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 15:53, Niflheim napisał:

Wie ktoś może czy demka wykorzystujące PS Move są już dostępne na PSN? Właśnie kupiłem
sobie sam kontroler, a niestety nie ma w co grać.

A ciężko jest sprawdzić? Wszedłem na PS Store i widzę, że do pobrania mamy: Heavy Rain: Move Edition (demo), Kung Fu Rider, Sport Champions, Start the Party, TV Superstars, The Shoot, Tumble i Ecochrome II. Edit: Jeszcze jakaś zabawa w malowanie zatytułowana Beat Sketcher.
To chyba tyle.
Ja jeszcze swojego PS Move nie mam i nie wiem kiedy będę miał, ale z tego co widzę zapanwało niezłe zamieszanie z powodu braku tych kontrolerów. Ja sam sprawdziłem przy okazji u siebie- w empiku jeszcze wogóle nie było, a w saturnie wszystko rozeszło się w niu premiery. A widzę, że gram.pl też zawaliło sprawę.
No nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja testowalem u znajomego - powiem wam, ze zabawa niesamowita, dawno sie tak dobrze przy konsoli nie bawilem. Kontroler bardzo dokladny, a gra w pingla jest poprostu swietna ;). Poki co jest duzo gier typowo dla luznej zabawy, trzeba poczekac na cos bardziej ''harcorowego. Ja chetnie bym przyjal jakiegos erpega i nawalenie mieczem ;)

Osobiscie lada dzien ide zakupic i polecam wszystkim, bo to cos genialnego - a jesli ma sie dodatkowy kontrole i towarzysza...wtedy juz w ogole was to pochlonie :)''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 16:59, Exelius napisał:

Pytanie do publiczności posiadającej już Move''a - jak wrażenia ?

Wrażenia świetne, szczególnie przez pierwszą chwilę po podłączeniu. Na razie nie gram zbyt długo, bo szybko się nudzi, a ja sam się męczę (tak z 1h gry:).

Dnia 17.09.2010 o 16:59, Exelius napisał:

w co graliście ?

Sports Champions (jak na razie daje najwięcej frajdy, zwłaszcza kiedy gra się z kimś;) i w parę demek: Tumble, Echochrome 2 oraz Ibiszowe party (beznadzieja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 09:56, Kaucz napisał:

Jak obstawiacie, GT5 sprzeda się w tych 10mln? Spójrzcie tylko na to: http://i52.tinypic.com/6e408l.jpg
Nie mam pytań, myślę że każdy posiadacz prędzej czy później kupie Gran Turismo 5.



Ja przy prologu spedzilem sporo czasu, a 5tka zapowiada sie naprawde wysmienicie - mam nadzieje, ze czas ktory poswiecili na tworzenie gry (a mieli go duuuuzo) zostal wykorzystany ;)
Ja kupie napewno, chociaz nie wiem czy nie zaczekam do promocji. Filmik ktory pokazalas fajny, zajebiscie pracuja wycieraczki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska! ;D Mam zamiar przejść na ciemną stronę mocy (jestem posiadaczem X360) i kupić PS3, bo nie jestem w stanie przepuścić tych wszystkich super exclusive''ów jakimi może się pochwalić Wasza konsola. Ale kogo to obchodzi? Do rzeczy - zastanawiam się czy warto kupować Pleja teraz, czy może trochę poczekać, bo podobno ma wyjść jakaś nowa wersja, co pewnie sprawi, że obecna stanieje. Więc? I jeszcze jedno pytanie - FAT czy SLIM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 11:56, Mikex napisał:

Siema ludziska! ;D Mam zamiar przejść na ciemną stronę mocy (jestem posiadaczem X360)
i kupić PS3,

Słusznie ;).

Dnia 18.09.2010 o 11:56, Mikex napisał:

bo nie jestem w stanie przepuścić tych wszystkich super exclusive''ów jakimi
może się pochwalić Wasza konsola. Ale kogo to obchodzi? Do rzeczy - zastanawiam się czy
warto kupować Pleja teraz, czy może trochę poczekać, bo podobno ma wyjść jakaś nowa wersja,
co pewnie sprawi, że obecna stanieje. Więc?

Żadna nowa wersja nie jest planowana. Po prostu niedawno wyszedł model z większym dyskiem twardym (320 gb), więc żadnej drastycznej obinżki się nie spodziewaj.

Dnia 18.09.2010 o 11:56, Mikex napisał:

I jeszcze jedno pytanie - FAT czy SLIM?

Chyba lepiej kupić wersję SLIM. Przede wszystkim dlatego, że jest mniejsza, lżejsza i mniej "prądożerna" od swojej większej wersji. Chociaż jeśli znajdziesz dużo tańszą FAT 80 GB to możesz spokojnie ją kupować.. Ja mam ten model już prawie dwa lata i cały czas dobrze się sprawuje (wymieniłem tylko dysk twardy na większy).
60 GB i 40 GB nie kupuj, bo te wersje są bardziej awaryjne.

Moim zdaniem teraz lepiej kupić SLIMkę, ale wybór oczywiście należy do Ciebie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

Okej, dzięki ;) W takim razie gdy tylko dostanę wypłatę to zamawiam swój egzemplarz ;D To w takim razie jeszcze jedno pytanie - które 3 exclusive''y kupić na początek? A właściwie 2, bo GOW III kupię na bank :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 19:34, Mikex napisał:

/../

Okej, dzięki ;) W takim razie gdy tylko dostanę wypłatę to zamawiam swój egzemplarz ;D
To w takim razie jeszcze jedno pytanie - które 3 exclusive''y kupić na początek? A właściwie
2, bo GOW III kupię na bank :D

Uncharted 2 trzeba mieć, ja bym ci polecił jeszcze Heavy Rain, GT5 (już niedługo! :)), LBP, InFamous, MGS4 (polecam, najlepsza gra na PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować