Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Jeśli może z 3 razy zawiesiła się gra, tj. obraz był nieruchomy, nic nie można było zrobić, a dźwięk ciągle wydobywał się z głośników (albo i nie) to mam się spodziewać usterki :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 15:21, DesMonD__PL napisał:

Jak ci "świruje" ? Ja praktykuje ładowanie przez kompa...

Tracił synchronizację z konsolą, co objawiało się na ciekawe, acz mało sympatyczne sposoby. Na przykład wyłączał się sam podczas grania. Tzn. nie wyłączał, bo dioda się świeciła, ale przyciski przestawały odpowiadać. Walczę z bossem w FF XIII, a tu nagle łup - klawisze nie działają i rozwiązaniem było albo podłączenie kabla, jeżeli grałem bez niego, albo odłączenie, jeżeli grałem na kablu.
Inną sytuacją było samoistne włączanie się konsoli i pada razem. Czytam gazetę spokojnie, a tu nagle konsola widmo - sama się włączyła i DS3 również, kontrolki się zapalały, sprzęt gotowy do działania.
Postanowiłem przerwać ładowanie przez kompa. I objawy ustąpiły. Dla mnie nie ma problemu, raz na jakiś czas pograć dwie godziny na kabelku, daleko do TV nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 16:58, Pablo_Querte napisał:

Jeśli może z 3 razy zawiesiła się gra, tj. obraz był nieruchomy, nic nie można było zrobić,
a dźwięk ciągle wydobywał się z głośników (albo i nie) to mam się spodziewać usterki
:(?


Nieeee... też tak miałem 6 miesięcy po zakupieniu konsoli, a teraz co jakiś czas mam tego typu zwieszki. Wystarczy oczyszczenie konsoli wiatraczkami i na jakiś czas mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 09:06, Almarcino napisał:

Oczywiscie mozna miec pecha i byc w tym 0,5% spoleczenstwa ktoremu sie spsuje.

No to w waskim gronie ludzi jestem :( ... I tylko jak sobie pomysle, ze mam w domu Move''a i, ze moglbym teraz grac w Gladiatorow, a nie czekac 1.5 tygodnia (minimum) na konsole z serwisu to... ehh... dobrze, ze jakas ksiazka mi sie ostala do czytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 23:38, DuduTutu napisał:

Co sadzicie o enslaved? zassałem dzis demko i musze przyznac ze super sie grało :) a
grafa jest boska.

Grałem w demko przedwczoraj ? bardzo fajne, na premierę raczej nie kupię za dużo tytułów wychodzi F1, GT5...
Ale jak spadnie z ceny czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo :)a jeszcze bym chcial wyszperać na CoD BO,ale dziwią mnie te porównania do Uncharted,przecie to całkowicie inny klimat a ze giera jest TPP,to IMO troche zbyt mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 16:58, paweldomar1 napisał:

> > Wśród swoich znajomych nie jest mi znany przypadek, żeby coś się działo niedobrego

> z czarnulką.
>
> Nie pie*dol, co? xD

xD Ty nie jesteś znajomym i Ciebie nie liczyłemxD Zresztą, nie chciało się płacić tylko
się użera ze sklepem, to teraz masz:D No to ewentualnie o jednym przypadku red screen
of death zapomniałem;P A tak to raczej nie znam innych osób, co im padła konsola


Brutus! Zobaczysz, dostane jeszcze tv gratis xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nocy ściągnęło mi się Castelvania Lord of Shadows, kurcze no zapowiada się solidny slasher :)
Grafika jak na multiplatformę bardzo fajna, sterowanie też niczego sobie - generalnie na tytuł nie zwracałem większej uwagi, ale po tym co w demie dostałem, a no i jeszcze oprawa dźwiękowa bardzo pasuje do klimatu gry, jest na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 23:38, DuduTutu napisał:

Co sadzicie o enslaved? zassałem dzis demko i musze przyznac ze super sie grało :) a
grafa jest boska.

Ja grałem w Enslaved w zeszły czwartek i gra mi się nawet spodobała. Grafika całkiem ładna, a pomysł na fabułę i postacie są ciekawe. Rozgrywka jest przyjemna, ale ma jedną wadę (zresztą ktoś już o tym pisał)- gra i całe sterowanie są bardzo łatwe, banalne wręcz (podświetlane rurki? WTF? Czy to jest gra dla idiotów?) . Demo nie stawiało przed nami prawie żadnych wyzwań nawet na najwyższym poziomie trudności i było przy okazji bardzo krótkie, więc IMO to jest duży minus.

Mi osobiście gra się spodobała i może ją kupię, ale na pewno nie w dniu premiery. Poczekam aż stanieje i może trafię na jakąś promocję. Wtedy ją zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem PS3!:D Za 999zł kupiłem nówkę Slim 120GB. Jutro jadę odebrać i już nie mogę się doczekać Killzone 2, Uncharted 2, Little Big Planet i God of War III. To moje pierwsze gry ;D Obym się nie zawiódł! I chciałbym podziękować wszystkim, którzy cierpliwie odpowiadali na moje pytania ;) Dzięki!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew moim wcześniejszym planom i przewidywaniom, będąc wczoraj w sklepie kupiłem starter pack PlayStation Move. Nie planowałem tego za bardzo, ale po wszystkich pozytywnych opiniach postanowiłem się osobiście przekonać o jakości tego kontrolera. Po rozpakowaniu pudełka zacząłem oglądać PSM ;). Konstrukcja kontrolera jest bardzo dobra i wytrzymała. Zanim zacząłem przywiązywać go do ręki (myślałem, że nie będę musiał :P) wyleciał mi z niej parę razy i nic się nie stało. Za pierwszym razem "przypisałem" Move''a za pomocą kabla (później oczywiście nie trzeba tego robić) i zacząłem przeglądać za jego pomocą XMB. Wszystko odbywa się przy wciśnięciu triggera (który nota bene jest rewelacyjnie wyprofilowany), a kiedy go nie trzymamy nie możemy nic zrobić. IMO to jest dobre rozwiązanie, chociaż kontroler jest strasznie czuły i trochę ciężko jest poruszać się nim po interfejsie konsoli...
Ogólnie rzecz biorąc pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne.
Move''a kupiłem oczywiście razem z Sport Champions i jestem zadowolony. PSM przewyższył moje oczekiwania i nie spodziewałem się, że będzie tak fajnie (albo przynajmniej- ciekawie).

Sama gra składa się z sześciu sportów (siatkówka plażowa, tenis stołowy, łucznictwo, walki gladiatorów, bocce i rzut dyskiem) i większość z nich jest naprawdę dobrze zrobiona. Moim ulubionym "sportem" jest tenis stołowy, który jest naprawdę precyzyjny. Gra wychwytuje każde skręcenie nadgarstka i siłę uderzenia. Wszystko odbywa się z dużą dokładnością i gra się nawet całkiem przyjemnie.
IMO najgorszymi sportami są walki gladiatorów i bocce (takie głupie rzucanie piłeczką- nie grałem w to za dużo, więc się nie rozpisuję). Z pojedynkami natomiast wiązałem duże nadzieje i się zawiodłem. ""Sterowanie"" jest kiepskie, lekki lag jest widoczny i zdarzają się różne błędy przy uderzeniach. Nie podoba mi się to. Tyle.
Spodobały mi się też łucznictwo (chociaż kiepsko się gra jednym PS Move), siatkówka plażowa (chociaż po krótkim czasie robi się nudna) i rzut dyskiem, ale te "konkurencje" również jajec nie urywają. Gra się po prostu przyjemnie. Poza tym można wybrać swoją postać i - w bardzo ograniczony sposób - wybrać ubranie i niektóre elementy sportów (rakietkę do tenisa stołowego, piłkę do siatkówki itd).

Reasumując ten przydługi wywód uważam, że Move to urządzenie, które ma potencjał, bo precyzja ruchów jest całkiem dobrze odwzorowana (jeśli ktoś nie wierzy polecam grę Tumble, przy okazji na pewno ją kupię) i mam nadzieję, że zostanie on wykorzystany przez twórców gier nie tylko casualowych, ale również tych bardziej poważnych. Mam nadzieję, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To miłej zabawy! :) Jeśli to Twoje pierwsze gry, to przyznam że wpłynąłeś na szeroką wodę- masz jak w banku, że się nie zawiedziesz! :D Wpadnij opisać jak wrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z input lagiem? Jest taki sam we wszystkich grach, czy nie ma reguly? I czy jest uciazliwy, czy moze wogole nie przeszkadza?;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie tak pozytywnie gadać o tym PSM bo już wczoraj byłem w sklepie i trzymałem w łapie pudełko, a jak tak dalej pójdzie to następny raz już z nim wyjdę ze sklepu :p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 18:42, kodi24 napisał:

A jak jest z input lagiem? Jest taki sam we wszystkich grach, czy nie ma reguly? I czy
jest uciazliwy, czy moze wogole nie przeszkadza?;

Lag zależy od gry, ba! w sport champions różne sporty mają różna opóźnienia. Najlepiej to wygląda w tenisie stołowym, gdzie laga nie ma w ogóle. Najgorzej jest chyba w walkach gladiatorów i bocce, chociaż to może moje czepialstwo ;). Generalnie większych opóźnień nie ma w ogóle. Tak samo jest w Tumble (grałem w demo), które jest chyba najdokładniejszą z tych wszystkich gier (do kupienia w PSS).
Naprawdę przyjemnie się gra na PlayStation Move. Jest przynajmniej jakieś urozmaicenie ;).

MKRaven

Dnia 23.09.2010 o 18:42, kodi24 napisał:

Przestańcie tak pozytywnie gadać o tym PSM bo już wczoraj byłem w sklepie i trzymałem w łapie pudełko, a jak
tak dalej pójdzie to następny raz już z nim wyjdę ze sklepu :p .

No to co? Ja (i większość osób, które kupiły PS Move) nie żałuję. Gra się naprawdę całkiem fajnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować